Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  24. června 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Sbírka jízdenek
Jízdenka
zobrazení: 636
známka: 0


Poslední komentáře

  • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Naše historické trolejbusy)
  • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Rekonstrukce nádraží porazila odsun 3:1)
  • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Vlak na trati 063 jen o víkendech)
  • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Prohlášení vicehejtmana Pardubického kraje k výstavbě komunikace R35)
  • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Český Krumlov odmítá v blízkosti železniční trať)
  • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Předpisy na upevnění nákladů)
  • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Železnici v Ústeckém kraji nahradí dálnice a létající autobusy aneb Ústecký kraj učí Evropskou unii organizovat dopravu)
  • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Jak zrušit trať ??)
  • Vyhledávání


    Motto:
    Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
    kdy díky našemu nezájmu zanikne.

    Komentáře

    ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
    ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

    Komentář ze dne: 17.04.2007 21:45:10
    Autor: Tomáš Hradecký (hradtom@seznam.cz)
    Titulek: Re: Re: 063

    Proboha - přece tady netvrdím, že Libáň by měla být obsluhována POUZE navrhovanou autobusovou linkou. Navrhovaná autobusová linka by zde měla pouze ZLEPŠIT dopravu - mimo jiné tím, že by lépe obsloužila některé obce a vozila by cestující na vlaky do Kopidlna a Dolního Bousova.

    Tato linka by samozřejmě JEZDILA přes PSINICI - a to mimo jiné proto, aby občanům Psinice PLNĚ NAHRADILA vlak (a navíc jim zajistila lepší spojení do Libáně, které dnes mají jen 4xdenně)

    Železnice obecně UMÍ zajistit zlepšení veřejné dopravy (ať už pohodlím nebo rychlostí přepravy), bohužel NIKOLIV však na trati 063. Pro diskutujícího PjP - proč lidé do Mladé Boleslavi jezdí autobusem? Protože je to přímější a rychlejší (viz IDOS: Dětenice-M.Boleslav autobusem 43 minut, vlakem 1 hod 8 minut). Pokud by se autobusy zrušily, lidi nepojedou vlakem, ale přesednou DO AUT, chápete? Jeden autobus Libáň-Ml.Boleslav ve špičce převeze tolik lidí, jako všechny vlaky mezi D.Bousovem a Kopidlnem za celý den! Neberte to osobně, ale bohužel, přijde mi čím dál víc, že někteří zde diskutující nemají ani páru o místních podmínkách a o ekonomice provozu této trati.

    Pravdu má Tomáš Mykl v tom, že pokud bude mít kdokoliv (tj. obce, firmy, spolky, jednotlivci) zájem na železničním provozu (např. na trati 063), není problém se domluvit s ČD nebo jiným dopravcem a dopravu v libovolném rozsahu si objednat.

    Současný provoz na 063 stojí Královéhradecký kraj 3 miliony koru ročně (to je částka pouze po Královéhradeckém kraji, ještě více to stojí Středočeský kraj), pokud to někdo považujete za adekvátní částku za přepravu 65 cestujících denně, můžete si to objednat.

    Jinak, pokud máte zájem, můžu Vám e-mailem poslat pracovní návrh jízdního řádu nové autobusové linky - je z něj patrné, že náhrada za vlak by byla VÍCE než stoprocentní. Pokud chcete znát fakta, abychom mohli diskutovat věcně, ozvěte se mi na mail.

    Zdraví Tomáš Hradecký - OREDO

    Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
    Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
    Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

    Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
    Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

    RSS feed Bezptičnyj produkt