Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Čtvrtek  18. října 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Croydon (Londýn) - Velká Británie
Jízdenka na tramvaj z netu r. 2000.
zobrazení: 761
známka: 1.83


Poslední komentáře

 • yaoxuemei20181018polo outlet air max 2017 mbt shoes cheap nfl jerseys pandora jewelry coach . . . (Řada 831 ČD: Dunění lodních motorů v Jeseníkách)
 • yaoxuemei20181018polo outlet air max 2017 mbt shoes cheap nfl jerseys pandora jewelry coach . . . (Cheb - budoucnost MHD)
 • yaoxuemei20181018polo outlet air max 2017 mbt shoes cheap nfl jerseys pandora jewelry coach . . . (Motorové vozy řad 830 a 831
  Poslední stanice: Nebe
  )
 • yaoxuemei20181018polo outlet air max 2017 mbt shoes cheap nfl jerseys pandora jewelry coach . . . (Riga, nové trolejbusy)
 • yaoxuemei20181018can ada goose christian louboutin outlet coach outlet cheap jordans off -white . . . (V Bělehradě budují lehké metro)
 • yaoxuemei20181018can ada goose christian louboutin outlet coach outlet cheap jordans off -white . . . (Poslední? jízda trolejbusem v Banské Bystrici)
 • yaoxuemei20181018can ada goose christian louboutin outlet coach outlet cheap jordans off -white . . . (Nejen pražská doprava – pod Bémovým vedením k „lepším zítřkům“?)
 • yaoxuemei20181018can ada goose christian louboutin outlet coach outlet cheap jordans off -white . . . (Teplice, nové trolejbusy po mnoha letech)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Vlaků příští rok asi ubude, kraj preferuje autobusy
  ze dne 29.06.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 05.07.2007 16:01:38
  Autor: Ústečák (@)
  Titulek: Re: Re: Re:
  Tady v DC a okolí nastala ta nejhorší situace. Většinou v jiných oblastech alespoň nějaká obec je proti stavbě, nějaký úřad. Tady je to v jednom šiku a ještě Vás přesvědčují, že tranzit centrem bude ku prospěchu lidu. Příspěvek shora ironicky naznačuje, že zatím je to tlachání a mělo by se konečně něco dělat ve vztahu k obci. Je to jako v rubrice "lékař radí", kdy na dotaz čtenáře "pane dr. mám ty a ty problémy..a jak..léčit" lékař odpovídá "ano, vaše zdravotní problémy lze léčit" a tím jeho odpověď končí. Tak když už někdo si najde čas a ťuká na klávesnici, tak by mu ruka neupadla, aby na to téma něco napsal. Jinak ať si takové rady nechá pro sebe, to nemá smysl. A pokud jde o cyklostezku - podívejte se - existuje DP státu, vládní dokument, to chce někdo říct, že je to celé nesmysl? Tak ať z toho ty cyklostezky vyjmou. Sleduje se tím především to, že dříve, než by se začalo reálně uvažovat o takové výstavbě cyklostezky, možná přijde popud k oživení trati. A zřejmě o to aktivistům ais jde.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt