Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Sobota  19. ledna 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Sbírka jízdenek
Jízdenka
zobrazení: 757
známka: 1.00


Poslední komentáře

 • I think that working with your office will be good for me and I will learn many essay writing with y . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Your website is really cool and this is a great inspiring article www.theacademicpapers.co.uk/buy-d . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • I cherish the way you gave this. You really have a legitimate handle on what's required to achieve c . . . (Odpadky)
 • عند الرغبة في ال . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • عند الرغبة في ال . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • عند الرغبة في ال . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • عند الرغبة في ال . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • عند الرغبة في ال . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Vlaků příští rok asi ubude, kraj preferuje autobusy
  ze dne 29.06.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 14.07.2007 11:22:14
  Autor: Ústečák (@)
  Titulek: Re: jiné řešení
  Pane Švehlo, oni se tak již dříve dohodli, zřejmě na nějaké stranické schůzce. Potají, bez zveřejnění takového záměru občanům. Prochází jim to, stejně jako jiným politikům jiné a ještě horší věci. Pamatujete si, jak lidovecký poslanec A..zek sprostě nadával poslancům. A co křesťanská strana - místo, aby jej hned vyloučila, nic. Někdo postavil na fungující rodině předvolební kampaň, aby se posléze zjistilo, že to byla lež. Nikomu nepřísluší nahlížet do soukromí druhé, ovšem pokud politik na tom staví své politické základy (věrnost, rodina, klidná síla...), pak se to již (právě vinou takového politika) nestává jeho soukromou záleitostí. A zase nic. S jídlem proto roste chuť. Zjistili, že jim vše, tedy téměř vše prochází. A podle toho to tady také vypadá. Až v okamžiku, kdy se skutečně policejní orgány včetně zastupitelství institucionálně a organizačně odděli tak, aby nebyly závislé na exekutivě, a vše se bude řešit výhradně po profesní rovině stylem "padni komu padni", pak se něco bude v tomto státě hýbat. Proč? Protože ti, kteří nepostupují v souladu se zákonem, se začnou bát. O pozici, o svůj majetek, o postavení ve společnosti. Nikdy sice nevymizí lumpové a podvodníci, darebáci, ale může se to vše podstatně více uhlídat. Až bude čest pro někoho pracovat třeba ve speciálním útvaru a ten si bude vybírat z velkého množství schopných ekonomů, právníků, aby mohli rozklíčovat složité spletence nádorových seskupení chobotnice. Zatím se v televizi vždycky národ nakrmí třeba nějakou bouračkou někoho známého a pak se sleduje princip "vyšumění" kauzy. A na závěr nesmí chybět narození nějakého zvířátka nebo nějaké záchrana někoho či něčeho. Zřejmě budeme muset ještě více propadat, aby další generace začala produkovat určitou mravní elitu, která postupně ve státní správě a politice začne používat demokratické postupy a zavádět standard tzv. vyspělých zemí. Ne, pohádka tady nikdy nebude, ovšem mělo by se s tím současným stavem něco dělat. Každý by mohl začít u sebe, jít k volbám a dát hlas někomu, komu věří.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt