Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Středa  18. září 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Historická souprava.
Zvláštní vlak v žst. Děčín východ.
zobrazení: 1048
známka: 1.00


Poslední komentáře

 • APP Betting Ball: APP may be acquired to serve <a href="https://www.hayaletboard.net/ufabet- . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • APP strives to generate anything that satisfies the gambler with the ability to provide a variety of . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Great blog. This was really helpful stuff. I wish you luck as you continue to follow that passion. . . . (Konec autobusů 21 Ab v Plzni)
 • This is an awesome driving article. I am fundamentally content with your amazing work. You put a tru . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Pengeluaran hk Data Hongkong < b>Data Sgp Keluaran Sidney DewaTogel HOYAJACKPOT LIBURPOKER P . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Excellent and decent post. I found this much informative, as to what I was exactly searching for. Th . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • The success of their own to get the chance to win a lot of bets from playing and betting UFABET, whi . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • All these exact things could make every gambler have the courage to come and play online gambling UF . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Železnice >> Články >> Provozování úschoven je nadstandardní službou
  Články

  Provozování úschoven je nadstandardní službou

  (MF DNES - (mij))

  Vydáno dne 22. 10. 2007 (1070 přečtení)
  Zastávka neobsazena-šetříme, škody jsou z jiné položky...Turisté, kteří na nádražích hledají úschovnu zavazadel, mají v řadě měst v kraji smůlu. Úschovny se Českým drahám nevyplácejí, a tak končí.

  „Úschovny zavazadel jsou bohužel zejména v menších městech málo využívány. Například v Letohradě přijme úschovna 188 zavazadel měsíčně a utrží sotva 845 korun. V Žamberku si lidé uloží do úschovny ještě méně věcí. Měsíčně jde v průměru o 153 kusů a tržba se pohybuje kolem 600 korun. Organizační a finanční zajišťování této doplňkové služby pro cestující je velmi náročné, přitom se nejedná pouze o mzdové náklady, ale i o náklady na nájem prostor a náklady s tím související,“ říká manažer komunikace Českých drah Radek Joklík. My jsme se snažili úschovnu zavazadel udržet, přesto nám ji vloni v dubnu zrušili. Prý je to moc drahé. Ještě jsme o tom jednali, protože zájem byl. Většinou si k nám ukládali kola. Nicméně v Chrasti definitivně úschovna nebude,“ říká Monika Magicová z chrastecké železniční stanice.

  „Provozování úschoven je nadstandardní službou, která nesouvisí s hlavním předmětem činnosti Českých drah,“ vysvětluje Joklík.

  Celkem je v Pardubickém kraji 48 železničních stanic s výpravní budovou. V současné době v nich funguje 33 úschoven zavazadel. Letos byla zrušena jedna, a to v Jevíčku.

  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  |Počet komentářů: 19 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  | Zdroj - autor článku: MF DNES - (mij)|
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt