Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Středa  21. listopadu 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Warszawa - 4
Varšavské tramvaje
zobrazení: 856
známka: 3.00


Poslední komentáře

 • air force 1 pure boost bape hoodie nike cortez men yeezy boost yeezy boost vans shoes yeezy b . . . (Holandská cyklistika)
 • air force 1 pure boost bape hoodie nike cortez men yeezy boost yeezy boost vans shoes yeezy b . . . (Další výkřik z Ústeckého kraje: Schengene, máme problém!)
 • air force 1 pure boost bape hoodie nike cortez men yeezy boost yeezy boost vans shoes yeezy b . . . (Je veřejná doprava ztrátová?)
 • air force 1 pure boost bape hoodie nike cortez men yeezy boost yeezy boost vans shoes yeezy b . . . (Nejen pražská doprava – pod Bémovým vedením k „lepším zítřkům“?)
 • air force 1 pure boost bape hoodie nike cortez men yeezy boost yeezy boost vans shoes yeezy b . . . (Jízdenku na pražskou MHD si pomocí SMS kupuje až 17 000 cestujících denně)
 • air force 1 pure boost bape hoodie nike cortez men yeezy boost yeezy boost vans shoes yeezy b . . . (PRAHA: Neschopní a hamižní aneb Ať žijí zóny parkování!)
 • air force 1 pure boost bape hoodie nike cortez men yeezy boost yeezy boost vans shoes yeezy b . . . (Odborník na slovo vzatý ...)
 • air force 1 pure boost bape hoodie nike cortez men yeezy boost yeezy boost vans shoes yeezy b . . . (Lodní společnost Scandlines rozšiřuje nabídku)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Cyklostezky ve Středočeském kraji po tělesech zrušených železnic
  ze dne 08.11.2007, autor článku: Lemrouch

  Komentář ze dne: 09.11.2007 06:53:55
  Autor: Domažličák (petrherbrik@centrum.cz)
  Titulek: Re: Re: Význam cyklostezky
  Šance, že by se někdy trať, na které je cyklostezka, vrátila k původnímu účelu je asi tak stejná, jako když na ní postavíte místní komunikaci. Je to totéž, jako kdybyste koupili dům a po létech původní majitel chtěl, abyste mu ho vrátili. Argumenty zachování liniové stavby pro možnost budoucího navrácení původnímu účelu jsou naprosto liché. Aby se něco takového dalo v budoucnosti prosadit, musela by přijít doba, kdy by železnice měla stejné výsadní postavení jako dnes silnice anebo by musel nad touto konzumní společností vyhrát rozum a obávám se, že než rozum, spíš vyhrajou školkou povinní fotbalisti NHL.
  Já si ale stejně myslím, že na cyklostezku takové délky kraj nenajde nikdy peníze, takže se tu vlastně bavíme o ničem. Třeba se ale mýlím a kraj opravdu místo do rozbitých silnic, které potřebují opravu jako sůl, dá přednost cyklistům. Tím nechci naznačit, že jsem proti cyklostezkám, naopak, ale raději bych, kdyby se stavěly tam, kde jsou cyklisté nuceni jezdit po silnicích první a druhé třídy plné kamionů.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt