Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  23. září 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
spínací aparát kabiny
spínací aparát kabiny (foto Radim Polcer 09.02.2007)
zobrazení: 841
známka: 0


Poslední komentáře

 • 2018-9-22 xiaozhengzheng mbt shoes christian louboutin outlet pandora jewelry pand ora outlet . . . (Několik tipů kam vyrazit na víkend)
 • 2018-9-22 xiaozhengzheng mbt shoes christian louboutin outlet pandora jewelry pand ora outlet . . . (Nové metro ve městě Kaohsiung na Taiwanu)
 • 2018-9-22 xiaozhengzheng ugg boots on sale nike shoes m ichael kors handbags ra lph lauren < b . . . (Kombinovaná doprava na rozcestí)
 • 2018-9-22 xiaozhengzheng ugg boots on sale nike shoes m ichael kors handbags ra lph lauren < b . . . (Řada 831 ČD: Dunění lodních motorů v Jeseníkách)
 • 2018-9-22 xiaozhengzheng ugg boots on sale nike shoes m ichael kors handbags ra lph lauren < b . . . (Motorové vozy řad 830 a 831
  Poslední stanice: Nebe
  )
 • 2018-9-22 xiaozhengzheng ugg boots on sale nike shoes m ichael kors handbags ra lph lauren < b . . . (Lodní společnost Scandlines rozšiřuje nabídku)
 • 2018-9-22 xiaozhengzheng mi chael kors outlet mic hael kors outlet cheap nfl jerseys wholesale . . . (S trolejbusy jsou potíže)
 • 2018-9-22 xiaozhengzheng mi chael kors outlet mic hael kors outlet cheap nfl jerseys wholesale . . . (Rajnochovická lesní železnice)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zrušení vlaků na trati 063 se už podařilo na čas oddálit
  ze dne 12.04.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 13.04.2007 19:43:17
  Autor: Domažličák (petrherbrik@centrum.cz)
  Titulek:
  Strašně se mi líbí největší argument Oreda na zrušení osobní dopravy: nádraží Libáň je daleko od stejnojmenného města. Když si vzpomenu, že železniční zastávka Manětín byla od Manětína vzdálená 11km, je docela štěstí, že na trati, na které leží, nekoordinovalo provoz Oredo před tím, než zastávku přejmenovali na Mladotice zastávka. Vzdálenost 11km od stejnojmenného místa by možná u Oreda znamenalo důvod zrušit železnici v celých Čechách. Ale vážně. To že stanice Libáň leží v obci Psinice a tudíž obsluhuje tuto obci Oredu zřejmě uniklo. Mám tedy tomu rozumět tak, že díky jednomu pozůstatku z dob Rakouska-Uherska nemá Libáň nyní žádné spojení, protože podle Oreda má železniční zastávku? A argument, že autobusy jsou levnější je taky známej a rozhodně ho nepopírám. Koneckonců tento argument by mohl posloužit ke zrušení veškeré osobní dopravy na železnici na celém světě. I frekventované příměstské vlaky by vyšly dráž než jejich náhrada autobusy, pokud by si šikovný ekonom pohrál s číslama. No, na Oredo mám jen jeden závěr: kdo chce psa bít ...

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt