Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  23. září 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
141 059
Občas vyjede také 141 059 aby si odvezla nějaký náklad nebo osobní vlak. Zde ji vidíme v Praze - Libni.
zobrazení: 1229
známka: 3.20


Poslední komentáře

 • APP Betting Ball: APP may be acquired to serve <a href="https://www.hayaletboard.net/ufabet- . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • APP strives to generate anything that satisfies the gambler with the ability to provide a variety of . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Great blog. This was really helpful stuff. I wish you luck as you continue to follow that passion. . . . (Konec autobusů 21 Ab v Plzni)
 • This is an awesome driving article. I am fundamentally content with your amazing work. You put a tru . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Pengeluaran hk Data Hongkong < b>Data Sgp Keluaran Sidney DewaTogel HOYAJACKPOT LIBURPOKER P . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Excellent and decent post. I found this much informative, as to what I was exactly searching for. Th . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • The success of their own to get the chance to win a lot of bets from playing and betting UFABET, whi . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • All these exact things could make every gambler have the courage to come and play online gambling UF . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Železnice >> Vozidla >> Regionova nahradí staré, nevyhovující motorové vlaky
  Vozidla

  Regionova nahradí staré, nevyhovující motorové vlaky

  (ČT24 - Tereza Chládková)

  Vydáno dne 26. 01. 2007 (6580 přečtení)
  Regionova, foto Miroslav VykaČeské dráhy nasadí na tratě v Ústeckém kraji dva nové vlaky Regionova. Nahradí staré, nevyhovující motorové vlaky, které zajišťují regionální dopravu. Během tří let by v Česku měla jezdit asi stovka souprav.

  Ze starého motoráku moderní vlaková souprava. Tak zástupci Českých drah s nadsázkou mluví o vlacích Regionova, které jsou přestavovány právě ze starých motoráčků. S těmi původními ale mají společný už jen podvozek: „Zbyl jen rám a zbytky karoserie, všechno ostatní je nové,“ říká vedoucí osobní přepravy Petr Hinterholzinger. Dvě nové soupravy nasadí České dráhy na tratě v Ústeckém kraji.

  video: Regionova nahradí staré, nevyhovující motorové vlaky

  Hlavní výhodou Regionovy je podle Českých drah cena. Podobný vlak vyrobený v západní Evropě by stál až 80 miliónů korun. Ale rekonstrukce jedné soupravy vyšla na 20 miliónů korun. Do konce letošního roku by v Ústeckém kraji měly jezdit už čtyři soupravy. Přestože krajský úřad zrušil desítky vlakových spojů, zájem o železnici v Ústeckém kraji roste. V loňském roce se vlakem svezlo 15 miliónů lidí. Cestující se poprvé svezou vlakem Regionova již dnes na trati Děčín - Rumburk.


  Související články:
  Nová reklamní lokomotiva ČD (25.10.2006)
  [Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
  |Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  | Zdroj - autor článku: ČT24 - Tereza Chládková|
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt