Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pátek  16. listopadu 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Demontáž ...
Foto Tomáš Mykl
zobrazení: 1497
známka: 2.00


Poslední komentáře

 • Erotic Massage Port Blair Erotic Massage Andhra Pradesh Er otic Massage Itanagar Eroti c Massage . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • <a href="https://in.oklute.com/call-girls/delhi/ ">Escort Services Delhi</a> . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Nice! thank you so much! Thank you for sharing. Your blog posts are more interesting and informative . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • We provide free office Setup Technical support, customer service & online support for install ms . . . (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (MHD Přeštice)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Pri zrážke vlaku sa ľahko zranili dvaja ľudia)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Ústecký kraj schválil základní dopravní obslužnost pro období 2009 až 2026)
 • north face prada handbags ralph lauren uk true religion jeans nike shoes hermes belt stussy t . . . (Dokonalá trať)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 16.04.2007 15:06:12
  Autor: PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re: Libáň
  Fajn, jen tam chybi prkotina, kolik ze to lidi s te Libane tyhle prepravni smery vyuziva/vyuzije ? Nebylo by jednodussi pro tyto lidi poslat s Libane na zst. Liban mini-/mikrobus (IVECO, MERCEDES, atd), ktery by pripadne mohl delat lokalni obsluhu dalsich obci ? Ci byt vyuzit jinou vhodnou vydelecnou formou ?
  Vite, ve Vasem zduvodnovani je na muj vkus prilis rozporu na to, abych mu veril. A to nemam namysli jen tohle posledni a mam obavy, ze evidentne nejsem sam. Na druhou stranu uznavam, chtelo by to zvysit zrejme prepravni rychlost trate, treba resenim "bezpecnosti" prejezdu na ukor IGK a ne "socky", jak je v CZ a v nekterych kruzich modou.
  A dale, kolik ma HK kraj vycleneno na rekonstrukci prislusnych silnic ? Prece jenom po zkusenostech s IGK dopravou skrz tento prostor si nedelam iluze o dlouhodobejeji udrzitelnem stavu zdejsich komunikaci bez (vetsi) udrzby. Ale uznavam, tohle ji JINA polozka, ktera se ve Vasem pripade NEUPLATNUJE, bohuzel.
  Pavel

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt