Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Čtvrtek  23. ledna 2020
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Máňa
Po příjezdu parního vlaku z Plzně budila v Blovicích zaslouženou pozornost historická Máňa, hasičské auto Škoda.
zobrazení: 2168
známka: 1.57


Poslední komentáře

 • Mix Parlay Mix Parlay Terpercaya Mix Parlay agen resmi Mix Parlay Link alternatif Mix Parlay Daf . . . (Plzeň, zavádí v tramvajích dětský koutek)
 • The content of the article is but you need some improvement in your website goes with Escorts in Jai . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I am overwhelmed by your post with such a nice topic. Usually, <a href="http://www.jaipuresc . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • A fantastic article you shared to us. Thanks for all the great information which you have told to us . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This website definitely has all of the information and facts. Thank you for sharing this article. I . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This is such a great article I have read today. For more fun, I would like to share something good . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I would like to thank you for this high level and informative article . This article is very infor . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I really happy found this website eventually. Really informative and inoperative, Thanks for the pos . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Holanďané vstupují na český dopravní trh
  ze dne 12.11.2008, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 12.11.2008 06:54:30     Reagovat
  Autor: [-FN-] - František Nyklíček (frantanyklicek@volny.cz)
  Titulek: Vítaná nebo nevítaná změna?
  A to je docela škoda. Ideálně bych si představoval, že místní autobusová doprava směřující do Berouna bude navázána na tamní vlakové nádraží, aby zátěž do Prahy nezatěžovala Prahu i okolí exhalacemi z autobusů. Třeba i za cenu toho, že by provoz osobních a případně nových spěšných vlaků (s jízdní dobou srovnatelnou s kombinací autobus+metro) místo ČD provozovala tato firma. Je zajímavé a leccos nazančující, že všechny zahraniční železniční firmy se u nás vrhly téměř výhradně do autobusové dopravy, a to zejména tam, kde dochází k souběhu s vlakem. Pokud se aspoň nezlepší spolehlivost a návaznosti přinejmenším v MHD Beroun (nejlépe tedy i s návaznostmi na vlaky "konkurenčních" ČD), pak ať si Holanďani táhnou zpět do Nizozemí, tady je veškerá kapitalistická ruka trhu s odpuštěním prd platná.

  Komentář ze dne: 12.11.2008 08:17:30     Reagovat
  Autor: [SzKT] - Jan Přikryl (prikryl.jan@vizslamail.hu)
  Titulek: Re: Vítaná nebo nevítaná změna?
  Při vší úctě- tohle je pláč na špatném hrobě! Regionální veřejná doprava je dotovaná a tudíž ten, kdo určuje kam jaká linka povede a na co bude/nebude navazovat je v českém případě kraj. A je skutečností, že u nás z cenových důvodů kraje preferují autobusovou dopravu, je to totiž pro ně i pro vybrané dopravce levnější než jezdit vlaky. Problém trhu v železniční dopravě v rámci EU je totiž v interoperabilitě: pokud by např. holandská železniční firma mohla stáhnout starší nepotřebné jednotky z "mateřského" provozu pro pokrytí potřeba třeba na trati Praha- Beroun (tak se to běžně dělá v autobusové dopravě), je to o něčem jiném, ovšem to jaksi nelze- vadí napájecí systém (3kV stejnsoměrně mají ve vyspělé Evropě snad jen v Itálii a možná by se dalo něco uprait z holandských 1500V), rušení proudů (viz nedávná kauza pendolíno a Taurus), jiné normy než v jiných státech apod. Tím pádem by kterýkoliv soukromý dopravce musel koupit nové vlaky a to mu zase žádný český kraj nezaplatí. A jsme zase doma- u peněz a preferencích veřejné správy...
  Jinak v Berouně se v nejbližší době bude přesouvat autbusové nádraží k vlakovému, na projektu se pracuje a když to město dobře připraví, bude se to kofinancovat ze strukturálních fondů EU.

  Komentář ze dne: 12.11.2008 08:38:44     Reagovat
  Autor: [-FN-] - František Nyklíček (frantanyklicek@volny.cz)
  Titulek: Re: Re: Vítaná nebo nevítaná změna?
  Teoreticky to, pravda, není věcí dopravce, ovšem v tomto případě mám dojem, že provázanost některých podnikatelů v dopravě s politickýmí zástupci dělá své - například opakované stížnosti na nedodržování jízdních řádů včetně trasy linky (linka C MHD Beroun) jsou naprosto marné.

  Záměr přesunout autobusové "nácestí" k vlakovému nádraží se, pokud vím, připravuje již několikátým rokem a pořád nic. Docela by mě zajímalo, kudy budou autobusy k nádraží jezdit, zda se postaví most v prodloužení Tyršovy ulice, nebo budou všechny autobusy jezdit zajížďkou kolem Kauflandu. Samotné přesunutí by bylo chvályhodné, možná by pak k nádraží zajížděly všechny spoje linky C MHD Beroun, jsem však zvědav také na časovéou návaznost. Někdy kupodivu funguje již dnes, i když spíše výjimečně.

  Jinak spojení Praha - Beroun lze zajistit i méně kapacitními motorovými jednotkami přes Rudnou, i když při současném stavu tratě by nešlo o časově výhodnější variantu. Možná by šlo od ČD odkoupit staré 451/2 a přizpůsobit je pro požadovanou kapacitu, včetně drobné modernizace interiéru :-).

  Komentář ze dne: 13.11.2008 08:20:52     Reagovat
  Autor: [SzKT] - Jan Přikryl (prikryl.jan@vizslamail.hu)
  Titulek: Re: Re: Re: Vítaná nebo nevítaná změna?
  Provázanost politiky s ekonomikou je v naší postkomunistické banánové republice tak triviální věc, že nemá cenu to rozebírat. Druhá věc ovšem je, že objednatelé veřejné dopravy v ČR v první řadě chtějí od dopravců nízkou cenu (aby měli v rozpočtu na různá hřiště, štědré dotace spřízněným firmám a organizacím apod.) a kvalita je druhořadá. A samozřejmě, že takto nastavené výběrové řízení vyhraje ten, kdo bude jezdit laciným SORem, za jehož volantem bude sedět bídně placený Východniar nebo Ukrajinec a bude se přitom péct na nutnou údržbu. A za takových podmínek jde samozřejmě jakákoliv spolehlivost do háje- příslušní politici a úředníci moc dobře vědí, že když bude nešvary náležitě postihovat, dopravce může vypovědět smlouvu a nikoho tak levného už nenajdou. A tohle myšlení je bohužel téměř plošné po celé ČR, přičemž mnohem víc než autobusovou dopravu postihuje železnici: nic jiného, než současná tristní agónie ČD totiž za těchto podmínek provozovat nejde.
  Autobusové nádraží v Berouně se bude stavět (podle mých informací) za 1,5 roku, až město přichystá projekt- mimochodem docela pěkný. Samozřejmě to bude mít za následek změnu linkového vedení MHD, ale skutečně netuším jakou. Návaznosti na vlak jsou ovšem při známé "spolehlivosti" ČD dost iluzorní věc, zejména při cestách z Prahy.
  Jinak železniční spojení z Berouna do Prahy je dost problematické: žabotlamy prostě modernizovat nejdou (stejně jako nejdou modernizovat motoráky řady 810- že se o to ČD přesto pokouší je z hlediska budoucích perspektiv regionální železnice tragické) a jet do Prahy hodinu v tristním standardu á la Bangladéš se chce málokomu. A pokud jde o Rudnou- ne že by ta trať neměla perspektivu, ovšem muselo by tam jezdit něco jiného než 810-814 (např. Desiro, nejlépe soukromého dopravce) a pro cesty z Berouna do Prahy je to úplně zabité: jízdní doba bude vždy ještě delší než údolím Berounky, což za situace, kdy na souběžné dálnici jezdí jedna luxusní Scanie Probotransu za druhou v polovičním časovém limitu, železnici úplně zabíjí. A kraj přitom zrušit souběžné autobusy nemůže, neb by se pak IAD vymkla kontrole: je potřeba si uvědomit, že stávající úroveň služeb regionální železnice á la ČD vyhovuje maximálně šotoušům, důchodcům a částečně studentům (kteří se těší na 18. narozeniny a s nimi spojený řidičák).

  Komentář ze dne: 14.11.2008 07:26:03     Reagovat
  Autor: [-FN-] - František Nyklíček (frantanyklicek@volny.cz)
  Titulek: Re: Re: Re: Re: Vítaná nebo nevítaná změna?
  Souhlasím. A na ten autobusový terminál se celkem těším. Vlaky z Prahy sice občas přijedou i o 10 minut později, většinou se však setkávám se zpožděním kolem 5 minut, s tím už se dá počítat.

  Pokud jde o spojení Praha - Beroun, asi i při zásadní rekonstrukci tratě přes Rudnou to bude pomalejší (nebo aspoň nebude rychlejší) než přes Karlštejn, nicméně bylo by tu jedno elegantní řešení: a) integrovat stávající rychlíky, které svou jízdní dobou zhruba odpovídají kombinaci autobus+metro, do PID, případně do nich standardně řadit jeden nebo dva velkoprostrové vozy, b) v rámci případného řešení spojení do Příbrami zavést nové spěšné vlaky (do PID integrované) zastavující cestou jen v Berouně, případně ještě v některé hodně vytížené zastávce na trati před Prahou (nejsem si jist, odkud je největší zátěž) , a potom až v Praze, které by se jízdní dobou rychlíkům téměř vyrovnaly; zavedení spěšných vlaků přes Rudnou je asi v nejbližší době neprůchodné.

  Komentář ze dne: 12.11.2008 08:49:35     Reagovat
  Autor: [-FN-] - František Nyklíček (frantanyklicek@volny.cz)
  Titulek: Re: Re: Vítaná nebo nevítaná změna?
  P. S. O zájmu jediného místního dopravce navážet místními autobusy lidi přednostně na své "rychlospoje" do Prahy než na s nimi souběžné vlaky asi netřeba pochybovat.

  Komentář ze dne: 10.08.2010 08:11:55     Reagovat
  Autor: [babyboy] - coach outlet (@)
  Titulek:
  Hi friends, welcome to our shopping center. Here we provide you the hottest bags such as coach purses outlet, juicy couture swimwear and some latest coach wallet. I am sure it is your best choice to choose since that we provide you the best quality products, the satisfaction after-service and reasonable price.

  Komentář ze dne: 28.10.2010 05:06:43     Reagovat
  Autor: [badboo] - coach outlet (@)
  Titulek: coach outlet
  This is a perfect coach bags for all seasons for its fashionable and perfect designs. Now there are many types of cheap jordans , they are fashionable, beautiful appearance, reliable quality and reasonable price; so when you buy a coach and when to use according to your purpose, selecting a coach for Necklaces is very important from baby jordan shoes.  Komentář ze dne: 10.05.2016 10:54:06     Reagovat
  Autor: [cai20160510] - cai20160510 (qing1212120@gmail.com)
  Titulek: cai20160510
  Komentář ze dne: 28.05.2016 04:42:02     Reagovat
  Autor: [myy] - myy (13646980707@163.com)
  Titulek:
  Komentář ze dne: 06.09.2016 09:38:35     Reagovat
  Autor: [meiqing] - 20160906meiqing (xudada802324@gmail.com)
  Titulek: Re: ugg boots uk note that most of the fakes will use largely synthetic material

  Komentář ze dne: 20.03.2017 11:08:01     Reagovat
  Autor: [unblocked] - Unblocked Games (helenachristensengirl@gmail.com)
  Titulek:
  The coldest places are not the Arctic that is where the person does not have.
  <a href="http://www.xboxoneya.com">Xbox& lt;/a> | <a href="http://www.unblocked2games.com"> ;Unblocked</a> | <a href="http://www.friv2games.org.uk">F riv 2 Games</a> | <a href="http://www.unblockedpbsgames.com"& gt;Unblocked Games</a> | <a href="http://www.yepi12.org">Yepi< /a> | <a href="http://www.titanfallxbox.com">T itanfall 2 PC</a>
  Komentář ze dne: 28.07.2017 07:14:07     Reagovat
  Autor: [chanyuan12] - chanyuan12 (daigege6@gmail.com)
  Titulek:
  chanyuan2017.07.28
  ra lph lauren outlet
  nike air huarache
  adidas shoes
  herve leger dresses
  po lo outlet
  r alph lauren?uk
  lo uis vuitton outlet
  ray ban sunglasses
  oakley sunglasses wholesale
  polo ralph lauren
  mic hael kors outlet online
  ra lph lauren
  coach outlet store online
  louis vuitton outlet online
  ralp h lauren outlet
  jer seys wholesale
  basket ball shoes,basketball sneakers,lebron james shoes,sports shoes,kobe bryant shoes,kobe sneakers,nike basketball shoes,running shoes,mens sport shoes,nike shoes
  true religion jeans
  michael kors outlet online
  louis vuitton
  mi chael kors handbags
  che ap jordans for sale
  rol ex watches outlet
  nike trainers
  michael kors outlet online
  mcm backpacks
  michael kors outlet online
  c oach outlet online
  coach factory outlet
  michael kors outlet
  gucci bags
  nba jerseys
  che ap jerseys wholesale
  gucci outlet
  c oach outlet online
  longchamp handbags
  thoma s sabo charms
  cheap  uggs
  bu rberry outlet store
  christian louboutin uk
  mi chael kors uk
  Basketball Shoes
  m lb jerseys
  tory burch outlet online
  chea p jordan shoes
  cheap oakley sunglasses
  coach outlet
  cheap jordans
  Komentář ze dne: 25.08.2017 09:34:01     Reagovat
  Autor: [xukaimin] - xukaimin (xukaimin123@yahoo.com)
  Titulek:

  Komentář ze dne: 26.09.2017 08:37:02     Reagovat
  Autor: [jeje222] - chenjeje8@gmail.com (chenjeje8@gmail.com)
  Titulek:

  Komentář ze dne: 30.09.2017 06:24:50     Reagovat
  Autor: [leminhtan3] - leminhtan3 (leminhtan242003@gmail.com)
  Titulek: nhan sam
  nhân sâm hàn quốc là một trong nhân sâm nhập hàn quốc những nhân sâm chính hãng loại thảo dược nhân sâm hàn quốc chính hãng tự nhiên nhân sâm hàn quốc, có mặt nhân sâm chính hãng ở rất nhiều sâm hàn quốc quốc gia đại lý nhân sâm trên sam han quoc thế giới như Nhật Bản nhan sam han quoc chinh hang, Hàn quốc nhan sam han quoc, Hoa Kì sâm hàn quốc... Trong đại lý nhân sâm hàn quốc các loại nhân sâm kể trên thì nhân sâm nhân sâm hàn quốc chính hãng hàn quốc luôn nhan sam han quoc được hàng triệu người đại lý nhân sâm hàn quốc trên khắp thế giới săn lùng và tìm kiếm bởi sâm hàn quốc những giá trị tuyệt vời. Từ xưa nhân sâm hàn quốc đên nay những nhân sâm hàn quốc chính hãng công dụng của loại sam han quoc nhân sâm đại lý nhân sâm này vẫn nhân sâm hàn quốc chính hãng được mọi người nhân sâm hàn quốc chính hãng​ lưu truyền nhân sâm hàn quốc chính hãng và ứng dụng vào đại lý nhân sâm trong đời sống đại lý nhân sâm đặc biệt đại lý nhân sâm hàn quốc là chăm sóc nhan sam han quoc sức khỏe nhan sam han quoc chinh hang của con người. Củ nhân sâm sâm hàn quốc hàn quốc chính sam han quoc là nhân sâm nhan sam han quoc chinh hang Hàn Quốc ở dạng tươi chưa nhân sâm chính hãng qua sơ chế thành các sản phẩm sâm hàn quốc. Củ nhân sâm nhân sâm chính hãng Hàn Quốc sam han quoc có những nhân sâm hàn quốc chính hãng vai trò và nhan sam han quoc chinh hang tác dụng đại lý nhân sâm hàn quốc

  Komentář ze dne: 17.11.2017 05:59:25     Reagovat
  Autor: [leminhtan3] - leminhtan3 (leminhtan242003@gmail.com)
  Titulek:
  Nhân sâm <strong><a href="http://samyenthinhphat.com/nhan-sam-han -quoc.html">nhan sam han quoc</a></strong> là một trong những loại thảo dược tự nhiên, có mặt ở rất nhiều quốc gia trên thế giới như Nhật Bản <strong><a href="http://samyenthinhphat.com/nhan-sam-han -quoc.html">nhân sâm hàn quốc chính hãng</a></strong>, Hàn quốc, Hoa Kì... Trong các loại nhân sâm kể trên thì nhân sâm hàn quốc luôn được hàng triệu <strong><a href="https://www.youtube.com/watch?v=l95ffdo ZrkE">nhan sam han quoc</a></strong> người trên khắp thế giới săn lùng và tìm kiếm bởi những giá trị tuyệt vời. Từ xưa đên nay những công dụng của loại nhân sâm này vẫn được mọi người lưu truyền và ứng dụng vào trong đời sống đặc biệt là chăm sóc sức khỏe của con người <strong><a href="https://www.youtube.com/watch?v=l95ffdo ZrkE">sam han quoc</a></strong>. Củ nhân sâm hàn quốc chính là nhân sâm Hàn Quốc ở dạng tươi chưa qua sơ chế thành các sản phẩm. <strong><a href="http://samyenthinhphat.com/cao-hong-sam -han-quoc-6-nam-tuoi-365-240g-hop-4-lo.html"& gt;nhân sâm hàn quốc 6 năm tuổi</a></strong> có những vai trò và tác dụng vô cùng to lớn đối với con người.

  Komentář ze dne: 17.11.2017 06:00:37     Reagovat
  Autor: [leminhtan3] - leminhtan3 (leminhtan242003@gmail.com)
  Titulek:
  Nhân sâm nhan sam han quoc là một trong những loại thảo dược tự nhiên, có mặt ở rất nhiều quốc gia trên thế giới như Nhật Bản nhân sâm hàn quốc chính hãng, Hàn quốc, Hoa Kì... Trong các loại nhân sâm kể trên thì nhân sâm hàn quốc luôn được hàng triệu người trên khắp thế giới săn lùng và tìm kiếm nhan sam han quoc bởi những giá trị tuyệt vời. Từ xưa đên nay những công dụng của loại nhân sâm này vẫn được mọi người lưu truyền và ứng dụng vào trong đời sống đặc biệt là chăm sóc sức khỏe sam han quoc của con người. Củ nhân sâm hàn quốc chính là nhân sâm Hàn Quốc nhân sâm hàn quốc 6 năm tuổi ở dạng tươi chưa qua sơ chế thành các sản phẩm. Củ nhân sâm Hàn Quốc có những vai trò và tác dụng vô cùng to lớn đối với con người.

  Komentář ze dne: 17.11.2017 06:01:08     Reagovat
  Autor: [leminhtan3] - leminhtan3 (leminhtan242003@gmail.com)
  Titulek:
  Nhân sâm nhan sam han quoc là một trong những loại thảo dược tự nhiên, có mặt ở rất nhiều quốc gia trên thế giới như Nhật Bản nhân sâm hàn quốc chính hãng, Hàn quốc, Hoa Kì... Trong các loại nhân sâm kể trên thì nhân sâm hàn quốc luôn được hàng triệu người trên khắp thế giới săn lùng và tìm kiếm nhan sam han quoc bởi những giá trị tuyệt vời. Từ xưa đên nay những công dụng của loại nhân sâm này vẫn được mọi người lưu truyền và ứng dụng vào trong đời sống đặc biệt là chăm sóc sức khỏe sam han quoc của con người. Củ nhân sâm hàn quốc chính là nhân sâm Hàn Quốc nhân sâm hàn quốc 6 năm tuổi ở dạng tươi chưa qua sơ chế thành các sản phẩm. Củ nhân sâm Hàn Quốc có những vai trò và tác dụng vô cùng to lớn đối với con người.


  Komentář ze dne: 05.12.2017 03:37:42     Reagovat
  Autor: [leminhtan3] - leminhtan3 (leminhtan242003@gmail.com)
  Titulek: nhan sam
  hồng sâm củ khô là một trong Hồng sâm lát tẩm mật ong những loại thảo dược h& #7891;ng sâm nước 6 năm tuổi tự nhiên, có mặt ở rất viên sâm nhung linh chi hàn quốc nhiều quốc gia trên viên sâm hàn quốc thế giới như Nhật Bản nhân sâm hàn quốc chính hãng, Hàn quốc, Hoa Kì... nhan sam han quoc chinh hang Trong các loại nhân sâm nhân sâm chính hãng kể trên thì nhân sâm hàn quốc nhân sâm hàn quốc nhan sam han quoc luôn được hàng triệu nhân sâm chính hãng người trên khắp nhân sâm 6 năm tuổi thế giới săn lùng nhân sâm tẩm mật ong và tìm kiếm bởi những sâm củ tươi giá trị tuyệt vời nhân sâm chính phủ. Từ xưa đên sâm chính hãng nay những công dụng của loại nhân sâm này nhan sam han quoc vẫn được mọi người nhân sâm hàn quốc chính hãng lưu truyền và sâm hàn quốc ứng dụng vào trong đời sống nhân sâm hàn quốc đặc biệt là chăm sóc sam han quoc sức khỏe của con người đại lý nhân sâm hàn quốc. Củ nhân sâm hàn quốc chính đại lý nhân sâm là nhân sâm Hàn Quốc ở dạng tươi chưa qua sơ chế nhan sam han quoc thành các sản phẩm. Củ nhân sâm Hàn Quốc nhân sâm hàn quốc chính hãng​ có những vai trò và tác dụng vô cùng to lớn đối với con người.

  Komentář ze dne: 12.12.2017 04:55:07     Reagovat
  Autor: [chenlilia] - chenlili (chenmeinvnihao37@gmail.com)
  Titulek: chenlili


  Komentář ze dne: 03.01.2018 16:19:45     Reagovat
  Autor: [achang] - a (623875367l@gmail.com)
  Titulek:

  Komentář ze dne: 26.01.2018 07:35:56     Reagovat
  Autor: [chenlixiang] - chenlixiang (chenlixiang@yahoo.com)
  Titulek: Re: Re: Re: Demokracie

  Komentář ze dne: 29.01.2018 16:45:24     Reagovat
  Autor: [abramo] - abramo franco (abramo22@libero.it)
  Titulek:

  Komentář ze dne: 03.02.2018 14:09:13     Reagovat
  Autor: [karin] - karin (karjohan123@gmail.com)
  Titulek:
  <a href="http://181southhomes.net">181so uthhomes.net</a> | <br>

  Komentář ze dne: 27.02.2018 02:02:11     Reagovat
  Autor: [zzzzz] - zzzzz (raybanoutlet001@gmail.com)
  Titulek:


  Komentář ze dne: 22.03.2018 01:41:22     Reagovat
  Autor: [chenlinab] - chenlina (chenlina1231@outlook.com)
  Titulek:

  Komentář ze dne: 22.03.2018 01:54:42     Reagovat
  Autor: [chenlinab] - chenlina (chenlina1231@outlook.com)
  Titulek:  Komentář ze dne: 02.04.2018 05:58:34     Reagovat
  Autor: [dongdong8] - dongdong8 (wengdongdong053@outlook.com)
  Titulek:


  Komentář ze dne: 25.04.2018 01:41:45     Reagovat
  Autor: [suit85] - sam san ssa (suit85123@gmail.com)
  Titulek:
  https://forum.videohelp.com/members/275897-knowles tisg100

  Komentář ze dne: 03.05.2018 09:10:45     Reagovat
  Autor: [zzzzz] - zzzzz (ncjdkshjvjk@163.com)
  Titulek: 111

  Komentář ze dne: 03.05.2018 09:11:10     Reagovat
  Autor: [zzzzz] - zzzzz (ncjdkshjvjk@163.com)
  Titulek: 111


  Komentář ze dne: 09.05.2018 11:35:25     Reagovat
  Autor: [dongdong8] - linying123 (wengdongdong053@outlook.com)
  Titulek:


  Komentář ze dne: 31.07.2018 08:47:28     Reagovat
  Autor: [linying123] - linying7679@gmail.com (linying7679@gmail.com)
  Titulek:

  Komentář ze dne: 02.08.2018 11:09:38     Reagovat
  Autor: [leminhtan3] - giá tinh dầu thông đỏ (leminhtan242003@gmail.com)
  Titulek: giá tinh dầu thông đỏ
  giá tinh dầu thông đỏ từ xưa đã được xem là dược liệu quý, vỏ của cây thông đỏ chứa nhiều hoạt chất có tác dụng hỗ trợ điều trị ung thư.Tinh dầu thông đỏ Hàn Quốc là một loại tinh dầu vô cùng quý hiếm được chiết xuất 100% từ lá của cây Thông đỏ có tuổi thọ trung bình từ 100 đến 200 năm. viên tinh dầu thông đỏ có chất chống oxy hóa cao, có tác dụng điều trị đến 170 vấn đề liên quan đến sức khoẻ như: huyết áp cao, cholesterol cao,… Ngày nay, với sự tiến bộ và phát triển từ y khoa, các nhà nghiên cứu đã cho ra đời tinh dầu thông đỏ dưới dạng viên nang, một giải pháp tăng cường và cải thiện sức khỏe vô cùng hiệu quả. tinh dầu thông đỏ giúp hỗ trợ điều trị chứng đau đầu, viêm thần kinh tọa, đau dây thần kinh, bị tê liệt tay chân và rụng tóc ,tăng cường khả năng miễn dịch của cơ thể.Ngoài ra, tinh dầu thông đỏ hàn quốc dạng vỉ còn giúp hỗ trợ ngăn ngừa sự sinh trưởng và giảm tác hại của chất phóng xạ của tế bào ung thư như: ung thư gan, ung thư dạ dày, ung thư vú,….dầu thông đỏ của hàn quốc còn giúp hỗ trợ điều trị yếu sinh lý ở cả nam và nữ, giúp cải thiện chu kỳ sinh lý của nữ, điều trị bệnh tim mạch, xương khớp và tai biến mạch máu lão, làm đẹp da, giảm cân, ngăn chặn sự chảy xệ hoặc lão hóa da.


  Komentář ze dne: 07.09.2018 02:42:22     Reagovat
  Autor: [Keystone1] - Keystonegroup (keystoneconsultinggroup10@gmail.com)
  Titulek: Thanks
  I am happy when reading your blog with updated information! Thanks a lot for sharing here a useful article. Please also visit the link : Appraiser commercial real estate

  Komentář ze dne: 22.09.2018 03:15:30     Reagovat
  Autor: [xiaozheng] - xiaozhengzheng (xiaozhengm81@yahoo.com)
  Titulek: xiaozhengzheng
  Komentář ze dne: 06.11.2019 19:30:42     Reagovat
  Autor: [ale] - alenaofficial (qanmberabbas51214@gmail.com)
  Titulek:
  Best Attitude Whatsapp Status, Best Attitude Quotes for Whatsapp & Facebook, status hindi Attitude style status, Attitude Status for boys and girls.

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt