Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  23. září 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
B932
Zde můžete vidět jednu z posledních dodaných Karos B932E ev.č. 6514 na lince 45 v zastávce Oblouk (Poruba). V polsední době dostávají autobusy (od nejnovějších po nejstarší) zvlhčovače vzduchu Ebercool (můžete vidět na střeše).
zobrazení: 1139
známka: 1.63


Poslední komentáře

 • APP Betting Ball: APP may be acquired to serve <a href="https://www.hayaletboard.net/ufabet- . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • APP strives to generate anything that satisfies the gambler with the ability to provide a variety of . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Great blog. This was really helpful stuff. I wish you luck as you continue to follow that passion. . . . (Konec autobusů 21 Ab v Plzni)
 • This is an awesome driving article. I am fundamentally content with your amazing work. You put a tru . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Pengeluaran hk Data Hongkong < b>Data Sgp Keluaran Sidney DewaTogel HOYAJACKPOT LIBURPOKER P . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Excellent and decent post. I found this much informative, as to what I was exactly searching for. Th . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • The success of their own to get the chance to win a lot of bets from playing and betting UFABET, whi . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • All these exact things could make every gambler have the courage to come and play online gambling UF . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Nové jízdní řády odříznou obce v Ústeckém kraji
  ze dne 23.11.2007, autor článku: Miroslav Vyka

  Komentář ze dne: 23.11.2007 20:04:02
  Autor: P. K. (amater(at)mails.at)
  Titulek: Kdy přijde vrchol?
  Připadá mi, i po shlédnutí dnešních Událostí z regionů, co před chvílí skončily na ČT1, že taťkovi Šulcovi, Fraňkovi & jejich rektálním horolezcům nejde jenom o likvidaci veřejný dopravy, ale i o likvidaci jejích provozovatelů. V případě DPÚK to již téměř dokonali, nyní jsou na řadě další "molochy", mostecko-litvínovský a chomutovsko-jirkovský městský dopravní podniky a Autobusy Karlovy Vary (provozovatel linky zmíněný v tomhle článku)...
  Takže - kdy přijde vrchol tohoto řádění - ÚK svou nezměrnou blbostí konečně zničí sám sebe?

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt