Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Středa  18. září 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Timisoara
Trolejbus 24Tr pro Temešvár v Rumunsku odbočuje 15.2.2008 do Malostranské ulice
zobrazení: 1587
známka: 1.90


Poslední komentáře

 • APP Betting Ball: APP may be acquired to serve <a href="https://www.hayaletboard.net/ufabet- . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • APP strives to generate anything that satisfies the gambler with the ability to provide a variety of . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Great blog. This was really helpful stuff. I wish you luck as you continue to follow that passion. . . . (Konec autobusů 21 Ab v Plzni)
 • This is an awesome driving article. I am fundamentally content with your amazing work. You put a tru . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Pengeluaran hk Data Hongkong < b>Data Sgp Keluaran Sidney DewaTogel HOYAJACKPOT LIBURPOKER P . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Excellent and decent post. I found this much informative, as to what I was exactly searching for. Th . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • The success of their own to get the chance to win a lot of bets from playing and betting UFABET, whi . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • All these exact things could make every gambler have the courage to come and play online gambling UF . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Železnice >> Články >> Dopravní koncepce >> Na železnici ve Zlínském kraji se budou investovat miliardy
  Dopravní koncepce

  Na železnici ve Zlínském kraji se budou investovat miliardy

  (Tisková zpráva Zlínského kraje)

  Vydáno dne 09. 09. 2007 (1544 přečtení)
  Nádraží Zlín-střed, Foto: Miroslav VykaZLÍN – O důležitých rozvojových záměrech na železnici, kterými jsou především modernizace trati Otrokovice – Zlín – Vizovice a napojení průmyslové zóny Holešov, jednal hejtman Zlínského kraje Libor Lukáš s generálním ředitelem Správy železniční dopravní cesty Janem Komárkem.

  „Modernizace a zkapacitnění trati z Otrokovic do Vizovic je projektem přesahujícím hodnotu 3 miliardy korun a zahrnuje i rekonstrukci nádraží v krajském městě. Dohodli jsme se na zpracování projektu, z něhož následně vzejde harmonogram realizace tohoto velkého záměru,“ uvedl hejtman Lukáš.

  V případě zóny Holešov se jednalo o vybudování železniční vlečky, která lokalitu napojí na současnou trať do Holešova, čímž bude zóna zapojena do železniční sítě. „Výstavba vlečky by měla začít kontinuálně s budováním infrastruktury celé zóny,“ potvrdil Libor Lukáš.

  Dalšími tématy byla také rekonstrukce a zvýšení podjezdné výšky mostu na trati mezi Starým Městem a Kunovicemi, jejíž realizaci podpořila na svém posledním jednání krajská rada a také pokračování spolupráce při opravách železničních přejezdů a zvyšování bezpečnosti provozu na místech křížení silnic a železnice.


  [Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
  |Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  | Zdroj - autor článku: Tisková zpráva Zlínského kraje|
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt