Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  24. června 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
8661
Linka 9 se kterou jsem v Praze měl často tu čest projíždí téměř všechna důležitá místa. Motolskou T6A5 jsem zachytil ve stanici Anděl, čekala jí v tu chvíli dlouhá a klikatá cesta na Jarov.
zobrazení: 1460
známka: 2.57


Poslední komentáře

 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Naše historické trolejbusy)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Rekonstrukce nádraží porazila odsun 3:1)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Vlak na trati 063 jen o víkendech)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Prohlášení vicehejtmana Pardubického kraje k výstavbě komunikace R35)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Český Krumlov odmítá v blízkosti železniční trať)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Předpisy na upevnění nákladů)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Železnici v Ústeckém kraji nahradí dálnice a létající autobusy aneb Ústecký kraj učí Evropskou unii organizovat dopravu)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Jak zrušit trať ??)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 17.04.2007 22:08:39
  Autor: PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re: Re: Re: 063
  K Vasi smule ten kraj znam i jinak nez skrz jizdni rad.
  Otazkou totiz jest, proc bus to jede 43 minut a vlak 1.08 minut ?
  Koukejte, kdyby jste chteli tu dopravu opravdu zlepsit, tak v prve rade resite obecneho dopravce, bez ohledu jestli je to bus nebo vlak, ale evidentne jste presvedcen/presvedceni o sve "jasnozrivosti" a tak nekomu vnucujete neco, co nejak moc nechce. A mate jasneho favorita - bus, ktery jeste ani "oficialne" neprobehlo vyberove rizeni a vite ze bude levnejsi a moderni a pohodlny a urcite muze na trasu vyrazit uz zitra, ze ? Kruci, cimpak to asi tak ?
  Sorry, ale rekl jste si o to sam.
  Zarazi me neskryvani a primy hon na lokalky, protoze MY vime, ze to levnec nejde, bo proste nemame cim (implikace toho co jste napsal, bo o vikendu najednou ten neekonomicky MV k dispozici bude a tak muze milostive po tej lokalce jezdit). Vono nejde oslovit obecne dopravce a podle toho kdo nabidne lepsi obsluhu daneho prostoru pak vybrat, MY vime ze to MUSI byt bus. Krom toho, kupodivu pri me jeste konfekcni velikosti, neznam v mem pripade zadny bus ze soucastne produkce, ktery by se dal popsat jako moderni a pohodlny. Vy ano ? A dost me to zarazi s ohledem na "neprobehle" vyberove rizeni dopravce, ze uz ted vite, co tam jako bude jezdit, ze.
  Fakt, cim dal tim vic nevim, co si o tom to mam myslet.
  A taky jsem zvedav, cim me ted "ohromite".
  Pavel

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt