Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  22. září 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
750 330
Nulkový brejlovec na Os 7602 v žst Kaznějov, tato souprava jezdila taky z důvodu výluky v úseku Mladotice - Žihle.
zobrazení: 1937
známka: 1.50


Poslední komentáře

 • APP Betting Ball: APP may be acquired to serve <a href="https://www.hayaletboard.net/ufabet- . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • APP strives to generate anything that satisfies the gambler with the ability to provide a variety of . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Great blog. This was really helpful stuff. I wish you luck as you continue to follow that passion. . . . (Konec autobusů 21 Ab v Plzni)
 • This is an awesome driving article. I am fundamentally content with your amazing work. You put a tru . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Pengeluaran hk Data Hongkong < b>Data Sgp Keluaran Sidney DewaTogel HOYAJACKPOT LIBURPOKER P . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Excellent and decent post. I found this much informative, as to what I was exactly searching for. Th . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • The success of their own to get the chance to win a lot of bets from playing and betting UFABET, whi . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • All these exact things could make every gambler have the courage to come and play online gambling UF . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Nové jízdní řády odříznou obce v Ústeckém kraji
  ze dne 23.11.2007, autor článku: Miroslav Vyka

  Komentář ze dne: 25.11.2007 00:46:53
  Autor: Antonín Minařík (minarik43@seznam.cz)
  Titulek: Re: Re:
  Teď si nejsem jistý, zda jste pochopil tuto mou poznámku a nejsem si jistý, zda jsem teď pochopil já Vás. Osvětlím raději. Samozřejmě považuji za nutné, aby bylo celoplošně obsloužené území ČR veřejnou dopravou, aby nikdo nebyl odkázán jen sám na sebe, už z toho důvodu, že ne každý js echopen řídit auto, dojít dál pěšky, mít na auto, nemluvě o dopadech obecných jako je krajina, prostředí atd. Jen zastávám ten názor, že doprava, aby měla smysl, musí být častá, tedy (dnes už přitvrzuji na základě svých zkušeností a připomínek řady o bčanů) minimálně všude aspoň 8 spojů každý den. Je právě na projektantech a úřadech, aby linkové vedení bylo vedeno tak, aby obsloužilo celé území a projelo tam vše, co může. Proto se zastávám páteřních kolejových tras i v podobě lokálek, na které tyto místní linky naváží. jen tak to jde zajistit jakž takž ekonomicky a přitom vyhovět pokud možno, všem, i když třeba zdlohavěji, jízdami oklikou apod. Ale právě důležité je to celoplošné obsloužení. jen tím lze i snížit tlak na individuální dopravu a tím zase šetřit další peníze. Takže shrnuji, je mně sanmozřejmě jasné, že i ty dva spoje jsou pro místní důležité, ale naprosto nedostačující a nepovedou ani k vyššímu využití veřejné dopravy, ani k jejímu zlevnění, ani k tomu, aby to sloužilo místním i návštěvníkům. Čili kraj nezajímají lidé, ale jen jejich teorie a jejich peníze, tedy spíš ty osobní než veřejné. Snad tedy jasné a myslím, že nejsme v rozporu.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt