Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  24. června 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Jeruzalém - Izrael
MHD
zobrazení: 1120
známka: 3.00


Poslední komentáře

 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Naše historické trolejbusy)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Rekonstrukce nádraží porazila odsun 3:1)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Vlak na trati 063 jen o víkendech)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Prohlášení vicehejtmana Pardubického kraje k výstavbě komunikace R35)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Český Krumlov odmítá v blízkosti železniční trať)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Předpisy na upevnění nákladů)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Železnici v Ústeckém kraji nahradí dálnice a létající autobusy aneb Ústecký kraj učí Evropskou unii organizovat dopravu)
 • 20180620wanglili uggs outlet michael kors outlet online ug g boots clearance canada goose mi ch . . . (Jak zrušit trať ??)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 16.04.2007 15:06:12
  Autor: PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re: Libáň
  Fajn, jen tam chybi prkotina, kolik ze to lidi s te Libane tyhle prepravni smery vyuziva/vyuzije ? Nebylo by jednodussi pro tyto lidi poslat s Libane na zst. Liban mini-/mikrobus (IVECO, MERCEDES, atd), ktery by pripadne mohl delat lokalni obsluhu dalsich obci ? Ci byt vyuzit jinou vhodnou vydelecnou formou ?
  Vite, ve Vasem zduvodnovani je na muj vkus prilis rozporu na to, abych mu veril. A to nemam namysli jen tohle posledni a mam obavy, ze evidentne nejsem sam. Na druhou stranu uznavam, chtelo by to zvysit zrejme prepravni rychlost trate, treba resenim "bezpecnosti" prejezdu na ukor IGK a ne "socky", jak je v CZ a v nekterych kruzich modou.
  A dale, kolik ma HK kraj vycleneno na rekonstrukci prislusnych silnic ? Prece jenom po zkusenostech s IGK dopravou skrz tento prostor si nedelam iluze o dlouhodobejeji udrzitelnem stavu zdejsich komunikaci bez (vetsi) udrzby. Ale uznavam, tohle ji JINA polozka, ktera se ve Vasem pripade NEUPLATNUJE, bohuzel.
  Pavel

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt