Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Úterý  18. září 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
363 163
363 163 čeká na svůj výkon na Pražském hl.n.
zobrazení: 1330
známka: 2.86


Poslední komentáře

 • خدمات نقل العفش ت . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • تعتبر العنود اكب . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • <a href="https://www.el3nod.com/3/company-cleani ng-moquette-carpet-sofas-mecca">& . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Zkoušky nadrozměrných souprav provázejí bouřlivé diskuse)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Katarínka)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Cestující nemohou očekávat, že si budou moci sednout)
 • yeezy boost 500 golden goose sneakers gol den goose outlet nike air max 2018 lebron 15 authent . . . (Plzeň, zavádí v tramvajích dětský koutek)
 • yeezy boost 500 golden goose sneakers gol den goose outlet nike air max 2018 lebron 15 authent . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 18.04.2007 08:37:07
  Autor: Tomáš Hradecký (hradtom@seznam.cz)
  Titulek: Re: 3 milony

  Zdravím Vás. ke smůle vlaku, autobusy to levněji umí (vlak cca. 50 Kč/km, velký autobus cca. 30 Kč/km, malý autobus cca. 20 Kč/km. Náhrada všech vlakových spojů v pracovní dny + nové autobusové spoje za cca. 1 milion 500 tisíc, víkendové vlaky cca. 500 tisíc).

  Tvrdíte, že zajištění autobusů ve svém důsledku povede ke zhoršení standardu kvality dopravní obslužnosti. To si rozhodně nemyslím - vše směřujeme k tomu, aby nová autobusová linka dopravní obslužnost ZLEPŠILA. A to tak, že PLNĚ nahradí VŠECHNY vlaky a nabídne ještě něco NAVÍC (lepší dostupnost některých zastávek, nové spoje v dopoledních hodinách, možná i zavedení nového spoje po 22. hodině z Jičína).

  A jsem pevně přesvědčen, že nové autobusové spoje by používalo mnohem více lidí než 65 denně. Návrh autobusové linky Vám posílám mailem.

  Tento server má podtitul "Informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou". A o to by mělo jít - dostat co nejvíc lidí z aut do veřejné dopravy. Bohužel, někteří diskutující si neuvědomují, že autobus je také veřejná doprava.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt