Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  14. října 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
151.004a
EC 128 HRADČANY (ŽILINA - PRAHA) 5.2.2007
zobrazení: 1036
známka: 2.33


Poslední komentáře

 • Body massage gives you ultimate relief to your body.i would like to recommend each and everyone go f . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Solaris Gecko, tramvaj z Bolechowa)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Bezprašné EKOBUSY ve zdravém městě Prostějov)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Nová tramvaj na obzoru)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Nový typ tramvaje v Plzni)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Nová stoprocentně nízkopodlažní tramvaj ŠKODA ForCity)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (V Opavě ožila historická tramvaj)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Zlín má dva nové trolejbusy, přivezl je kamion na podvalníku)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Železnice >> Články >> Další novinky z Kolínské řepařské drážky
  Články

  Další novinky z Kolínské řepařské drážky

  Vydáno dne 14. 06. 2007 (1730 přečtení)
  BNE 50 s opraveným poličským vagonem v km 1,6 Před pár dny u nás úspěšně proběhla kolaudace a naši strojvedoucí si začínají zvykat na novou trať díky vedení pracovních a zvláštních vlaků. Však je to také po více než dvou letech usilovné práce veliká odměna. Vždyť tam, kde před tím rostla jen tráva a v ní byla sotva znát stezka, se dnes „prohánějí“ dieselové mašinky s různými vagonky.

  Slavnostní otevření drážky plánujeme na sobotu 23. června 2007 od 9:00 za účasti řady vzácných hostů. Ze strojního parku bude k vidění naše perla - parní lokomotiva BS 80 Kačka, dále modrá BNE 50 Kočkomet, BND 30 Tragač a náčelnické vozítko BN 15 Pufík. Vozový park bude zastoupen dvěma zrekonstruovanými poličskými osobními vagony, opraveným původním řepným vozem z kopidlnské dráhy, naším jediným dochovaným kolínským služebním vozem typu „Z“ Žofkou, dvěma plošinovými vozy taktéž z Poličky a několika kiplorami v původním stavu.

  Provoz plánujeme stabilně o prázdninách soboty a neděle + svátky od 10:00 – 17:00 hod., ve všední dny pak prozatím na objednávku. Veškeré informace najdete na našch stránkách. A jak se k nám dostanete? Autobusem MHD, linkami č. 1, 6, 7 do Sendražic, odkud je to již pouhých 299 kroků. Poku nemůžete jinak, dostanete se k nám také autem z Kolína, výpadovkou na kruhový objezd směr T.P.C.A., a je to areál cca 300 m vpravo za Sendražicemi. Těšíme se na Vaši návštěvu.


  [Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
  | Autor: mixmouses |
  | Počet komentářů: 23 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt