Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Čtvrtek  16. srpna 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
8Tr, 21Tr
souprava, původem bratislavkého, vozu 8Tr s vlekem ve společnosti vozu 21Tr v zastávce Česká
zobrazení: 1374
známka: 2.00


Poslední komentáře

 • Ce sérum contient de nombreux basket enfant nike air max éléments qui aident les problèmes de p . . . (Polskem se zřejmě budou prohánět vlaky TGV)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Staré spoje na železnici už asi neobnovia)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Vlaky bez průvodčích)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Vlastníci Tatry nakoupí technologie za 630 mil. Kč)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Riga, nové trolejbusy)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Komedie z tragedie, aneb Blesk informuje)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (NKU zjistil nedostatky ve financování dopravních staveb)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Vlaků příští rok asi ubude, kraj preferuje autobusy
  ze dne 29.06.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 05.07.2007 08:12:53
  Autor: Domažličák (petrherbrik@centrum.cz)
  Titulek: Re: Je to nový modrý komunizmus
  Tak s tím musím nesouhlasit. Současná politika modrých komunistů v Ústí postoupila mnohem dále. Nevím podle kterého sjezdu ÚVODS nebo vlastního rozhodnutí JuDr neodvolatelného se kroky strany řídí, ale nepostupuje podle usnesení "zrušme nerentabilní železnice", ale jejich heslo je kvalitativně výš a evidentně zní: "všechny železnice jsou nerentabilní a tak je zrušme všechny". Jako první přišly na řadu 164/5 a 095, pokračovat bude 132, 113 a možná i 087, jelikož v trase této trati už JuDr neodvolatelný plánuje novou silnici. Pracuje se na 110, 120 a 160, tam se budou muset navíc zastavit rychlíky a nákladní doprava a tak už se na rozdíl od lokálek, kde stačí zastavit osobní provoz ve vlastní režii, musí na přípravě zrušení pracovat dlouho dopředu. Každopádně jestli se podaří trať 132 zrušit z důvodu stavby silnice, bude tu zářnej příklad, jak se zbavit všech nepohodlných tratí. Stačí se totiž podívat do mapy a každého pozorovatele hned napadne u každé trati, jaká nová silnice by se dala přeložit tak, aby se kvůli tomu musela trať zrušit. Před druhou světovou válkou chodili češi bojovat do Španělska s heslem: "u Madridu se bojuje za Prahu". Tady zase platí, že u Libouchce se bojuje za celou železnici. Pokud železnice svůj boj o trať 132 prohraje, možná prohraje rozhodující bitvu ve válce. Jsem stoprocentně přesvědčen, že pátá varianta děčínského dálničního přivaděče vznikla jen jako důvod ke zrušení tratě. A důkazy mého přesvědčení najdete v každé nezávislé studii a v porovnání všech variant.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt