Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  24. června 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Sevastopoľ - 7
Trolejbusový provoz v Sevastopolu.
zobrazení: 1025
známka: 2.25


Poslední komentáře

 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Naše historické trolejbusy)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Rekonstrukce nádraží porazila odsun 3:1)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Vlak na trati 063 jen o víkendech)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Prohlášení vicehejtmana Pardubického kraje k výstavbě komunikace R35)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Český Krumlov odmítá v blízkosti železniční trať)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Předpisy na upevnění nákladů)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Železnici v Ústeckém kraji nahradí dálnice a létající autobusy aneb Ústecký kraj učí Evropskou unii organizovat dopravu)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Jak zrušit trať ??)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 17.04.2007 16:33:38
  Autor: PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re: Re: 063
  Neda me to, ten vikendovy provoz me dost zarazi. Udajne "turisticky", kam ? Na cele trati je, podle me, jedinny "turisticky" objekt a pri shlednuti jednoho loga v jeho soukromem arealu bych se mohl mozna pustit do spekulaci, ci realne "ekonomicke" zajmy stoji za touto akci.
  Ale nejdivnejsi je, ze o pracovnich dnech tahle trat nema smysl, ale o vikendu, kde na nejedne lokalce se uz nejezdi, je ta trat najednou strasne dulezita. Fakt, divne ....
  Dale, tvrdi se "pry", ze tato trat je dulezita pro nakladni dopravu, jakou ? Do Detenic do zkrachovale cihelny ? Nebo pro potreby tamnejsi agrarni uzkokolejky, leta uz neexistujici ? Do cukrovaru Liban, Kopidlno, Dolni Bousov, ktere uz svym ucelum neslouzi ? Nebo do piskovny Ujkovice, ktera lezi na zrusene lokalce do Dobrovic ? Divne, fakt.
  A taky podle argumentace soudim, ze neni dulezite, co obce na trati, ale je dulezite co obce na "strece", protoze pri vhodnem zduraznovani vhodne skutecnosti lze zrejme ocekavat jejich podporu a lze je postvat proti obcim, ktere jsou proti. Nudna taktika, ostatne jako cely souvisejici humbuk.
  Ale dost uz, dal to rozpatlavat nejak nemam naladu, v danou chvili.
  Pavel

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt