Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Středa  13. listopadu 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
750 213
750 213 vyjíždí z tunelu s osobním vlakem kousek od žst. Žel. Ruda - Centrum
zobrazení: 1392
známka: 2.00


Poslední komentáře

 • Body massage gives you ultimate relief to your body.i would like to recommend each and everyone go f . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Best Attitude Whatsapp Status, Best Attitude Quotes for Whatsapp & Facebook, status hindi Attitu . . . (Holanďané vstupují na český dopravní trh)
 • Cool Whatsapp Status love status in hindi : After New Year Wishes & Hurt Status, Today We are s . . . (MHD v Hořovicích zdarma)
 • Get hair style inspiration. No matter what your hair type is, we can help you to find the right hair . . . (MHD v Hořovicích zdarma)
 • Hairstyles & Cuts for Women. Bob Inspiration for Your Big Chop. Bobs are hot, okay. Fall Hair Sh . . . (MHD v Hořovicích zdarma)
 • He doesn’t care about the words he uses and this movie has amazingly resonated with the US audience . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Latest news from Indonesia including<a href="https://kumparan.com/topic/berita-terki ni/&quo . . . (Dálnice na kolejích)
 • When I am at the bar, I usuall­y wear a s­hort dress. I look awesome with attractive out­fit and my . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Železnice >> Monitoring médií >> Jízdní (ne)řád a vlaky
  Monitoring médií

  Jízdní (ne)řád a vlaky

  (Hradecký deník - str. 13)

  Vydáno dne 24. 01. 2007 (1515 přečtení)
  Reklama v jízdním řádu Českých drah oslovuje občany na str. 573: Kvalitnější spojení do Lanškrouna z České Třebové! A jak vypadá skutečnost? Jízdní řád ČD a poskytování služeb pro občany Lanškrouna skutečně zaslouží reklamu, ale negativní - posuďte sami:

  Uzavírání čekárny pro cestující a WC v dobách odjezdu vlaků, přecpané motorové vlaky jednoho vozu s bezobslužným obsazením nelze přece odůvodnit pouhou nutností úspory pracovníků.

  Jako vrcholný zmetek působí praktický kapesní Jízdní řád ČD, v němž vůbec není přípoj z Lanškrouna na vlak č. 3706 (odj. 9.35), mající vhodné přípoje na rychlíky do Prahy a Brna. Ještě více je nepochopitelné, že právě u kapesního formátu řádu ČD za 20 Kč na str. 40 u trati 072 Česká Třebová – Lanškroun a zpět jakýmsi “nedopatřením” zapomněl autor uvést nikoliv jeden, nýbrž dokonce téměř dvě desítky vlakových spojů! Další perličky naleznete přímo na nádraží.

  Cestující z České Třebové do Lanškrouna mají v nádražní restauraci, která je hustě zavalena kouřem, stůl s cedulkou “Nekuřácký”. Za malou chvilku tam ušetříte na cigaretách. Pasivně vykouříte nejméně dvě krabičky. Je smutné, že na problémy a možnosti zlepšení musí upozornit sám uživatel, přitom ČD má na to jistě specializované placené pracovníky.

  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  |Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  | Zdroj - autor článku: Hradecký deník - str. 13|
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt