Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pátek  16. listopadu 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Straškov
... jen co se odpojí vlečňák
zobrazení: 1166
známka: 2.50


Poslední komentáře

 • Erotic Massage Port Blair Erotic Massage Andhra Pradesh Er otic Massage Itanagar Eroti c Massage . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • <a href="https://in.oklute.com/call-girls/delhi/ ">Escort Services Delhi</a> . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Nice! thank you so much! Thank you for sharing. Your blog posts are more interesting and informative . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • We provide free office Setup Technical support, customer service & online support for install ms . . . (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (MHD Přeštice)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Pri zrážke vlaku sa ľahko zranili dvaja ľudia)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Ústecký kraj schválil základní dopravní obslužnost pro období 2009 až 2026)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Dokonalá trať)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 18.04.2007 08:37:07
  Autor: Tomáš Hradecký (hradtom@seznam.cz)
  Titulek: Re: 3 milony

  Zdravím Vás. ke smůle vlaku, autobusy to levněji umí (vlak cca. 50 Kč/km, velký autobus cca. 30 Kč/km, malý autobus cca. 20 Kč/km. Náhrada všech vlakových spojů v pracovní dny + nové autobusové spoje za cca. 1 milion 500 tisíc, víkendové vlaky cca. 500 tisíc).

  Tvrdíte, že zajištění autobusů ve svém důsledku povede ke zhoršení standardu kvality dopravní obslužnosti. To si rozhodně nemyslím - vše směřujeme k tomu, aby nová autobusová linka dopravní obslužnost ZLEPŠILA. A to tak, že PLNĚ nahradí VŠECHNY vlaky a nabídne ještě něco NAVÍC (lepší dostupnost některých zastávek, nové spoje v dopoledních hodinách, možná i zavedení nového spoje po 22. hodině z Jičína).

  A jsem pevně přesvědčen, že nové autobusové spoje by používalo mnohem více lidí než 65 denně. Návrh autobusové linky Vám posílám mailem.

  Tento server má podtitul "Informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou". A o to by mělo jít - dostat co nejvíc lidí z aut do veřejné dopravy. Bohužel, někteří diskutující si neuvědomují, že autobus je také veřejná doprava.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt