Nová jízdenka REGIONet Labe – Elbe

Autor: Miroslav Vyka •
Zdroj: České dráhy
Téma: Monitoring médií • Vydáno dne: 01. 11. 2007


Děčín, foto Miroslav VykaOd 1. listopadu 2007 začala platit nová síťová jízdenka, která umožňuje velmi levné cestování po celém Ústeckém kraji a v okolí Drážďan. Jízdenka REGIONet Labe – Elbe je společným produktem Českých drah, Dopravního podniku města Děčína a německého dopravního svazu VVO a lze ji využít na obou stranách hranice.


Cestující mohou celý den využívat vlaky, autobusy i MHD v Děčíně a Drážďanech. REGIONet Labe – Elbe si můžete koupit například v Teplicích na nádraží, jet odtud do Drážďan přímou autobusovou linkou, tam používat celý den městskou hromadnou dopravu a večer se vrátit vlakem zpět.

Cena jednodenní síťové jízdenky REGIONet Labe – Elbe:

mapa REGIONet Labe - Elbe
mapa platnosti jízdenky REGIONet Labe – Elbe

Na území České republiky platí jízdenka ve všech osobních a spěšných vlacích Českých drah v celém Ústeckém kraji a okolí v rámci platnosti jízdenky „REGIONet Ústecký kraj“ a také ve všech spojích Dopravního podniku města Děčína. Jízdenka platí jeden den a může ji vystavit i vlaková četa.

V Německu platí jízdenka ve vlacích a autobusech členů dopravního svazu VVO. Mimo jiné tak mohou cestující využít přímou autobusovou linku z Teplic do Drážďan nebo MHD v Drážďanech.

Podrobné informace najdete na internetových stránkách
REGIONet Labe - Elbe.

Více informací o jízdenkách REGIONet najdete na stránce
www.cd.cz/regionet.