Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Úterý  18. září 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Praha - Masarykovo nádraží dne 6. 7. 2008
Je 6. 7. 2008 kolem 19:35 hod. Zvláštní tramvajová linka č. 34 přijíždí do zastávky Masarykovo nádraží (směr do centra). Z důvodu prázdninové výluky na železniční trati mezi Hlavním a Smíchovským nádražim v Praze vlaky od Berouna končí na Smíchově. Vyjma dvou nočních rychlíků EN tuším že jeden z nich jede do Budapešti (EN 377 Galileo Galilei). Ty jedou po Bránickém mostě a přes Krč na Hlavní.

Linka č. 34 jezdí v trase: VÝSTAVIŠTĚ - Vltavská - Masarykovo nádraží - Karlovo náměstí - Anděl - Smíchovské nádraží - HLUBOČEPY . 

Rozsah provozu je také zajímavý. Linka je v provozu Po - Pá cca 5:30 - 9:30, 13:30 - 19:30 v intervalu 10 minut. a v Ne cca 16:30 - 21:30 hod. v intervalu 15 minut. V Sobotu linka nejede.

Na lince kromě trarifu PID platí i tarif ČD.
zobrazení: 929
známka: 2.00


Poslední komentáře

 • خدمات نقل العفش ت . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • تعتبر العنود اكب . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • <a href="https://www.el3nod.com/3/company-cleani ng-moquette-carpet-sofas-mecca">& . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Zkoušky nadrozměrných souprav provázejí bouřlivé diskuse)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Katarínka)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Cestující nemohou očekávat, že si budou moci sednout)
 • yeezy boost 500 golden goose sneakers gol den goose outlet nike air max 2018 lebron 15 authent . . . (Plzeň, zavádí v tramvajích dětský koutek)
 • yeezy boost 500 golden goose sneakers gol den goose outlet nike air max 2018 lebron 15 authent . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Banská Bystrica, žiadosť o licenciu na trolejbusy
  ze dne 25.02.2007, autor článku: Tomáš Mykl

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt