Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  23. září 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Portland - USA
Jízdenka na MHD z netu. r. 2005
zobrazení: 966
známka: 3.20


Poslední komentáře

 • APP Betting Ball: APP may be acquired to serve <a href="https://www.hayaletboard.net/ufabet- . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • APP strives to generate anything that satisfies the gambler with the ability to provide a variety of . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Great blog. This was really helpful stuff. I wish you luck as you continue to follow that passion. . . . (Konec autobusů 21 Ab v Plzni)
 • This is an awesome driving article. I am fundamentally content with your amazing work. You put a tru . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Pengeluaran hk Data Hongkong < b>Data Sgp Keluaran Sidney DewaTogel HOYAJACKPOT LIBURPOKER P . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Excellent and decent post. I found this much informative, as to what I was exactly searching for. Th . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • The success of their own to get the chance to win a lot of bets from playing and betting UFABET, whi . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • All these exact things could make every gambler have the courage to come and play online gambling UF . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Kamiony na rusko-finské hranici vytvořily 100 kilometrovou kolonu
  ze dne 27.12.2007, autor článku: Miroslav Vyka

  Komentář ze dne: 27.12.2007 13:16:01
  Autor: arj (arj@centrum.cz)
  Titulek: Re: Co pomůže
  Jsem zvědav, jaké řešení se najde - zda pouhá represe, nebo systematická opatření - například podpora kombinované dopravy, elektronické odbavení zboží ...

  Otázka "co pomůže" je na místě. Jenže hned v článku je napsáno, že "kombinovaná doprava" - kterou by v daném případě byla hlavně kombinace Něco v Rusku (zřejmě dráha) - Něco do Evropy (námořní doprava) - Něco po EU (to už v závislosti na místních podmínkách) nefunguje. Přístavy v této části SSSR byly v pobaltských republikách (dnes samostatných členských státech EU) a Leningradě a ty leningradské nestíhají. Jejich přestavba pro potřeby roku 2000+ by stála příliš moc (zjevně víc, než jsou i dlouhodobé ztráty ze silničních front v určitých částech roku; v opačném případě by investoři do přestavby šli).
  Dráha taky asi nepomůže, protože kapacita tratě Skt. Peterburg - Helsinki je nedostatečná a navíc je v přestavbě (nebo už hotová?) na pseudo-VRT, kterou si nebudou ničit těžkými nákladními vlaky.

  Elektronické odbavení zboží - to funguje, jenže zboží z ex-CCCP se blbě pro jeho účely "balí" (zrovna dnes píší v nějakých novinách, že Toyota spouští v Rusku fabriku s perspektivní kapacitou 200 tisíc vozidel). Důkladné pohraniční kontroly nutné jsou - z Finska lze vycestovat kamkoliv do Evropy.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt