Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  24. června 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
bílá :-(
Jednobarevné a bílé vozy nevypadají atraktivně. Jinak se podívejte na zadní nápravu 15Tr. Otrokovická smyčka holt nestačí.
zobrazení: 1228
známka: 1.75


Poslední komentáře

 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Naše historické trolejbusy)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Rekonstrukce nádraží porazila odsun 3:1)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Vlak na trati 063 jen o víkendech)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Prohlášení vicehejtmana Pardubického kraje k výstavbě komunikace R35)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Český Krumlov odmítá v blízkosti železniční trať)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Předpisy na upevnění nákladů)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Železnici v Ústeckém kraji nahradí dálnice a létající autobusy aneb Ústecký kraj učí Evropskou unii organizovat dopravu)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Jak zrušit trať ??)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 18.04.2007 13:23:27
  Autor: Tomáš Hradecký (hradtom@seznam.cs)
  Titulek: Re: Re: Re: 3 milony

  Je samozřejmě spousta možností, jak zlepšit veřejnou dopravu, zde jsme zvolili vytvoření autobusové linky zajišťující místní dopravu v tangenciálním směru (tj. podélně k hlavním přepravním proudům) s návazností na vlaky na koncových místech. Možnost přestupu na vlaky může být využívána i z hlavních směrů od Jičína nebo Mladé Boleslavi, především v sedlech, ale hlavní úkol pochopitelně stále zůstane na přímých autobusových linkách. Navrhovaná autobusová linka je podle mě vhodným doplňkem.

  Jak již jsem napsal, trať používá 65 lidí denně, a i když je to málo, nechceme, aby tito cestující byli poškozeni. Proto navrhujeme autobusovou dopravu v této podobě s tím, že věříme, že přiláká další cestující do veřejné dopravy.

  Zdraví Tomáš Hradecký

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt