Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  19. ledna 2020
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
842.020.
842.020 odjíždí o soupravy. Brno hl.n., 11.6.2003
zobrazení: 1311
známka: 2.88


Poslední komentáře

 • Mix Parlay Mix Parlay Terpercaya Mix Parlay agen resmi Mix Parlay Link alternatif Mix Parlay Daf . . . (Plzeň, zavádí v tramvajích dětský koutek)
 • The content of the article is but you need some improvement in your website goes with Escorts in Jai . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I am overwhelmed by your post with such a nice topic. Usually, <a href="http://www.jaipuresc . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • A fantastic article you shared to us. Thanks for all the great information which you have told to us . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This website definitely has all of the information and facts. Thank you for sharing this article. I . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This is such a great article I have read today. For more fun, I would like to share something good . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I would like to thank you for this high level and informative article . This article is very infor . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I really happy found this website eventually. Really informative and inoperative, Thanks for the pos . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Městská doprava >> Vozový park >> Plzeňské tramvaje K3 již jezdí v plném počtu
  Vozový park

  Plzeňské tramvaje K3 již jezdí v plném počtu

  Vydáno dne 29. 01. 2007 (4472 přečtení)
  313 Dnes vyjely do města s cestujícími poslední dvě tramvaje K3RN-T. Vozy mají evidenční čísla 313 a 314 v následujícím článku se podíváme na provoz tramvají K3 v Plzni vůbec.

  314První tramvaje dorazily koncem jara. Po křtu dostaly od dětí z dětského domova jména Pampeliška a Špagetka. S uvedením do provozu to nebylo tak slavné, jako se křtem. Tramvaje vyjely s cestujícími koncem června. Cestující je přijali téměř bez názorů, jelikož na nich skutečně nelze shledat nic převratného.
  Pampeliška měla docela velkou smůlu na nehody, auta je jí pletla do cesty často, až jí jednou vyřadila z provozu na delší dobu. Při této nehodě bylo opravováno i čelo a přišla o své jméno, které bylo na původním čele nakresleno. Druhá tramvaj „Špagetka“ se také potýkala s problémy. Klouby, které jsou v těchto tramvajích použity vydávaly odporné vrzání. Tím proslula hlavně 312, která kvůli tomu byla také několikrát odstavena. Tramvaje vrzají a opravují se z vrzání stále, ale 29. 1. 2007 je vystřídaly jejich „sestřičky“. Sedadla v Špatně sedíuspořádání 2+1 byla pro některé cestující potěšující, ale bohužel velké množství cestujících dosud nepochopilo, že je slušností sednout si k oknu, pokud je u něj volno a ne blokovat místo u okna tím, že sedím „v uličce“. Proto se často setkávám se špatnými názory na uspořádání sedadel. Další dva vozy, pocházející z novějších tramvají T3SUCS vyrazily do ulic, ale ve svůj první den žádnou předchůdkyni stejného typu ve městě nepotkaly. Totiž jak vůz 311 tak vůz 312 stály ve vozovně.

  K3 na náměstí Milady HorákovéTyto tramvaje dopravní podnik špatně považuje za nové a mají být také jedinými novými vozy, které elektrická dráha v letošním roce obdrží. Jedna další nízkopodlažní tramvaj však do Plzně dorazí. Jedná se o jeden vůz KT8D5 (ev. č. 297), který prochází modernizací na KT8D5.RN2P. Další modernizace však nejsou věštěny. Takto se vozový park tramvají ve dvěstětisícové Plzni opomíjí již delší dobou.

  [Akt. známka: 3,40 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
  | Autor: Štěpán Esterle | Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt