Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  3. srpna 2020
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Jednokolejka u nádraží
Díky rekonstrukci mostu U Jána je v samém centru města několikset metrů dlouhý jednokolejný úsek. Zde dochází k velkému zdržení souprav. V zimě o tom
zobrazení: 2291
známka: 2.27


Poslední komentáře

 • Kami adalah Agen BandarQ Online paling menjanjikan dengan winrate terbesar saat ini. Mainkan permain . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Di Depocasino. Keuntungan tersebut adalah berupa layanan transaksi yang cepat dan customer slot serv . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Excellent topic and exceptionally useful details. Thank you for the wonderful share. You have given . . . (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • Thanks for the Fantastic effort you have made in composing this wonderful post. I am hoping I'll see . . . (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • Thanks for the Fantastic effort you have made in composing this wonderful post. I am hoping I'll see . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Tiền sảnh hành lang giữa thiết kế thông thoáng từ trư& . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Hi Gentleman Great article post, I really interesting the way you highlighted some important points. . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • progre sshomeloans.com.au (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Železnice >> Články >> České dráhy zvítězily ve výběrovém řízení na provozování rychlíkových spojů na trase Most - Plzeň
  Články

  České dráhy zvítězily ve výběrovém řízení na provozování rychlíkových spojů na trase Most - Plzeň

  (Tisková zpráva ČD, ilustrační foto Dopravní web)

  Vydáno dne 26. 05. 2006 (2487 přečtení)
  Rychlík Plzeň-Most České dráhy zvítězily ve výběrovém řízení vyhlášeném ministerstvem dopravy na provozování rychlíkových spojů na trase Most – Plzeň. Ministerstvu dopravy, které je ze zákona objednavatelem rychlíkových spojů, dokázaly předložit nabídku s nejlepší kombinací ceny, nabídky spojení a kvalitních železničních vozidel. Vítězství Českých drah ve výběrovém řízení bylo vedení Českých drah oznámeno v těchto dnech oficiálním dopisem ministerstva dopravy, který zároveň vedení Českých drah vyzývá k jednání o uzavření smlouvy.

  České dráhy nasadí na rychlíkové spoje moderní motorové vozy, které splňují veškeré předpoklady pro komfortní přepravu cestujících na dálkových spojích na neelektrifikovaných tratích. Samozřejmostí je moderní interiér s pohodlnými čalouněnými sedadly, informační systém a také možnost přepravy osob se sníženou pohyblivostí stejně jako kol. Motorové vozy budou doplněny o řídící vozy - motorový vůz tak nebude muset v obratových stanicích objíždět soupravu, což výrazně přispívá k vyšší efektivitě provozu.

  Vítězství Českých drah ve výběrovém řízení dokládá schopnost společnosti bez problémů uspět ve výběrových řízeních na provozování spojů objednávaných ministerstvem dopravy (rychlíkové spoje) či kraji (regionální spoje). České dráhy jsou schopny dnes nabízet komplexní nabídky s vysokou přidanou hodnotou, moderní vozidla a cenu atraktivní pro zákazníky. Platí to také o regionální dopravě, kde České dráhy v těchto dnech aktuálně nasazují do provozu zcela nové jednotky Regionova.

  Pro cestující to znamená garanci možnosti uplatnění všech nabídek a slev ČD na těchto spojích i do budoucna – stejně jako využití dalších výhod cestování s Českými drahami (například koncept ČD Bike).

  Jste rádi, že rychlíky na trase Plzeň - Most budou provozovat České dráhy?

  Ano (Počet hlasů: 39)
  (43.82 %)

  Ne (Počet hlasů: 39)
  (43.82 %)

  Je to jedno (Počet hlasů: 11)
  (12.36 %)  Celkem hlasovalo: 89
  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  |Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  | Zdroj - autor článku: Tisková zpráva ČD, ilustrační foto Dopravní web|
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt