Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  23. září 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
vyčkávající dvojče
751 161 + 092 čekají ve Vojkovicích na soupravu, kterou odvezou zpátky do Chomutova.
zobrazení: 1283
známka: 2.67


Poslední komentáře

 • APP Betting Ball: APP may be acquired to serve <a href="https://www.hayaletboard.net/ufabet- . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • APP strives to generate anything that satisfies the gambler with the ability to provide a variety of . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Great blog. This was really helpful stuff. I wish you luck as you continue to follow that passion. . . . (Konec autobusů 21 Ab v Plzni)
 • This is an awesome driving article. I am fundamentally content with your amazing work. You put a tru . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Pengeluaran hk Data Hongkong < b>Data Sgp Keluaran Sidney DewaTogel HOYAJACKPOT LIBURPOKER P . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Excellent and decent post. I found this much informative, as to what I was exactly searching for. Th . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • The success of their own to get the chance to win a lot of bets from playing and betting UFABET, whi . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • All these exact things could make every gambler have the courage to come and play online gambling UF . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Železnice >> Tratě >> Jízdní řády >> Jak ČD informuje své zákazníky?
  Jízdní řády

  Jak ČD informuje své zákazníky?

  Vydáno dne 17. 01. 2007 (1478 přečtení)
  Mám v Plzni kamaráda, už je to řada let... to si asi broukal klučina plánující cestu z Veselí nad Moravou do Plzně za bývalými spolužáky. Při nákupu si o týden dříve zjišťovat, jak se do té Plzně vlastně dostane. Inu, v ČD centru mu našli spojení, vytiskli...

  Krásné spojení - 9:08 Sp z Veselí do Brna, slabá hodinka na přestup na R664 přímo do Plzně s příjezdem v 17:58. Když dojel domů a kouká na cestovní dobu, zdá se mu to nějak dlouho... Tak nelení, zvedne telefon, volá do informací... a v informacích mu řeknou stejné spojení. Tak se ptá jestli paní nemá nastavený dlouhý čas na přestup, vypnuté používání vlaků EC či něco takového... Paní tvrdí že je všechno v pořádku a lepší spojení nenajde.

  I zavolá klučina svému kamarádovi "šotoušovi" esli by mu nenašel spojení do Plzně a že na ČD ho nějak lakují, přeci za doby dojíždění vlakem na školu mu to tak dlouho netrvalo a do korytorů se od té doby narvaly miliardy a jezdí tam nějaké nové soupravy a tak. A ejhle, najednou se s přestupem ve Třebové a Praze dá dostat na stejné trase o 2 hodiny dřív a 2 kilometry blíž...

  Jakákoliv souvislost s trasou a časy je čistě záměrná, záměrně nejsou uváděna místa ČD, která poskytovala informaci.

  [Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
  | Autor: InkA |
  | Počet komentářů: 33 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt