Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Středa  22. ledna 2020
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Irkutsk - Rusko
Jízdenka na trolejbus r. 2003 z netu.

popis:

Irkutská jízdenka na jednu jízdu trolejbusem, kterou dostal cestující od průvodčí vozu v roce 2003, byla vyvedena v zelené barevné kombinaci. I tento lístek potvrzuje dobrou pověst výtvarného provedení irkutských jízdenek na MHD.
zobrazení: 964
známka: 1.86


Poslední komentáře

 • Mix Parlay Mix Parlay Terpercaya Mix Parlay agen resmi Mix Parlay Link alternatif Mix Parlay Daf . . . (Plzeň, zavádí v tramvajích dětský koutek)
 • The content of the article is but you need some improvement in your website goes with Escorts in Jai . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I am overwhelmed by your post with such a nice topic. Usually, <a href="http://www.jaipuresc . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • A fantastic article you shared to us. Thanks for all the great information which you have told to us . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This website definitely has all of the information and facts. Thank you for sharing this article. I . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This is such a great article I have read today. For more fun, I would like to share something good . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I would like to thank you for this high level and informative article . This article is very infor . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I really happy found this website eventually. Really informative and inoperative, Thanks for the pos . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Železnice >> Články >> České dráhy budou informovat o výlukách emailem
  Články

  České dráhy budou informovat o výlukách emailem

  (ČT24)

  Vydáno dne 27. 05. 2008 (1584 přečtení)
  České dráhy - logoCestující, kteří často jezdí vlakem, se od čtvrtka snadněji dozvědí o železničních uzavírkách. České dráhy a Správa železniční dopravní cesty budou informovat o traťových výlukách emailem. Vyplývá to z dnešního sdělení ČD. Emaily bude dostávat zdarma každý, kdo si je objedná. Výluky kvůli stavebním pracím jsou podle vedení Českých drah nejčastější příčinou zpoždění, cestující přitom o nich často nevědí.

  Cestující si v systému zaregistruje číslo trati, kterou využívá, a pokud se na ní vyskytne výluka provozu, dostane do schránky elektronické upozornění. Výluky trápí pasažéry především na tratích z Prahy do jižních a západních Čech, kde se budují nové železniční koridory. Při přerušení provozu musejí vystoupit z vlaku a použít na část cesty autobus.

  České dráhy hodlají pomocí nové služby zlepšit svůj obraz u veřejnosti. Cestující podle vedení drah viní za zpoždění právě dopravce, ačkoliv často prý je na vině činnost SŽDC, která koleje staví a opravuje. Za zpoždění již dráhy dokonce dostaly pokutu od Olomouckého krajského úřadu. Vedle zpožděných spojů je největším problémem drah zastaralý vozový park.


  [Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
  |Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  | Zdroj - autor článku: ČT24|
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt