Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pátek  22. listopadu 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Mariánské Lázně - 12
Skiareál, přední lyžařský vlek
zobrazení: 1756
známka: 2.07


Poslední komentáře

 • <a href="https://www.printer-offline.com/"p rinter offline</a> (Nový tunel v síti ČD a tak dále ...)
 • Body massage gives you ultimate relief to your body.i would like to recommend each and everyone go f . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Best Attitude Whatsapp Status, Best Attitude Quotes for Whatsapp & Facebook, status hindi Attitu . . . (Holanďané vstupují na český dopravní trh)
 • Cool Whatsapp Status love status in hindi : After New Year Wishes & Hurt Status, Today We are s . . . (MHD v Hořovicích zdarma)
 • Get hair style inspiration. No matter what your hair type is, we can help you to find the right hair . . . (MHD v Hořovicích zdarma)
 • Hairstyles & Cuts for Women. Bob Inspiration for Your Big Chop. Bobs are hot, okay. Fall Hair Sh . . . (MHD v Hořovicích zdarma)
 • He doesn’t care about the words he uses and this movie has amazingly resonated with the US audience . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Latest news from Indonesia including<a href="https://kumparan.com/topic/berita-terki ni/&quo . . . (Dálnice na kolejích)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Železnice >> Vozidla >> Regionova nahradí staré, nevyhovující motorové vlaky
  Vozidla

  Regionova nahradí staré, nevyhovující motorové vlaky

  (ČT24 - Tereza Chládková)

  Vydáno dne 26. 01. 2007 (6645 přečtení)
  Regionova, foto Miroslav VykaČeské dráhy nasadí na tratě v Ústeckém kraji dva nové vlaky Regionova. Nahradí staré, nevyhovující motorové vlaky, které zajišťují regionální dopravu. Během tří let by v Česku měla jezdit asi stovka souprav.

  Ze starého motoráku moderní vlaková souprava. Tak zástupci Českých drah s nadsázkou mluví o vlacích Regionova, které jsou přestavovány právě ze starých motoráčků. S těmi původními ale mají společný už jen podvozek: „Zbyl jen rám a zbytky karoserie, všechno ostatní je nové,“ říká vedoucí osobní přepravy Petr Hinterholzinger. Dvě nové soupravy nasadí České dráhy na tratě v Ústeckém kraji.

  video: Regionova nahradí staré, nevyhovující motorové vlaky

  Hlavní výhodou Regionovy je podle Českých drah cena. Podobný vlak vyrobený v západní Evropě by stál až 80 miliónů korun. Ale rekonstrukce jedné soupravy vyšla na 20 miliónů korun. Do konce letošního roku by v Ústeckém kraji měly jezdit už čtyři soupravy. Přestože krajský úřad zrušil desítky vlakových spojů, zájem o železnici v Ústeckém kraji roste. V loňském roce se vlakem svezlo 15 miliónů lidí. Cestující se poprvé svezou vlakem Regionova již dnes na trati Děčín - Rumburk.


  Související články:
  Nová reklamní lokomotiva ČD (25.10.2006)
  [Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
  |Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  | Zdroj - autor článku: ČT24 - Tereza Chládková|
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt