Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Sobota  18. srpna 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
ŠM11
Muzejní ŠM11 2834 původem z Brna
zobrazení: 1040
známka: 1.71


Poslední komentáře

 • Ce sérum contient de nombreux basket enfant nike air max éléments qui aident les problèmes de p . . . (Polskem se zřejmě budou prohánět vlaky TGV)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Staré spoje na železnici už asi neobnovia)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Vlaky bez průvodčích)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Vlastníci Tatry nakoupí technologie za 630 mil. Kč)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Riga, nové trolejbusy)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Komedie z tragedie, aneb Blesk informuje)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (NKU zjistil nedostatky ve financování dopravních staveb)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Vlaky mezi Vranovicemi a Pohořelicemi letos skončí
  ze dne 12.06.2008, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 14.06.2008 17:47:21
  Autor: Petr (happy.peta@centrum.cz)
  Titulek: demagogie
  Tak tady se to zase hemží demagogiemi.Pokusím se je vyvráti.
  1.Demagogie ekologická: O co je motor 810 nesplňující emisní limity ekologičtější než motor nového busu s Euro 3?? Takže v ekologii to není
  2.Demagogie přepravní: IDS JMK je nejpropracovanější v naší zemi a tam ,kde je výhodnější železnice,tak jasně je podporována železnice bez souběhu autobusů a tam kde je výhodnější bus,tak jzdí bus.Tento úsek je zanedbatelný a je zbytečné na těch pár km ,aby lidi navíc jednou přestupovali.Z Vranovic bude bus přípoj k vlakům,které ještě obslouží daleko širší část této oblati.Prostě nebrečte tu kvůli pár km tratě.Ani v zahraničí už povětšinou tyto krátké odbočné tratě neuvidíte.Takže kritizovat železničně nakloněný kraj s IDS kvůli pár km tratě a opominout rozvoj na ostatních tratích,které jsou pro železnici přínosné,zavání neznalostí.
  3.Demagogie Hrušovanská:úsek Moravský Krumlov-Hrušovany měl být už dávno odstřelen,protože tam to je tragedie.Ušetřilo by se na poplatcích za DC a bylo by potřeba méně vozidel pro oběhy.A Hevlín??Tenhle cafour není důležitej ani pro Brno,ani pro Znojmo a Hevlíňané spíše ocení autobus do Znojma či přímý bus do Miroslavi.Takže tu jde o rozvoj a ne o zakonzervování nepodstatných tratí,které nic nepřinášejí.Samozřejmě jsem pro to,aby se nic netrhalo,když už teda Ždáňka jde do šrotu.

  Takže lépe kritizovat kraje,kde se sice všude jezdí,ale je to snejně k ničemu.Viz kraj Vysočina-nekoncepčnost,souběhy.Tam ani projíždění MB-Jemnice nic nikomu nepřinese(těch pár vlaků).A IAD bují...Přemýšlejte nad tím,co je skutečně důležité a prospěšné

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt