Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  14. října 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Torino - Itálie
Jízdenka na MHD r. 2004
IDS.
zobrazení: 882
známka: 2.33


Poslední komentáře

 • Body massage gives you ultimate relief to your body.i would like to recommend each and everyone go f . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Solaris Gecko, tramvaj z Bolechowa)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Bezprašné EKOBUSY ve zdravém městě Prostějov)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Nová tramvaj na obzoru)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Nový typ tramvaje v Plzni)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Nová stoprocentně nízkopodlažní tramvaj ŠKODA ForCity)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (V Opavě ožila historická tramvaj)
 • Kingdom of Baby is your digital go-to platform for your baby’s well-being, for a healthy pregnancy a . . . (Zlín má dva nové trolejbusy, přivezl je kamion na podvalníku)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Městská doprava >> Články >> Mimořádná událost dne 23.5.2007 - Praha 10 - Strašnice
  Články

  Mimořádná událost dne 23.5.2007 - Praha 10 - Strašnice

  Vydáno dne 23. 05. 2007 (1539 přečtení)
  Mimořádná událost dne 23.5.2007 - Praha 10 - Strašnice. Spadlá trolej v ulici Na Padesátém kolem 17:15-17:45.

  Je 23.5.2007. V ulici Na Padesátém pod železničním mostem v Praze 10 Strašnicích opět spadla trolej. Auta v tomto úseku jezdí po kolejích. Dále zde jezdí linky č. 22, 26, 138, 145, 154, 177, 195, 224. Ráno k metru Skalka i 277. Způsobilo to dopravní kolaps, protože byla špička. Z důvodu výluk jezdí k Nádr. Strašnice na místo linky č. 24 linka č. 6. Byla tak jedinou tramvajovou linkou (1x T3...), která sem jela od Vršovic. Od metra Strašnická jezdily pravidelné linky bus. Linka č. 26 jela do Vršovic a linka č. 22 jela k metru a dále. V úseku Strašnická (MA) - Zahradní Město - Nádraží Hostivař byla zavedena NAD X-22. Na několika krátkých videosekvencích jsem zachytil situaci u zastávky Nádraží Strašnice. Jak je na ukázkách vidět NAD X-22 jezdila v různých variantách trasy. Křižovatku řídil policajt pomocí tlačítka. Nakonec (poslední video) jsem jel linkou č. 6 domů. Je vidět kolaps auta a bus MHD popojížděly již od křižovatky V Olšinách x Průběžná. Jak to vypadalo z druhé strany (zast. Zahradní Město) nevím, neb jsem tam tentokráte nejel. Asi obdobně. Budu rád za komentáře, pokud budou. Myslím, že DP HLMP a.s. to zvládnul docela dobře.
  1

  2

  3

  4

  5


  Technika: digitální fotoaparát Sony DSC H1

  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  | Autor: Ivo |
  | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt