Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Středa  22. ledna 2020
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Gdańsk - 6
Městská doprava, zejména tramvaje, v Gdańsku
zobrazení: 1036
známka: 2.40


Poslední komentáře

 • Mix Parlay Mix Parlay Terpercaya Mix Parlay agen resmi Mix Parlay Link alternatif Mix Parlay Daf . . . (Plzeň, zavádí v tramvajích dětský koutek)
 • The content of the article is but you need some improvement in your website goes with Escorts in Jai . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I am overwhelmed by your post with such a nice topic. Usually, <a href="http://www.jaipuresc . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • A fantastic article you shared to us. Thanks for all the great information which you have told to us . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This website definitely has all of the information and facts. Thank you for sharing this article. I . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This is such a great article I have read today. For more fun, I would like to share something good . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I would like to thank you for this high level and informative article . This article is very infor . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I really happy found this website eventually. Really informative and inoperative, Thanks for the pos . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Železnice >> Články >> České dráhy zvítězily ve výběrovém řízení na provozování rychlíkových spojů na trase Most - Plzeň
  Články

  České dráhy zvítězily ve výběrovém řízení na provozování rychlíkových spojů na trase Most - Plzeň

  (Tisková zpráva ČD, ilustrační foto Dopravní web)

  Vydáno dne 26. 05. 2006 (2318 přečtení)
  Rychlík Plzeň-Most České dráhy zvítězily ve výběrovém řízení vyhlášeném ministerstvem dopravy na provozování rychlíkových spojů na trase Most – Plzeň. Ministerstvu dopravy, které je ze zákona objednavatelem rychlíkových spojů, dokázaly předložit nabídku s nejlepší kombinací ceny, nabídky spojení a kvalitních železničních vozidel. Vítězství Českých drah ve výběrovém řízení bylo vedení Českých drah oznámeno v těchto dnech oficiálním dopisem ministerstva dopravy, který zároveň vedení Českých drah vyzývá k jednání o uzavření smlouvy.

  České dráhy nasadí na rychlíkové spoje moderní motorové vozy, které splňují veškeré předpoklady pro komfortní přepravu cestujících na dálkových spojích na neelektrifikovaných tratích. Samozřejmostí je moderní interiér s pohodlnými čalouněnými sedadly, informační systém a také možnost přepravy osob se sníženou pohyblivostí stejně jako kol. Motorové vozy budou doplněny o řídící vozy - motorový vůz tak nebude muset v obratových stanicích objíždět soupravu, což výrazně přispívá k vyšší efektivitě provozu.

  Vítězství Českých drah ve výběrovém řízení dokládá schopnost společnosti bez problémů uspět ve výběrových řízeních na provozování spojů objednávaných ministerstvem dopravy (rychlíkové spoje) či kraji (regionální spoje). České dráhy jsou schopny dnes nabízet komplexní nabídky s vysokou přidanou hodnotou, moderní vozidla a cenu atraktivní pro zákazníky. Platí to také o regionální dopravě, kde České dráhy v těchto dnech aktuálně nasazují do provozu zcela nové jednotky Regionova.

  Pro cestující to znamená garanci možnosti uplatnění všech nabídek a slev ČD na těchto spojích i do budoucna – stejně jako využití dalších výhod cestování s Českými drahami (například koncept ČD Bike).

  Jste rádi, že rychlíky na trase Plzeň - Most budou provozovat České dráhy?

  Ano (Počet hlasů: 39)
  (43.82 %)

  Ne (Počet hlasů: 39)
  (43.82 %)

  Je to jedno (Počet hlasů: 11)
  (12.36 %)  Celkem hlasovalo: 89
  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  |Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  | Zdroj - autor článku: Tisková zpráva ČD, ilustrační foto Dopravní web|
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt