Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  24. června 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
121.030
jeden z posledních ústeckých jedničkových
zobrazení: 2166
známka: 2.33


Poslední komentáře

 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Naše historické trolejbusy)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Rekonstrukce nádraží porazila odsun 3:1)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Vlak na trati 063 jen o víkendech)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Prohlášení vicehejtmana Pardubického kraje k výstavbě komunikace R35)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Český Krumlov odmítá v blízkosti železniční trať)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Předpisy na upevnění nákladů)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Železnici v Ústeckém kraji nahradí dálnice a létající autobusy aneb Ústecký kraj učí Evropskou unii organizovat dopravu)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Jak zrušit trať ??)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 18.04.2007 09:57:03
  Autor: Tomáš Hradecký (hradtom@seznam.cs)
  Titulek: Re: Re: Re: 3 milony

  Zdravím, to že jsem Vás nepřesvědčil, mě sice netěší, ale uznávám Vaše právo na vlastní názor.

  Jaký je můj názor? Zatím mě nikdo nepřesvědčil, že současná vlaková doprava na 063 je lepší, než navrhovaná autobusová. Argument PRO autobusovou dopravu je následující - zajistí VŠE co vlaky, k tomu ještě něco NAVÍC, obslouží LÉPE většinu obcí (zastávky blíže k lidem) a to vše LEVNĚJI. Za ušetřené peníze je možné zavést NOVÉ SPOJE (i ve veřejné dopravě platí ekonomická pravidla).

  A můžu Vás ujistit, že pokud kdokoliv přijde s nabídkou na zajištění současného provozu s náklady Královéhradeckého kraje do 2 milionů, a zároveň do toho dokáže zahrnout (pořád s uvedenými náklady kraje do 2 milionů) návaznou autobusovou dopravu z Libáně na vlaky (to už je jedno zda s přestupem v Psinici nebo autobusy přímo do Kopidlna) a zlepšení místní autobusové dopravy Psinice-Libáň, Dětenice-Libáň, Rokytňany-D.Bousov a Rokytňany-Libáň, tak ať mi takový návrh (ale prosím konkrétní a podrobně zpracovaný) pošle e-mailem - budu se jím zcela vážně zabývat.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt