Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Neděle  18. listopadu 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
nejstarší a nejnovější
Zde se sešli teoreticky dva protipóly. Totiž Křižíkova
zobrazení: 1512
známka: 1.83


Poslední komentáře

 • [url=https://www.sbrgroup.in/]SBR Group[/url> (MHD v České Lípě hrozí kolaps)
 • cheap nhl jerseys ray ban sunglasses outlet michael kors outlet clearance pando ra outlet mont . . . (Nejkratší silniční tunel v ČR)
 • cheap nhl jerseys ray ban sunglasses outlet michael kors outlet clearance pando ra outlet mont . . . (Poškozená kolej na 3. koridoru)
 • cheap nhl jerseys ray ban sunglasses outlet michael kors outlet clearance pando ra outlet mont . . . (Další výkřik z Ústeckého kraje: Schengene, máme problém!)
 • cheap nhl jerseys ray ban sunglasses outlet michael kors outlet clearance pando ra outlet mont . . . (Maďarští strojvedoucí včera stávkovali)
 • cheap nhl jerseys ray ban sunglasses outlet michael kors outlet clearance pando ra outlet mont . . . (Odborník na slovo vzatý ...)
 • can ada goose ugg outlet true religion outlet christian louboutin shoes kate spade outlet onli . . . (Nejen pražská doprava – pod Bémovým vedením k „lepším zítřkům“?)
 • cheap nhl jerseys ray ban sunglasses outlet michael kors outlet clearance pando ra outlet mont . . . (Maďarsko čeká zdražení veřejné dopravy)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Vzhledové změny na dopravních prostředcích po změně na ČD Cargo
  ze dne 14.02.2007, autor článku: Štěpán Esterle

  Komentář ze dne: 18.02.2007 02:25:06
  Autor: Martin Leška (MartinLeska@seznam.cz)
  Titulek: Re: Normalizace
  Ať žije šotoušský pohled, pane Erbene! Každá organizace, která vznikla za účelem generování zisku (a takovou by měly být i ČD a ČD Cargo) musí veškerou svou činnost tomuto podřídit a bez zákazníků zisk nebude. Jednotný layout každé společnosti je proto nezbytně nutný. Ano, máme nejroztodivnější barevnou flotilu lokomotiv, ale máme taky jedny z nejneschopnějších železničních společností v Evropě, možná na světě. A já se ptám: Není v tom nějaká souvislost? Cesta, kterou zvolily ZSSK (ale také Viamont či OKD Doprava) je jediná možná.
  A teď ke konkrétnímu barevnému řešení: Kombinace tmavě a světlě modré mi přijde elegantní, ale na skříňových lokomotivách by mi přišlo vhodnější tmavě modrou zvýraznit i čela a boky od čel ke vstupům do kabiny. Ale stále se jedná o polotovar, věřím, že vhodně zvolené logo (ne to, co je ukázáno v článku, probůh) dotvoří celkem harmonický celek. Pokud bych měl jednotné barevné řešení ČD a ČD Cargo navrhovat já, pak bych vycházel ze ztvárnění brejlovců řady 755.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt