Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  18. listopadu 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Motor 810258-4
Je deštivá sobota 9.12.06 a toto je poslední motorový vůz z Kolešovic, poměrně obsazený, který čeká na svůj odjezd v 16:14 směr Krupá.
zobrazení: 928
známka: 1.78


Poslední komentáře

 • [url=https://www.sbrgroup.in/]SBR Group[/url> (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • cheap nhl jerseys ray ban sunglasses outlet michael kors outlet clearance pando ra outlet mont . . . (Nejkratší silniční tunel v ČR)
 • cheap nhl jerseys ray ban sunglasses outlet michael kors outlet clearance pando ra outlet mont . . . (Poškozená kolej na 3. koridoru)
 • cheap nhl jerseys ray ban sunglasses outlet michael kors outlet clearance pando ra outlet mont . . . (Další výkřik z Ústeckého kraje: Schengene, máme problém!)
 • cheap nhl jerseys ray ban sunglasses outlet michael kors outlet clearance pando ra outlet mont . . . (Maďarští strojvedoucí včera stávkovali)
 • cheap nhl jerseys ray ban sunglasses outlet michael kors outlet clearance pando ra outlet mont . . . (Odborník na slovo vzatý ...)
 • can ada goose ugg outlet true religion outlet christian louboutin shoes kate spade outlet onli . . . (Nejen pražská doprava – pod Bémovým vedením k „lepším zítřkům“?)
 • cheap nhl jerseys ray ban sunglasses outlet michael kors outlet clearance pando ra outlet mont . . . (Maďarsko čeká zdražení veřejné dopravy)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Vzhledové změny na dopravních prostředcích po změně na ČD Cargo
  ze dne 14.02.2007, autor článku: Štěpán Esterle

  Komentář ze dne: 19.02.2007 13:37:56
  Autor: Lubor Pospíšil (tatra163jamal@seznam.cz)
  Titulek:
  Já jsem též jednoznačně pro, aby byl zaveden jednotný firemní nátěr jak u ČD Cargo, tak i u zbytku ČD. Není možné v rámci jedné firmy tolerovat nátěrovou anarchii, k dobré vizitce firmy u zákazníků to nepřispívá, ba naopak. Ale to zde již mnozí uvedli. Mne zejména deptá nátěrová variabilita u elektrických lokomotiv ( zejména u řad 163 a 363 je barevné řešení navíc ošklivé ). Mne, jakožto zákazníkovi je úplně jedno, zda lokomotiva jezdí na střídavý, nebo stejnosměrný proud nebo na oba. A pracovníci ČD, resp. ČD Cargo jsou předpokládám gramotní a umí si přečíst číslo lokomotivy. Ovšem nejsem si jist, zda ČD Cargo zvolilo nejlepší cestu, protože jednobarevný nátěr + nějaká polepka je u dominantního dopravce v nákladní dopravě trochu laciné řešení. A je docela možné, že i zákazníci to budou tak vnímat.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt