Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  19. ledna 2020
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
San Meguel de Allende - Mexiko
Jízdenka na MHD z netu r. 2007.
zobrazení: 1001
známka: 0


Poslední komentáře

 • Mix Parlay Mix Parlay Terpercaya Mix Parlay agen resmi Mix Parlay Link alternatif Mix Parlay Daf . . . (Plzeň, zavádí v tramvajích dětský koutek)
 • The content of the article is but you need some improvement in your website goes with Escorts in Jai . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I am overwhelmed by your post with such a nice topic. Usually, <a href="http://www.jaipuresc . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • A fantastic article you shared to us. Thanks for all the great information which you have told to us . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This website definitely has all of the information and facts. Thank you for sharing this article. I . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This is such a great article I have read today. For more fun, I would like to share something good . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I would like to thank you for this high level and informative article . This article is very infor . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I really happy found this website eventually. Really informative and inoperative, Thanks for the pos . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Silniční doprava >> Monitoring médií >> Na ŘSD nastoupil nový generální ředitel
  Monitoring médií

  Na ŘSD nastoupil nový generální ředitel

  (Tisková zpráva Ministerstva dopravy)

  Vydáno dne 05. 03. 2007 (1834 přečtení)
  Státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy odpovědná za přípravu a správu dálnic, rychlostních silnic a silnic I. tříd - Ředitelství silnic a dálnic ČR - má nového generálního ředitele. Od 5. března 2007 vede tuto instituci odborník na inženýrské a pozemní stavby Alfred Brunclík.

  Nový generální ředitel ŘSD ČR Alfred Brunclík působil posledních sedmnáct let na vedoucích pozicích v akciové společnosti Subterra. V letech 1990-1992 jako technický ředitel, dalších jedenáct let jako obchodně technický ředitel. Mezi lety 2004 až 2006 vykonával funkci obchodního ředitele odpovědného za zajišťování výrobního programu.

  Alfred Brunclík vystudoval v letech 1970-1975 České vysoké učení technické, obor vodní stavby. Mezi vysokou školou a kariérou v akciové společnosti Subterra zastával Alfred Brunclík různé manažersko-technické pozice ve společnosti Výstavba dolů uranového průmyslu.

  Jako nově jmenovaný generální ředitel ŘSD ČR se chce Alfred Brunclík zaměřit na několik klíčových cílů. „Jedním z nich je zvýšení efektivity investic plynoucích ze státního rozpočtu do výstavby pozemní infrastruktury. V horizontu několika let chci zjednodušit administrativu výstavby a současně s tím z dlouhodobého hlediska dosáhnout většího počtu stavěných kilometrů dálnic a silnic," říká ke svým plánům generální ředitel ŘSD ČR Alfred Brunclík.

  Alfred Brunclík je ženatý. Mezi jeho zájmy patří například výtvarné umění, sport a samozřejmě rodina. Hovoří aktivně anglicky, pasivně francouzsky a rusky.

  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  |Počet komentářů: 19 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  | Zdroj - autor článku: Tisková zpráva Ministerstva dopravy|
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt