Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pátek  16. listopadu 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Vjezd do Jílového.
Lichoběžníková tabulka směrem od Děčína.
zobrazení: 1075
známka: 2.50


Poslední komentáře

 • Erotic Massage Port Blair Erotic Massage Andhra Pradesh Er otic Massage Itanagar Eroti c Massage . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • <a href="https://in.oklute.com/call-girls/delhi/ ">Escort Services Delhi</a> . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Nice! thank you so much! Thank you for sharing. Your blog posts are more interesting and informative . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • We provide free office Setup Technical support, customer service & online support for install ms . . . (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (MHD Přeštice)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Pri zrážke vlaku sa ľahko zranili dvaja ľudia)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Ústecký kraj schválil základní dopravní obslužnost pro období 2009 až 2026)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Dokonalá trať)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 18.04.2007 12:04:42
  Autor: Domažličák (petrherbrik@centrum.cz)
  Titulek: Re: Re: Re: 063
  Vprvní řadě bych Vám chtěl říct, že si Vás velice vážím za to, že tady diskutujete a jste ochoten a schopen čelit kritice. To v jiných krajích, kde mají "patent na rozum" nedělají. Neberte prosím mou kritiku jako útok na Vás. Já osobně jsem také stál za zavřením osobní dopravy na některých tratích. A abych nebyl zbabělec, přiznám, že to byla trať Protivec - Bochov, kde vét vlaky kvůli pěti školákům s polovičním jízdným byla hotová ekonomická sebevražda. Další tratě, na kterých jsem se nepřímo podepsal tím, že jsem měl možnost zabránit zastavení dopravy a neudělal jsem to, byly Kolešovice a momentálně nevidím rozumný důvod bojovat ani za Straškov - Libochovice. A právě protože vím, jaké důvody vedou k opodstatněnému zastavení osobní dopravy, nemohu souhlasit se zastavením dopravy na 063, která díky své poloze a obcím, které obsluhuje, rozhodně není na odpis. To že cestuje vlakem 63 lidí denně (předpokládám, že to je pravda a není to objednaná účelová lež jako jsem se s tím setkal u jiných krajů) považuji u této tratě za totální selhání koordinátora, protože tahle trať potenciál má, o tom jsem přesvědčen, zas tak neznalý místních poměrů nejsem. Je sice pravda, že v době, kdy jsem se v tomto regionu pohyboval ještě fungovala cihelna v Osenicích, ale zas tak mnoho se nezměnilo. Koneckonců třeba takovému Ústeckému kraji bylo málo i 63 lidí na jeden vlakový spoj a klidně ho nahradili busem, ve kterém teď jezdí desetina cestujících, což ovšem slyšet nikdo nechce. A ti, co ty vlaky zastavili jsou si pravdy dobře vědomi, ale musí mlčet, aby nepřišli o práci.
  Děkuji Vám za to, že jste mi zaslal dokumenty o Vaší práci, bohužel jsem příliš zaneprázdněn, abych je mohl detailněji prostudovat, nicméně slibuji, že se na ně podívám. Ale i když to udělám, stejně Vám nebudu schopen říct, zda to je správně či ne. Abych mohl takovou odpověď dát, musel bych si udělat podrobný průzkum "terénu". Práce od stolu podle školních pouček se mi hnusí a pokud nemám přesné informace o přepravních proudech, nemohu si udělat přesný obrázek. Samozřejmě mohu využít svých dosavadních zkušeností (což jsem dělal u komentářů na Vás) a na leccos odpovědět, ale to nikdy není úplně přesné.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt