Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Úterý  18. září 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
130 034-2
19.3.2007 Depo Česká Třebová
zobrazení: 925
známka: 1.00


Poslední komentáře

 • خدمات نقل العفش ت . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • تعتبر العنود اكب . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • <a href="https://www.el3nod.com/3/company-cleani ng-moquette-carpet-sofas-mecca">& . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Zkoušky nadrozměrných souprav provázejí bouřlivé diskuse)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Katarínka)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Cestující nemohou očekávat, že si budou moci sednout)
 • yeezy boost 500 golden goose sneakers gol den goose outlet nike air max 2018 lebron 15 authent . . . (Plzeň, zavádí v tramvajích dětský koutek)
 • yeezy boost 500 golden goose sneakers gol den goose outlet nike air max 2018 lebron 15 authent . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Vzhledové změny na dopravních prostředcích po změně na ČD Cargo
  ze dne 14.02.2007, autor článku: Štěpán Esterle

  Komentář ze dne: 18.02.2007 02:25:06
  Autor: Martin Leška (MartinLeska@seznam.cz)
  Titulek: Re: Normalizace
  Ať žije šotoušský pohled, pane Erbene! Každá organizace, která vznikla za účelem generování zisku (a takovou by měly být i ČD a ČD Cargo) musí veškerou svou činnost tomuto podřídit a bez zákazníků zisk nebude. Jednotný layout každé společnosti je proto nezbytně nutný. Ano, máme nejroztodivnější barevnou flotilu lokomotiv, ale máme taky jedny z nejneschopnějších železničních společností v Evropě, možná na světě. A já se ptám: Není v tom nějaká souvislost? Cesta, kterou zvolily ZSSK (ale také Viamont či OKD Doprava) je jediná možná.
  A teď ke konkrétnímu barevnému řešení: Kombinace tmavě a světlě modré mi přijde elegantní, ale na skříňových lokomotivách by mi přišlo vhodnější tmavě modrou zvýraznit i čela a boky od čel ke vstupům do kabiny. Ale stále se jedná o polotovar, věřím, že vhodně zvolené logo (ne to, co je ukázáno v článku, probůh) dotvoří celkem harmonický celek. Pokud bych měl jednotné barevné řešení ČD a ČD Cargo navrhovat já, pak bych vycházel ze ztvárnění brejlovců řady 755.

  Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé!
  Přihlaste se prosím nebo se zaregistrujte.
  Toto opatření jsme byli nuceni zvolit z důvodu spamu.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt