Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Čtvrtek  16. srpna 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Bern - Švýcarsko
MHD
zobrazení: 831
známka: 2.33


Poslední komentáře

 • Ce sérum contient de nombreux basket enfant nike air max éléments qui aident les problèmes de p . . . (Polskem se zřejmě budou prohánět vlaky TGV)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Staré spoje na železnici už asi neobnovia)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Vlaky bez průvodčích)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Vlastníci Tatry nakoupí technologie za 630 mil. Kč)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Riga, nové trolejbusy)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Komedie z tragedie, aneb Blesk informuje)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (NKU zjistil nedostatky ve financování dopravních staveb)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Vlaků příští rok asi ubude, kraj preferuje autobusy
  ze dne 29.06.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 03.07.2007 09:35:56
  Autor: PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek:
  Reagoval bych na tech x nastvanych. Ano, udrzet provoz na dotcenych tratich navzdory "moudremu" uredniku je dobry napad, zvlast kdyz to zrejme dotceny urednik bere jako utok na vlastni osobu a brzo se mu s toho sekne pumpa, jenze pak nastoupi dalsi ... ;-)
  Co s tim ? Osobne bych s casti "vybranych" penez udelal antireklamni kampan "politickou" proti soucastnemu vedeni kraje + urednici. Ale co je DULEZITE, netahal bych do toho jejich opozici, bo kdo me zaruci, ze po jejich "vitezstvi" za cizi penize to bude lepsi ? Spis donutit lidi, aby se zajimali o tuhle podivnou "vrchnost" a dali to vhodnym zpusobem najevo. Vono ostatne podle zakonu by nelo byt mozne tyhle vykuky odvolat i pred terminem voleb. Proste by to tech "chytraku" chtelo dat najevo, ze si tam opravdu delat co chtej nemohou. Ale zase nadruhou stranu, nedobra by v tuto chvili byla bezhlava demagogie, v pripade neuspechu, by doslo k zhorseni stavu. V kazdem pripade v pripade uspechu by vysledek byl trvalejsi a nejen poplatny pro kraj UnL. Coz by mozna taky nebylo odveci a pripadne by se nechalo vyjednavat i v ramci CR, nejen v ramci kraje UnL.
  Ale jak jsem napsal, muselo by to byt rozume vedeno a provedeno.
  Ale to uz patri do uplne jinych uvah. Snad posledni, ty panove jsou "politici", cili jinou nez politickou cestou je "neuklidnite".
  Ostatne by mozna nektere veci sli uhrat na republikove urovni s jakousi vazbou na cosi a to by si ani neprdli, byt by urcite v konecne fazi byla jejich snaha si vysledky halasne privlastnit a urcite by se naslo nemalo poskoku, ktery by jim v tom pomahali ...
  Pavel

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt