Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  25. června 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Veřejná doprava po ostrově Gran Canaria -Španělsko
Linka č. 01 pár metrů za zastávkou Morro Besudo ve městě San Augustin ve směru z Puero de Mogán do Las Palmas.
Autobusové linky provozují dvě společnosti. Linek je více než 90 s označením 01 - 90,... . Zastávky jsou na znamení. Tzn. Pokud tam nikdo není nebo nikdo nevystupuje (nedá crnknutím znamení) autobus tam nezastaví. Intervaly mezi spoji jsou 15 (2x spoj a pak delší interval), 20, 30, 60, 120 či jen několik spojů za den třeba i ve 20 minutovém intervalu za sebou. Některé spoje jedou jen v části trasy. Platí se u řidiče a nastupuje se předními dveřmi. Pokud mám permanentku na vice dní odečte se kredit zasunutím to strojku. Cesta se tak může prodloužit z jedné části města (např. San Augustin - Maspalomas) na druhou až na 45 minut, než se prokličkuje. Když je nějaká objížďka (zrovna v tu dobu byla) vynechá nějaké stanice, ale vrací se třeba i z druhého konce města na nejbližší možnou za objížďkou a teprve pak pokračuje dále zase na druhý konec města po své trase.
zobrazení: 1900
známka: 2.52


Poslední komentáře

 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Naše historické trolejbusy)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Rekonstrukce nádraží porazila odsun 3:1)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Vlak na trati 063 jen o víkendech)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Prohlášení vicehejtmana Pardubického kraje k výstavbě komunikace R35)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Český Krumlov odmítá v blízkosti železniční trať)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Předpisy na upevnění nákladů)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Železnici v Ústeckém kraji nahradí dálnice a létající autobusy aneb Ústecký kraj učí Evropskou unii organizovat dopravu)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Jak zrušit trať ??)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Informační e-mail

  Článek: Skalica se stala prvním zahraničním přístavem na Baťově kanálu.

  E-mail příjemce:
  E-mail odesílatele:

  Text zprávy

  Prostřednictvím tohoto informačního e-mailu můžete upozornit svou kamarádku, kamaráda nebo kolegu z práce na tento zajímavý článek. Odeslání tohoto e-mailu je podmíněno vyplněním elektronické adresy příjemce a odesílatele.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt