Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  19. února 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Paříž
Futuristická čtvrť La Défense. Pod dlažbou se skrývá nástupiště metra, konečná tramvaje T2 a stanice předměstských vlaků RER. Málokdo ovšem ví, že hluboko pod těmito úrovněmi, pod tunelem pro auta, se skrývají další ohromné prostory, které měly sloužit jako první stanice vznášedlových vlaků Aérotrain.
zobrazení: 1431
známka: 2.67


Poslední komentáře

 • مرحبا بكم في مجمو . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • تعتبر المياه من ا . . . (Pardubice, nový odbavovací systém)
 • مرحبا بكم وهلا و . . . (Pardubice, nový odbavovací systém)
 • moncler jackets birkin bag lebron 13 nike sneakers nike football boots t rue religion ch risti . . . (Vlaků příští rok asi ubude, kraj preferuje autobusy)
 • moncler jackets birkin bag lebron 13 nike sneakers nike football boots t rue religion ch risti . . . (Vlaky mezi Vranovicemi a Pohořelicemi letos skončí)
 • moncler jackets birkin bag lebron 13 nike sneakers nike football boots t rue religion ch risti . . . (JAR: Durban bude mít tramvaj)
 • moncler jackets birkin bag lebron 13 nike sneakers nike football boots t rue religion ch risti . . . (Nová reklamní lokomotiva ČD)
 • moncler jackets birkin bag lebron 13 nike sneakers nike football boots t rue religion ch risti . . . (V Praze budou jezdit čistší vlaky)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Vlaků příští rok asi ubude, kraj preferuje autobusy
  ze dne 29.06.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 05.07.2007 16:01:38
  Autor: Ústečák (@)
  Titulek: Re: Re: Re:
  Tady v DC a okolí nastala ta nejhorší situace. Většinou v jiných oblastech alespoň nějaká obec je proti stavbě, nějaký úřad. Tady je to v jednom šiku a ještě Vás přesvědčují, že tranzit centrem bude ku prospěchu lidu. Příspěvek shora ironicky naznačuje, že zatím je to tlachání a mělo by se konečně něco dělat ve vztahu k obci. Je to jako v rubrice "lékař radí", kdy na dotaz čtenáře "pane dr. mám ty a ty problémy..a jak..léčit" lékař odpovídá "ano, vaše zdravotní problémy lze léčit" a tím jeho odpověď končí. Tak když už někdo si najde čas a ťuká na klávesnici, tak by mu ruka neupadla, aby na to téma něco napsal. Jinak ať si takové rady nechá pro sebe, to nemá smysl. A pokud jde o cyklostezku - podívejte se - existuje DP státu, vládní dokument, to chce někdo říct, že je to celé nesmysl? Tak ať z toho ty cyklostezky vyjmou. Sleduje se tím především to, že dříve, než by se začalo reálně uvažovat o takové výstavbě cyklostezky, možná přijde popud k oživení trati. A zřejmě o to aktivistům ais jde.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt