Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pátek  16. listopadu 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Mercedes O303
Licenční Mercedesy jsou pomalu na ústupu, leč mimo velká města jsou stále dost k vidění (O=otobus). Konya
zobrazení: 1205
známka: 2.20


Poslední komentáře

 • Erotic Massage Port Blair Erotic Massage Andhra Pradesh Er otic Massage Itanagar Eroti c Massage . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • <a href="https://in.oklute.com/call-girls/delhi/ ">Escort Services Delhi</a> . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Nice! thank you so much! Thank you for sharing. Your blog posts are more interesting and informative . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • We provide free office Setup Technical support, customer service & online support for install ms . . . (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (MHD Přeštice)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Pri zrážke vlaku sa ľahko zranili dvaja ľudia)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Ústecký kraj schválil základní dopravní obslužnost pro období 2009 až 2026)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Dokonalá trať)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 17.04.2007 21:45:10
  Autor: Tomáš Hradecký (hradtom@seznam.cz)
  Titulek: Re: Re: 063

  Proboha - přece tady netvrdím, že Libáň by měla být obsluhována POUZE navrhovanou autobusovou linkou. Navrhovaná autobusová linka by zde měla pouze ZLEPŠIT dopravu - mimo jiné tím, že by lépe obsloužila některé obce a vozila by cestující na vlaky do Kopidlna a Dolního Bousova.

  Tato linka by samozřejmě JEZDILA přes PSINICI - a to mimo jiné proto, aby občanům Psinice PLNĚ NAHRADILA vlak (a navíc jim zajistila lepší spojení do Libáně, které dnes mají jen 4xdenně)

  Železnice obecně UMÍ zajistit zlepšení veřejné dopravy (ať už pohodlím nebo rychlostí přepravy), bohužel NIKOLIV však na trati 063. Pro diskutujícího PjP - proč lidé do Mladé Boleslavi jezdí autobusem? Protože je to přímější a rychlejší (viz IDOS: Dětenice-M.Boleslav autobusem 43 minut, vlakem 1 hod 8 minut). Pokud by se autobusy zrušily, lidi nepojedou vlakem, ale přesednou DO AUT, chápete? Jeden autobus Libáň-Ml.Boleslav ve špičce převeze tolik lidí, jako všechny vlaky mezi D.Bousovem a Kopidlnem za celý den! Neberte to osobně, ale bohužel, přijde mi čím dál víc, že někteří zde diskutující nemají ani páru o místních podmínkách a o ekonomice provozu této trati.

  Pravdu má Tomáš Mykl v tom, že pokud bude mít kdokoliv (tj. obce, firmy, spolky, jednotlivci) zájem na železničním provozu (např. na trati 063), není problém se domluvit s ČD nebo jiným dopravcem a dopravu v libovolném rozsahu si objednat.

  Současný provoz na 063 stojí Královéhradecký kraj 3 miliony koru ročně (to je částka pouze po Královéhradeckém kraji, ještě více to stojí Středočeský kraj), pokud to někdo považujete za adekvátní částku za přepravu 65 cestujících denně, můžete si to objednat.

  Jinak, pokud máte zájem, můžu Vám e-mailem poslat pracovní návrh jízdního řádu nové autobusové linky - je z něj patrné, že náhrada za vlak by byla VÍCE než stoprocentní. Pokud chcete znát fakta, abychom mohli diskutovat věcně, ozvěte se mi na mail.

  Zdraví Tomáš Hradecký - OREDO

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt