Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  25. června 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Pád Císaře
Na ploše o rozměru 21,6 x 3 metry nám 15 000 postaviček znázorňuje bitvu u Waterloo, kde byl slavný vojevůdce poražen. Salon International de la Maquette, Paříž, duben 2006.
zobrazení: 1349
známka: 2.50


Poslední komentáře

 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Naše historické trolejbusy)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Rekonstrukce nádraží porazila odsun 3:1)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Vlak na trati 063 jen o víkendech)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Prohlášení vicehejtmana Pardubického kraje k výstavbě komunikace R35)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Český Krumlov odmítá v blízkosti železniční trať)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Předpisy na upevnění nákladů)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Železnici v Ústeckém kraji nahradí dálnice a létající autobusy aneb Ústecký kraj učí Evropskou unii organizovat dopravu)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Jak zrušit trať ??)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Cyklostezky ve Středočeském kraji po tělesech zrušených železnic
  ze dne 08.11.2007, autor článku: Lemrouch

  Komentář ze dne: 09.11.2007 06:53:55
  Autor: Domažličák (petrherbrik@centrum.cz)
  Titulek: Re: Re: Význam cyklostezky
  Šance, že by se někdy trať, na které je cyklostezka, vrátila k původnímu účelu je asi tak stejná, jako když na ní postavíte místní komunikaci. Je to totéž, jako kdybyste koupili dům a po létech původní majitel chtěl, abyste mu ho vrátili. Argumenty zachování liniové stavby pro možnost budoucího navrácení původnímu účelu jsou naprosto liché. Aby se něco takového dalo v budoucnosti prosadit, musela by přijít doba, kdy by železnice měla stejné výsadní postavení jako dnes silnice anebo by musel nad touto konzumní společností vyhrát rozum a obávám se, že než rozum, spíš vyhrajou školkou povinní fotbalisti NHL.
  Já si ale stejně myslím, že na cyklostezku takové délky kraj nenajde nikdy peníze, takže se tu vlastně bavíme o ničem. Třeba se ale mýlím a kraj opravdu místo do rozbitých silnic, které potřebují opravu jako sůl, dá přednost cyklistům. Tím nechci naznačit, že jsem proti cyklostezkám, naopak, ale raději bych, kdyby se stavěly tam, kde jsou cyklisté nuceni jezdit po silnicích první a druhé třídy plné kamionů.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt