Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Čtvrtek  18. července 2019
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
A ještě raz Solaris
Tentokráte jde o Solaris Urbino 12 H neboli SU 12 Low Entry. Je to jediný zástupce tohoto typu autobusu v celé ČR a nejčastěji ho můžete potkat na lince 28.
zobrazení: 1140
známka: 1.50


Poslední komentáře

 • Hey Love, i am Lovleen origanally from amitsar brought in kolkata, i am independent kolkata escort . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Thanks for putting aside the push to hurt that, I truly feel unequivocally about it and love changin . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Great information! I starting late kept running as time goes on your blog and have been pulling back . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Nice information, key and mind-blowing structure, as offer particularly finished with epic contempla . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • This is a scattering post. Everything contemplated enlightening and creative substance. These consid . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Yes I am totally agreed with this article and I on a particularly focal estimation need say that thi . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Its such a bewildering or veritable blog, its occurs, I really restoring from this blog, appreciativ . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • I think this is a focal post and it is enterprisingly epic and capable. consequently, I should need . . . (Mongolsko, Ulánbátar)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Rusko, Ivanovo
  ze dne 12.08.2008, autor článku: Tomáš Mykl

  Komentář ze dne: 12.08.2008 20:59:23     Reagovat
  Autor: [Michal21] - Michal Tichý (michal.tichy21@seznam.cz)
  Titulek: Motto
  Zatímco na západ od našich hranic se budují zbrusu nové tramvajové systémy, tak do Ruska tento poněkud moderní trend nepřišel. myslím, že neuplyne dlouhá doba a kandidáti ve volbách do místní samosprávy postaví svůj volební program na obnovení tramvajového provozu, a to i za cenu mnohem vyšších nákladů, než by byly potřeba nyní.

  Komentář ze dne: 13.08.2008 11:43:45     Reagovat
  Autor: [arj] - arj (arj@centrum.cz)
  Titulek: Re: Motto
  na západ od našich hranic se budují zbrusu nové tramvajové systémy

  Kde? Já vím o nějakých ve Francii, Španělsku a něco málo v GB. Ale všechny tyto země jsou hodně daleko od našich hranic.

  do Ruska tento poněkud moderní trend nepřišel

  Do Ruska (stejně jako k nám a do celého bývalého socialismu) přišel jiný trend - už i státní/městské úřady musí počítat s faktickými penězmi. Zatímco u nás jsme se s tím vypořádali, v Rusku jich stále mají akutní nedostatek. Na evropském "západě" jsou na tom s penězmi přece jen lépe, minimálně není volebním mottem (skoro) zrušení daní.

  obnovení tramvajového provozu, a to i za cenu mnohem vyšších nákladů

  Nevím, jestli jste někdy viděl tramvajovou trať v CCCP (snad s vyjímkou pár nejvýznamnějších měst). Já jich pár osobně zažil v dobách, kdy se ten stát CCCP ještě jmenoval; ty současné jsem viděl už jen na fotkách. Ale už před těmi +20 roky to byl sice krásný zážitek, ale pro praktický provoz dost nevyhovující. Podle těch současných fotek to vypadá, že se za 20 let na nich neudělalo (už ani ta havarijní údržba vyvařením), takže již dnes by se muselo začít "od nuly". Takže do budoucna může jediný rozdíl (důvod ke zdražení) v tom, že někdo zprivatizuje pozemek, na kterém koleje leží.

  Komentář ze dne: 14.08.2008 00:01:32     Reagovat
  Autor: [-TM-] - Tomáš Mykl (webmaster@dopravni.net)
  Titulek: Re: Re: Motto
  No, ony se třeba těsně za našimi hranicemi nové provozy opravdu nebudují, ale dochází mnohde k radikálnímu rozšíření systému. Namátkou Gera, Zwickau, Linz.
  Co se týká peněz a podinvestovanosti. Ano, to může být pravda, ale jen na povrch. Stejně tak jako u nás se v jednom městě dokáží o svoji infrastrukturu špičkově starat, druhé město, ležící na dohled od toho prvního skomírá. Proč? To je otázka na voličích.
  Pokud např. v nějakém ruském městě je důležitější, jak městká infrastruktura "Gorodskoj Vodočnyj Zavod", tak je vymalováno.
  Teorie, že nejsou peníze na investice je sice nádherná pohádka, ale když se chce, opravdu chce, tak se dá s penězi nejen dobře hospodařit, ale si je i příkladným chováním získat (investoři, atd...) Opět říkám, že to vidím kolem sebe v práci dnes a denně.


  Komentář ze dne: 26.11.2017 15:46:11     Reagovat
  Autor: [waduhek] - waduhek (cansinopollo9765@gmail.com)
  Titulek: re
  thanks for sharing
  prestamos rapidos con asnef

  Komentář ze dne: 26.01.2018 07:39:32     Reagovat
  Autor: [chenlixiang] - chenlixiang (chenlixiang@yahoo.com)
  Titulek: Re: Re: Re: Demokracie

  Komentář ze dne: 05.01.2019 06:54:49     Reagovat
  Autor: [uneedflowers] - Uneed Flowers (uneedflowers2@gmail.com)
  Titulek:
  Awesome post! Really enjoyed this post. Please also look at my page :
  Flowers in a box delivery

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt