Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Čtvrtek  16. srpna 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Guangzhou - Čína
Jízdenka (magnetická karta) na metro r. 1999 z netu.
Metro bylo otevřeno v roce 1997.
zobrazení: 802
známka: 1.00


Poslední komentáře

 • Ce sérum contient de nombreux basket enfant nike air max éléments qui aident les problèmes de p . . . (Polskem se zřejmě budou prohánět vlaky TGV)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Staré spoje na železnici už asi neobnovia)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Vlaky bez průvodčích)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Vlastníci Tatry nakoupí technologie za 630 mil. Kč)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Riga, nové trolejbusy)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Komedie z tragedie, aneb Blesk informuje)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (NKU zjistil nedostatky ve financování dopravních staveb)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Vlaků příští rok asi ubude, kraj preferuje autobusy
  ze dne 29.06.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 30.06.2007 12:08:38
  Autor: František Nyklíček (frantanyklicek@volny.cz)
  Titulek: Re:
  Kolik by to tak stálo? Já bych se k tomu financování také připojil, tedy pokud do té doby nepřijdu o práci, což doufám nepřijdu. Ta myšlenka se mi líbí. Jinak všichni myslím víme, jak je to s těmi cenami, srovnávat co dají dopravci vzešlému z výběrového řízení, neplatícímu za silnice a obdařenému přece jen novějším vozovým parkem, a dopravci monopolnímu, platícímu za železniční trať a disponujícímu jen zastaralými vozy, je velká drzost (i když ty vozy sice mají vyšší spotřebu, ale zase nižší odpisy ;-) ). Navíc kdyby objednali autobusy návazné k vlakům, tak nemají problém dostat se na nádraží - a s tou vzdáleností to také často není pravda, někde tedy chybí ta zastávka v obci, no. Tak dejte vědět, nějaký ten spoj objednáme.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt