Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  14. října 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Hradec u Kadaně
854 024 - 7 v Hradci u Kadaně. Dne 21.6. 2008
zobrazení: 1830
známka: 1.78


Poslední komentáře

 • Body massage gives you ultimate relief to your body.i would like to recommend each and everyone go f . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Solaris Gecko, tramvaj z Bolechowa)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Bezprašné EKOBUSY ve zdravém městě Prostějov)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Nová tramvaj na obzoru)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Nový typ tramvaje v Plzni)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Nová stoprocentně nízkopodlažní tramvaj ŠKODA ForCity)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (V Opavě ožila historická tramvaj)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Zlín má dva nové trolejbusy, přivezl je kamion na podvalníku)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Městská doprava >> Články >> Vstávaj, Jano, hore, na baňu klopajú, ak neskoro prídeš, fárať ti nedajú
  Články

  Vstávaj, Jano, hore, na baňu klopajú, ak neskoro prídeš, fárať ti nedajú


  Vydáno dne 07. 11. 2007 (7373 přečtení)
  Téměř po dvou letech se stává realitou to, v co už věřil málokdo. V Banské Bystrici se opět regulérně rozjedou trolejbusy s cestujícími.

  V sobotu 10.11.2007 se rozjedou poprvé trolejbusy na linkách č. 3 a 5.
  1.12.2007 vyjede linka č. 7
  15.12.2007 se objeví linky č. 2 a 4
  a nakonec od 29.12.2007 vyjedou linky č. 1 a 6.

  Z toho vyplývá, že komplet celý trolejbusový provoz bude spuštěn bez dvou dnů přesně po dvou letech od jeho násilného uzavření. Nejednomu člověku by se chtělo varovně pozvednout prst, aby si voliči v politice ohlídali takové „expertní“ skupiny, jaké reprezentovalo minulé vedení banskobystrické radnice.

  Jenže jak praví moudří, zkušenost je nepřenositelná. Pár set kilometrů na západ od Banské Bystrice existuje krajské město Ústí nad Labem, kde tamní „experti“ likvidují regionální dopravu. Dopravní odborníci se chytají za hlavu, hobbysté se radují, že mají o čem debatovat na internetových chatech a řadový daňový poplatník pláče.

  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  |Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt