Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  24. března 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
M240.057
Singrovka M240.057 v zasněženém depu Tanvald. Po větší poruše se pro skříň ve špatném stavu stane zdrojem náhradních dílů pro 820.021 a zbytek bude sešrotován :,-(
zobrazení: 1720
známka: 2.20


Poslední komentáře

 • Boost your ecommerce store presence on the search engine and rank your ecommerce magento website amo . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • http:// bestlaptops12.strikingly.com http:// bestphones90.strikingly.com/ http:/ /bestmobiles44.st . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • <a href="http://bestlaptops12.strikingly.com&quo t;>bestlaptops12</a> <a hr . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (Je veřejná doprava ztrátová?)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (Autobus Tatra 24/58)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (Další novinky z Kolínské řepařské drážky)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (Na ŘSD nastoupil nový generální ředitel)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (V liberecké městské dopravě skončila platnost papírových průkazek)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Cyklostezky ve Středočeském kraji po tělesech zrušených železnic
  ze dne 08.11.2007, autor článku: Lemrouch

  Komentář ze dne: 09.11.2007 08:22:28
  Autor: Jan Přikryl (prikryl.jan@vizslamail.hu)
  Titulek:
  Cyklostezky nejspíš budou, ale obávám se, že Středočeský kraj se chlubí cizím peřím. Jde na to získat dotaci z eurofondů (konkrétně ROP Střední Čechy, jehož řídící orgán sídlí ve stejné budově jako kraj) a pak by to platila z 85% (ale možná až z 92,5%- je tam ještě možné navýšení ze státního rozpočtu) Evropa. Výzva bude snad začátkem příštího roku, takže uvidíme.
  Ale jinak mě to až tak nezajímá, protože znovuvýstavby železnice se v těchto místech stejně za našich životů asi nedočkáme a návaznost na funkční železniční síť je taky dost pofiderní (mám na mysli tratě s přepravou kol- tedy ty, kde nejezdí krabičky 810), takže to možná v důsledku povede k rozvoji IAD.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt