Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Čtvrtek  16. srpna 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Horní Slavkov zastávka
Za Horním Slavkovem zastávkou poměrně dlouhý úsek kolejnice chybí...
zobrazení: 887
známka: 0


Poslední komentáře

 • Ce sérum contient de nombreux basket enfant nike air max éléments qui aident les problèmes de p . . . (Polskem se zřejmě budou prohánět vlaky TGV)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Staré spoje na železnici už asi neobnovia)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Vlaky bez průvodčích)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Vlastníci Tatry nakoupí technologie za 630 mil. Kč)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Riga, nové trolejbusy)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (Komedie z tragedie, aneb Blesk informuje)
 • Ces défis air jordan chaussure ville sont généralement encore surmontés par une reconnaissance const . . . (NKU zjistil nedostatky ve financování dopravních staveb)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Vlaků příští rok asi ubude, kraj preferuje autobusy
  ze dne 29.06.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 30.06.2007 09:50:56
  Autor: Domažličák (petrherbrik@centrum.cz)
  Titulek:
  Což o to, kdyby šlo kraji opravdu jen o peníze a že dráha je "drahá", tak bych proti tomu ani nic neměl. Do Polák si obce objednaly a zaplatily železniční dopravu. A výsledek? Autobusem nejezdí takřka nikdo. Tedy krom řidiče. A kraj? Franz, který byl nedávno pro totální neschopnost odvolán z funkce a nějakým divným způsobem pořád funkci zastává, neskutečně zuří a přemýšlí, jak to udělat, aby obcím zatrhnul takovou drzost, chtít vlaky, když on (respektive ten, kdo ho ve skutečnosti platí) chce autobusy. Přemejšlím, že bych si jen tak z plezíru příští rok zaplatil jeden pár vlaků na trati 132, není to nijak drahé, ze svého platu bych to utáh a jsem zvědav, co bude Franz dělat a koho na mě pošle, aby mě umravnil. Když jsme počítali, kolik by musel dát každý obyvatel regionu kolem tratí 164/5, aby tam fungovala železniční doprava, vyšlo nám 10kč za měsíc a to ten region má slabých 5000 obyvatel. Samozřejmě pro kraj, který si diriguje i cenu je to nepoměrně dražší, aby měl argument pro své téze.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt