Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  19. února 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
740 557
740 557 při opravě železničního svršku na pražském hlavním nádraží.
zobrazení: 1253
známka: 1.71


Poslední komentáře

 • مرحبا بكم في مجمو . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • تعتبر المياه من ا . . . (Pardubice, nový odbavovací systém)
 • مرحبا بكم وهلا و . . . (Pardubice, nový odbavovací systém)
 • moncler jackets birkin bag lebron 13 nike sneakers nike football boots t rue religion ch risti . . . (Vlaků příští rok asi ubude, kraj preferuje autobusy)
 • moncler jackets birkin bag lebron 13 nike sneakers nike football boots t rue religion ch risti . . . (Vlaky mezi Vranovicemi a Pohořelicemi letos skončí)
 • moncler jackets birkin bag lebron 13 nike sneakers nike football boots t rue religion ch risti . . . (JAR: Durban bude mít tramvaj)
 • moncler jackets birkin bag lebron 13 nike sneakers nike football boots t rue religion ch risti . . . (Nová reklamní lokomotiva ČD)
 • moncler jackets birkin bag lebron 13 nike sneakers nike football boots t rue religion ch risti . . . (V Praze budou jezdit čistší vlaky)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Vlaků příští rok asi ubude, kraj preferuje autobusy
  ze dne 29.06.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 08.07.2007 18:16:31
  Autor: Domažličák (petrherbrik@centrum.cz)
  Titulek: Re: Re: Re: Re: Re:
  Co se týče Haidmühle, tak jsem slyšel, že tam šlo hlavně o něco jiného. Někde se tam na černo rozprodaly pozemky na trati a při obnovení provozu hrozil velkej průšvih. Ale nicméně s tím starostou Haidmühle a jeho autodopravou je to pravda.
  Co se týče těch "aktivistů" kolem 132, tak mně už se nelíbí jen to označení "aktivista". Má to nádech čehosi špatného a veřejnost si to slovo někdy plete i se slovem "terorista". Každopádně žaloba je dobrá věc už jen kvůli tomu zdržení projednávání zrušení trati. Jen nechápu tu cyklostezku. Tam jde přece o to, postavit po trati přivaděč, takže o nějaké cyklostezce nemůže být vůbec řeč. Leda ve využití zbytku trati do Teplic, kudy přivaděč nepovede, ale jak se zruší část tratě, je to totéž jako by se zrušila celá a to je pak už úplně jedno, co bude na zbytku. Já vidím největší levárnu ohledně té průmyslové zóny. Chemický průmysl tradičně využívá železniční dopravu a to i přes boom dopravy silniční. Je to logické, nebezpečné látky vozit po silnici je příliš velké riziko poškození zdraví a životů mnoha lidí. Jakmile se zruší trať, nebude pochopitelně ani vlečka do chemičky a bude připadat v úvahu pouze doprava silniční, což přinese mnohem větší riziko ztrát na zdraví a životech na D8 a v centru Děčína, kde bude přivaděč ústit. Tohle bych viděl jako nejpádnější argument k zachování trati. A tohle bych hlavně vysvětloval místním a zvláště děčínským občanům.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt