Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Sobota  23. března 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
cedulákův osud
Jak nadpis napovídá tenhle trolejbus se vzhledem k v poslední době nízkému počtu modernizace plzeňských trolejbusů dočká odvozu na východ. Pokud si ale myslíte, že i to je důvod proč má po samolepkách odhalený velký kus základové barvy tak se hrubě mýlíte. V Plzni je poslední dobou mnoho šetrných opatření a takhle vypadají i 14trM s novým skeletem. Foto Š. Esterle
zobrazení: 2406
známka: 3.00


Poslední komentáře

 • Boost your ecommerce store presence on the search engine and rank your ecommerce magento website amo . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • http:// bestlaptops12.strikingly.com http:// bestphones90.strikingly.com/ http:/ /bestmobiles44.st . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • <a href="http://bestlaptops12.strikingly.com&quo t;>bestlaptops12</a> <a hr . . . (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (Je veřejná doprava ztrátová?)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (Autobus Tatra 24/58)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (Další novinky z Kolínské řepařské drážky)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (Na ŘSD nastoupil nový generální ředitel)
 • ralph lauren sale clearance uk fitflops outlet y3 shoes pandora charms sale clearance air max 20 . . . (V liberecké městské dopravě skončila platnost papírových průkazek)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 13.04.2007 19:43:17
  Autor: Domažličák (petrherbrik@centrum.cz)
  Titulek:
  Strašně se mi líbí největší argument Oreda na zrušení osobní dopravy: nádraží Libáň je daleko od stejnojmenného města. Když si vzpomenu, že železniční zastávka Manětín byla od Manětína vzdálená 11km, je docela štěstí, že na trati, na které leží, nekoordinovalo provoz Oredo před tím, než zastávku přejmenovali na Mladotice zastávka. Vzdálenost 11km od stejnojmenného místa by možná u Oreda znamenalo důvod zrušit železnici v celých Čechách. Ale vážně. To že stanice Libáň leží v obci Psinice a tudíž obsluhuje tuto obci Oredu zřejmě uniklo. Mám tedy tomu rozumět tak, že díky jednomu pozůstatku z dob Rakouska-Uherska nemá Libáň nyní žádné spojení, protože podle Oreda má železniční zastávku? A argument, že autobusy jsou levnější je taky známej a rozhodně ho nepopírám. Koneckonců tento argument by mohl posloužit ke zrušení veškeré osobní dopravy na železnici na celém světě. I frekventované příměstské vlaky by vyšly dráž než jejich náhrada autobusy, pokud by si šikovný ekonom pohrál s číslama. No, na Oredo mám jen jeden závěr: kdo chce psa bít ...

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt