Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  24. března 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
238
T3M 238 stojí na konečné v Bolevci.
zobrazení: 983
známka: 2.00


Poslední komentáře

 • Boost your ecommerce store presence on the search engine and rank your ecommerce magento website amo . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • http:// bestlaptops12.strikingly.com http:// bestphones90.strikingly.com/ http:/ /bestmobiles44.st . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • <a href="http://bestlaptops12.strikingly.com&quo t;>bestlaptops12</a> <a hr . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (Je veřejná doprava ztrátová?)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (Autobus Tatra 24/58)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (Další novinky z Kolínské řepařské drážky)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (Na ŘSD nastoupil nový generální ředitel)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (V liberecké městské dopravě skončila platnost papírových průkazek)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Cyklostezky ve Středočeském kraji po tělesech zrušených železnic
  ze dne 08.11.2007, autor článku: Lemrouch

  Komentář ze dne: 07.07.2008 04:41:56
  Autor: Domažličák (petrherbrik@centrum.cz)
  Titulek: Re:
  V případě lokálek vs cyklostezky je to téměř vždy o vůli místní samosprávy kolem předmětné lokálky (vlečky). Ve chvíli, kdy koleje ztratí svůj původní význam a není na jejich likvidaci "vyšší" zájem, je jejich osud v rukou místních. Nevýhodou je, že pokud se místní rozhodnou trať zlikvidovat, nebudou už mít nikdy možnost to vrátit zpět.
  Co se týče Benátek n/J nemusí však přijít o železniční spojení navždy. Jejich vlečka by stejně nikdy neměla šanci vzhledem ke svému vedení na využití v osobní dopravě a pokud ztratila význam v dopravě nákladní, je opravdu dobrá maximálně k historickému využití. Pokud se někdy prosadí stavba nové konkurenceschopné trati z Prahy do Liberce, téměř jistě povede právě přes Benátky a než se o této trati bude vážně uvažovat, bude mít železnice v nákladní dopravě nad silnicí prim a je tudíž pravděpodobné, že i Carborundum (bude-li v té době ještě existovat) si nechá postavit novou vlečku napojenou na tuto novou trať.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt