Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Středa  22. ledna 2020
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
750 330
750 330, Plasy, 08. 09. 2006
zobrazení: 1433
známka: 1.00


Poslední komentáře

 • Mix Parlay Mix Parlay Terpercaya Mix Parlay agen resmi Mix Parlay Link alternatif Mix Parlay Daf . . . (Plzeň, zavádí v tramvajích dětský koutek)
 • The content of the article is but you need some improvement in your website goes with Escorts in Jai . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I am overwhelmed by your post with such a nice topic. Usually, <a href="http://www.jaipuresc . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • A fantastic article you shared to us. Thanks for all the great information which you have told to us . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This website definitely has all of the information and facts. Thank you for sharing this article. I . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This is such a great article I have read today. For more fun, I would like to share something good . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I would like to thank you for this high level and informative article . This article is very infor . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I really happy found this website eventually. Really informative and inoperative, Thanks for the pos . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Železnice >> Tratě >> Jízdní řády >> Tarifní změny na železnici (1)
  Jízdní řády

  Tarifní změny na železnici (1)

  Vydáno dne 21. 05. 2007 (3006 přečtení)
  Od 10.června 2007 dochází v souvislosti s 2. změnou železničního jízdního řádu k následujícím tarifním změnám.

  Příplatky a místenky ČD

  Doklad Cena Kč Cena pro Rail plus Kč
  Jednorázový příplatek na EC, IC 60,- 60,-
  Síťový jednodenní příplatek na EC, IC 60,- 60,-
  Místenka SuperCity 200,- 86,-
  Místenka pro ostatní vlaky 86,- 30,-

  SONE+

  Multifunkční síťová jízdenka nejen pro rodinu pro cestování v sobotu nebo v neděli ve 2. vozové třídě vlaků ČD, OKD Doprava a Connex Česká železniční, která při elektronickém výdeji platí i s případným doplatkem i ve vyhlášených vlacích zahraničních železnic. Jízdenku lze použít pro společnou jízdu až pěti spolucestujících, z nichž mohou být nejvýše dva starší 15 let (15+). Síťová jízdenka SONE+ neplatí v 1. vozové třídě. Ve 2. vozové třídě vlaků vyšší kvality EC, IC, lze síťovou jízdenku za 390,- Kč použít pouze s jednodenním příplatkem EC/IC a ve vlacích SC s místenkami pro daný spoj, vždy pro všechny spolucestující. Platnost jízdenky končí ve 24:00 dne výdeje, kterým je vždy sobota nebo neděle.
  SONE+ pouze pro vlaky Os a Sp 130,- Kč
  SONE+ pro vlaky Os, Sp, R a Ex 390,- Kč

  REGIONet

  Nově jsou od 10. června 2007 zavedeny jednodenní krajské síťové jízdenky REGIONet za jednotnou cenu 130,- Kč pro jednoho cestujícího a nebo za 260,- Kč až pro pět spolucestujících (vždy v rámci vyhlášeného obvodu daného kraje). Věk spolucestujících není u těchto jízdenek omezen, podmínky případného využití v zahraničí budou vyhlášeny. U jakých dopravců a kategorií vlaků jízdenka platí, není uvedeno.

  ČD Net

  Nově jsou od 10. června 2007 zavedeny jednodenní síťové jízdenky ČD Net za jednotnou cenu 390,- Kč pro jednoho cestujícího a nebo za 780,- Kč až pro pět spolucestujících. Věk spolucestujících není u těchto jízdenek omezen, podmínky případného využití v zahraničí budou vyhlášeny. U jakých kategorií vlaků jízdenka platí, není uvedeno.

  Související články:
  Sport-karta Vltava - Dunaj (15.06.2007)
  Tarifní změny na železnici (3) (07.06.2007)
  Tarifní změny na železnici (2) (03.06.2007)
  [Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
  | Autor: Tomáš Mykl |
  | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  | Zdroj: ČD, a.s. |
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt