Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Úterý  18. září 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
754 059
Běžná rutina na plzeňském hlavním nádraží. Brejlovci již téměř 37 let se pravidelně objevují v Plzni.
zobrazení: 1358
známka: 2.43


Poslední komentáře

 • خدمات نقل العفش ت . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • تعتبر العنود اكب . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • <a href="https://www.el3nod.com/3/company-cleani ng-moquette-carpet-sofas-mecca">& . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Zkoušky nadrozměrných souprav provázejí bouřlivé diskuse)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Katarínka)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Cestující nemohou očekávat, že si budou moci sednout)
 • yeezy boost 500 golden goose sneakers gol den goose outlet nike air max 2018 lebron 15 authent . . . (Plzeň, zavádí v tramvajích dětský koutek)
 • yeezy boost 500 golden goose sneakers gol den goose outlet nike air max 2018 lebron 15 authent . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 18.04.2007 00:19:09
  Autor: Tomáš Mykl (webmaster@dopravni.net)
  Titulek: 3 milony
  3 miliony za převoz 65 lidí je samozřejmě dost, ale vše je relativní, na druhou stranu mě částka 3 miliony docela překvapuje svojí lácí ... Pochybuju, že autobusy by to uměly levnějš. Na druhou stranu území HK kraje nepokrývá větší část tratě. Na stranu třetí by neměla být cena jediným hodnotícím kriteriem. Spíš bych hledal příčiny, proč jezdí denně jen 65 lidí vlakem, sledoval bych, chodil mezi lidmi, zcela zapomněl na jakékoli statistické tabulky a vytvářel si vlastní názor.
  Opravdu si myslím, že řešení zastavení provozu na trati a jeho náhrada autobusy je v současné době možná, nicméně ve svém důsledku povede ke zhoršení standardu kvality dopravní obslužnosti a ratingu území. Bohužel dnes ještě neumíme přemýšlet komplexně s nadhledem, jak se tady snaží někteří na věc dívat. Neumíme pracovat s železnicí jako s infrastrukturou, která posouvá kraj, jímž prochází, do vyšší kategorie. V Praze jsou dále. Tam postaví metro do bezcenných polí, postupně k němu přistaví vybavenost, byty, kanceláře a z bezcenného území máme zlatý důl díky dopravní infrastruktuře. To náš venkov zatím ještě čeká. Tam kde si tuhle věc neuvědomují, asi se nedá nic dělat a životodárná dopravní tepna zanikne, ale tam, kde si jsou lidé vědomi ceny železnice, myslím, že je zločinem jim říkat, že něco likvidujeme v jejich prospěch. Měli bychom spíš hledat SPOLEČNĚ cesty, aby to šlo a ne hledat argumenty, které ospravedlňují naše nelogické chování.

  Já osobně se na Tomáše Hradeckého nezlobím. Dělá svou práci, které věří, dělá ji natolik odpovědně, že se snaží lidem vysvětlovat svoje počínání i po pracovní době. Problém však může nastat, až dříve či později dojde k procitnutí. Přiznám se, že i já byl svého času obdivovatelem OREDA, když jsem viděl výsledky na Broumovsku, nicméně dnes jsme už dál, i OREDO má za sebou kus práce, kde bohužel mě čím dál tím více napadají otazníky, proboha, proč to takhle dělají ??? Nevím, na to neumím odpovědět.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt