Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pátek  16. listopadu 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
163 035
Olomouc hl.n. Os směr Zábřeh na Moravě 3.2.2007
zobrazení: 976
známka: 4.00


Poslední komentáře

 • Erotic Massage Port Blair Erotic Massage Andhra Pradesh Er otic Massage Itanagar Eroti c Massage . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • <a href="https://in.oklute.com/call-girls/delhi/ ">Escort Services Delhi</a> . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Nice! thank you so much! Thank you for sharing. Your blog posts are more interesting and informative . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • We provide free office Setup Technical support, customer service & online support for install ms . . . (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (MHD Přeštice)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Pri zrážke vlaku sa ľahko zranili dvaja ľudia)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Ústecký kraj schválil základní dopravní obslužnost pro období 2009 až 2026)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Dokonalá trať)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 18.04.2007 00:19:09
  Autor: Tomáš Mykl (webmaster@dopravni.net)
  Titulek: 3 milony
  3 miliony za převoz 65 lidí je samozřejmě dost, ale vše je relativní, na druhou stranu mě částka 3 miliony docela překvapuje svojí lácí ... Pochybuju, že autobusy by to uměly levnějš. Na druhou stranu území HK kraje nepokrývá větší část tratě. Na stranu třetí by neměla být cena jediným hodnotícím kriteriem. Spíš bych hledal příčiny, proč jezdí denně jen 65 lidí vlakem, sledoval bych, chodil mezi lidmi, zcela zapomněl na jakékoli statistické tabulky a vytvářel si vlastní názor.
  Opravdu si myslím, že řešení zastavení provozu na trati a jeho náhrada autobusy je v současné době možná, nicméně ve svém důsledku povede ke zhoršení standardu kvality dopravní obslužnosti a ratingu území. Bohužel dnes ještě neumíme přemýšlet komplexně s nadhledem, jak se tady snaží někteří na věc dívat. Neumíme pracovat s železnicí jako s infrastrukturou, která posouvá kraj, jímž prochází, do vyšší kategorie. V Praze jsou dále. Tam postaví metro do bezcenných polí, postupně k němu přistaví vybavenost, byty, kanceláře a z bezcenného území máme zlatý důl díky dopravní infrastruktuře. To náš venkov zatím ještě čeká. Tam kde si tuhle věc neuvědomují, asi se nedá nic dělat a životodárná dopravní tepna zanikne, ale tam, kde si jsou lidé vědomi ceny železnice, myslím, že je zločinem jim říkat, že něco likvidujeme v jejich prospěch. Měli bychom spíš hledat SPOLEČNĚ cesty, aby to šlo a ne hledat argumenty, které ospravedlňují naše nelogické chování.

  Já osobně se na Tomáše Hradeckého nezlobím. Dělá svou práci, které věří, dělá ji natolik odpovědně, že se snaží lidem vysvětlovat svoje počínání i po pracovní době. Problém však může nastat, až dříve či později dojde k procitnutí. Přiznám se, že i já byl svého času obdivovatelem OREDA, když jsem viděl výsledky na Broumovsku, nicméně dnes jsme už dál, i OREDO má za sebou kus práce, kde bohužel mě čím dál tím více napadají otazníky, proboha, proč to takhle dělají ??? Nevím, na to neumím odpovědět.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt