Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Úterý  12. listopadu 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
720 113
Hektor stojící poblíž vleček chemopetrolu Litvínov patřící soukromému dopravci Chládek a Tintěra.
zobrazení: 1576
známka: 2.25


Poslední komentáře

 • Body massage gives you ultimate relief to your body.i would like to recommend each and everyone go f . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Best Attitude Whatsapp Status, Best Attitude Quotes for Whatsapp & Facebook, status hindi Attitu . . . (Holanďané vstupují na český dopravní trh)
 • Cool Whatsapp Status love status in hindi : After New Year Wishes & Hurt Status, Today We are s . . . (MHD v Hořovicích zdarma)
 • Get hair style inspiration. No matter what your hair type is, we can help you to find the right hair . . . (MHD v Hořovicích zdarma)
 • Hairstyles & Cuts for Women. Bob Inspiration for Your Big Chop. Bobs are hot, okay. Fall Hair Sh . . . (MHD v Hořovicích zdarma)
 • He doesn’t care about the words he uses and this movie has amazingly resonated with the US audience . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Latest news from Indonesia including<a href="https://kumparan.com/topic/berita-terki ni/&quo . . . (Dálnice na kolejích)
 • When I am at the bar, I usuall­y wear a s­hort dress. I look awesome with attractive out­fit and my . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Městská doprava >> Monitoring médií >> Česká Lípa - optimalizaci šetří kontrolní výbor
  Monitoring médií

  Česká Lípa - optimalizaci šetří kontrolní výbor

  (Eva Vlastníková, Českolipský deník)

  Vydáno dne 09. 02. 2006 (3484 přečtení)

  O zavedení optimalizace se hovoří již od září roku 2004

  Česká Lípa - Postupem odboru dopravy městského úřadu při řešení optimalizace městské dopravy se nyní zabývá kontrolní výbor. Na něj se totiž obrátila firma Vett, která městskou dopravu provozuje, se žádostí o prověření postupů odboru dopravy.  „Snažíme se o dosažení dohody o dodatku ke stávající smlouvě, která se týká upřesnění způsobu vyúčtování záloh a o zavedení projektu optimalizace“vysvětlila ředitelka firmy Vett Eva Homolková. „Veškeré naše snahy a návrhy jsou bohužel bez odezvy a končí na odboru dopravy,“ uvedla.
  Problém se tedy týká dvou oblastí. Smlouvy a optimalizace městské dopravy. O zavedení optimalizace se hovoří již od září roku 2004. Město nechalo zpracovat studii dopravy a jednou z věcí, které z ní vyplývají, je také potřeba změny v městské hromadné dopravě. „Od té doby jsme odborem dopravy odbýváni, že se o optimalizaci bude jednat až po vyřešení situace kolem finančních prostředků spojených s provozem MHD,“ popsala Eva Homolková.
  Podle ředitelky o neochotě zavést optimalizaci hovoří i fakt, že v říjnu 2005 požádali odbor dopravy o udělení licencí na dvě linky, které by vozily zaměstnance do firem, které mají sídlo v průmyslové zóně. „Odbor dopravy se pokusil tento záměr zmařit tím, že radě města změnu nedoporučil,“ pokračuje ředitelka.
  Vedoucí odboru dopravy městského úřadu v České Lípě říká, že na veškerou korespondenci a podněty, které jsou směřovány na odbor dopravy od firmy Vett, reagují. „Situací se zabývá kontrolní výbor, přesněji pracovní skupina pod vedením JUDr. Marie Vítkové,“ poznamenal předseda kontrolního výboru Václav Svatek. „ První výsledky kontroly už pracovní skupina předložila, celkovou zprávu se všemi vyjádřeními budeme mít za měsíc,“ dodal Václav Svatek.


  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  |Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  | Zdroj - autor článku: Eva Vlastníková, Českolipský deník|
  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt