Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  3. srpna 2020
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
Brezová pod Bradlom - 1
Brezová pod Bradlom
zobrazení: 944
známka: 5.00


Poslední komentáře

 • Kami adalah Agen BandarQ Online paling menjanjikan dengan winrate terbesar saat ini. Mainkan permain . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Di Depocasino. Keuntungan tersebut adalah berupa layanan transaksi yang cepat dan customer slot serv . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Excellent topic and exceptionally useful details. Thank you for the wonderful share. You have given . . . (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • Thanks for the Fantastic effort you have made in composing this wonderful post. I am hoping I'll see . . . (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • Thanks for the Fantastic effort you have made in composing this wonderful post. I am hoping I'll see . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Tiền sảnh hành lang giữa thiết kế thông thoáng từ trư& . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Hi Gentleman Great article post, I really interesting the way you highlighted some important points. . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • progre sshomeloans.com.au (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Zkušenosti z Německa varují před likvidací lokálek
  ze dne 14.07.2008, autor článku: Domažličák

  Komentář ze dne: 14.07.2008 22:39:45     Reagovat
  Autor: [martin kubík] - martin kubík
  Titulek: Krutá pravda
  Poslední ránu malým přeravcům zasadil plán DB Cargo MORA C na konci 90.let,kdy bylo vypovězeno 2000 vlečkových smluv a byly nastaveny takové podmínky,že firmy přešly masově na kamiony.Nyní EU naříká,že je zaplavena kamiony,zavinila to sama železnice svou samolikvidační politikou.Německo je po Polsku největším lividátorem železnic od roku 1990.V Německou nelze přepravit po železnici zásilky již ani do větších měst jako je Zittau,Falkenstein,Annaberg-Buchholz atd. o bývalé západní části ani nemluvě.A ruší se klidně dál např. i trať pro ucelené (!)vlaky s dřívím Menden-Hemer u Hagenu (Nordrheim-Westfalen) viz www.lok-report.de se má rušit od 1.8.

  Komentář ze dne: 15.07.2008 08:30:36     Reagovat
  Autor: [Filip Kuliš] - Filip Kuliš (filipkulis@seznam.cz)
  Titulek:
  Ehm, pane Kubík byl jste se v tom Hemeru podívat? Já jo.
  Nenakládalo se tam téměř nic, akorát teď těsně před uzavřením nějaký ten Holzzug vyjel. Daleko větší chybou (ale ta nemá nic s MORA C společného) bylo zrušení dráhy do Iserlohnu, která jako jediná mohla umožnit smysluplné propojení oblasti osobními vlaky.
  Tvrzení, že SRN je největším likvidátorem železnic je z prominutím pitomost. Evropa jaksi nekončí u Rýna, víme?

  Komentář ze dne: 15.07.2008 09:58:11     Reagovat
  Autor: [-TM-] - Tomáš Mykl (webmaster@dopravni.net)
  Titulek: Re:
  Já se do nákladní dopravy moc montovat nechci, není to moje parketa, ale myslím si, že:
  1) dle jedné návštěvy si nelze udělat obrázek
  2) je také potřeba zpracovat analýzu, proč se tam nenakládá, zda by se za jistých opatření nemohlo víc, zda by se tamtudy nemohla vozit jiná komodita
  3) co likvidace přinese nejen z hlediska okamžitého efektu, ale i z pohledu do budoucna
  Ale s tím, že NĚKTERÉ spolkové státy v Německu jsou jedni z největších likvidátorů železnic v Evropě souhlasím. Moc se o tom nemluví, ale je tomu tak. Počet reaktivovaných tratí, o kterých se mluví logicky celkem neustále, je proti tomu směšně malé číslo.

  Komentář ze dne: 15.07.2008 11:02:41     Reagovat
  Autor: [chlum] - chlum
  Titulek: Re: Re:
  Prosím, přidávám novou informaci o vysílání besedy o rušení kozí dráhyv ČR 6. -Změna na 22.7.08

  Pondělí, 14. červenec 2008
  Český rozhlas 6 - úterý 22.7. 2008 - beseda o Kozí dráze

  Český rozhlas 6 by měl dne 22.7. 2008 ve 21.10 hod. odvysílat (v rámci pořadu Zeměžluč) besedu, která se uskutečnila na téma: Musí skončit kozí dráha? Tímto se všem omlouváme za původně poskytnutou informaci, že vysílání na uvedené téma proběhně již 15.7. 2008. Více informací na: http://www.rozhlas.cz/cro6/porady/_zprava/102314
  v 23:58 0 komentářů

  Komentář ze dne: 15.07.2008 17:00:05     Reagovat
  Autor: [martin kubík] - martin kubík
  Titulek: Re:
  V nových spolkových zemích byl zastaven provoz od 1991-2004 na 2314,8 km tratí.

  Komentář ze dne: 15.07.2008 18:42:50     Reagovat
  Autor: [Filip Kuliš] - Filip Kuliš (filipkulis@seznam.cz)
  Titulek: Re: Re:
  A kolik bylo "omylů" a kolik z toho bylo těch beznadějných Crottendorfů, Dargunů, Jeriwovů či Gramzowů ?
  Za omyl lze např. MOŹNÁ označit Greiz - Neumark nebo Annaberg - Schw. Ale těžko felbahn Kreis Jerichow :-)

  Komentář ze dne: 16.07.2008 08:02:09     Reagovat
  Autor: [martin kubík] - martin kubík
  Titulek: Re: Re: Re:
  Je vidět,že se v síti bývalé DR vyznáte,ale vysvětelte mi proč nelze poslat vagon do např.Zittau?A Crottendorf byl ideální spojničkou do Annabergu,ještě lepší je důvod jeho zrušení-příliš mnoho přejezdů.Se zrušením 2400 km bylo zrušeno i cca 400 výpravních oprávnění s tím x tisíc jízd kamionů,stačí počítat.Zajímavá je soukromá společnost DRE,která konzervuje zrušené tratě.

  Komentář ze dne: 18.07.2008 06:12:00     Reagovat
  Autor: [Filip Kuliš] - Filip Kuliš (filipkulis@seznam.cz)
  Titulek: Re: Re: Re: Re:
  Odpovím příští týden, odjíždím na Krakowskie ladacznice i obwodnice, čili zde přes víkend nebudu.

  Komentář ze dne: 21.07.2008 13:41:16     Reagovat
  Autor: [Filip Kuliš] - Filip Kuliš (filipkulis@seznam.cz)
  Titulek: Re: Re: Re: Re: Re:
  Proč nelze poslat vůz do Zittau? Protože si to zřejmě Railion přeje. A to vychází z nějaké konkrétní ekonomické kalkulace. Nebo snad chcete nutit firmy, do ztrátových obchodů?
  Doporučuji nastudovat základy zasilatelství, logistiky, teorie síťových grafů, apod.
  Pokud jsem zaregistroval, tak tam snad vozila HWB PHM v cisternách z Lobau.
  Nářky nad tisíci ztracenými km zrezlých kolejí jsou skutečně výborné : oč horší je/byla situace v Polsku, he?

  Komentář ze dne: 21.07.2008 22:34:34     Reagovat
  Autor: [martin kubík] - martin kubík
  Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
  To je právě ono,železnice nemá být soukromá,neboť se nezohledńuje obecný zájem vlivu na životní prostředí,ale na subjektivní zisk.Ořezaná železnice bez manipulačních kolejí,vleček a lidské obsluhy jemrtvá cesta horší než silnice,tam je aspoň benzínová pumpa s obsluhou a restaurací.Privatizace na železnici dokázala akorát zazdít okna stanic a zrušit co se dalo.Nashledanou.A proto nyní nemá kapacitu-vagony jsou ve šrotu,seřeďovací stanice vytrhané a tratě v kopru.Můžu si nastudovat co chci,ale vidím výsledek.Nemůžu si poslat vagón.howgh!"A pak se nedivte,že se vše vozí kamiony!A bude hůř...

  Komentář ze dne: 15.07.2008 10:29:24     Reagovat
  Autor: [Filip Kuliš] - Filip Kuliš (filipkulis@seznam.cz)
  Titulek:
  ad 1, Půjčím vám k tomu několikastránkový rozbor. (ale je na papíře, takže mailem neprojde)
  ad 2, to je spíš záležitost zájmových spedic
  ad 3, do budoucna přinese cyklostezku.

  Tak si rozeberme rok 2008 : ke zrušení (zastavení osobní dopravy) minimun (co šlo je už dávno zrušený), naopak je řada projektů obnovy, byť v různé fázi realizace. Spíš bych to formuloval, že některé země jsou více konzervativní, jiné naopak hledají možnosti. Výrazně to ovšem souvisí se strukturou osídlení : ve vylidněných částech Staré Marky nebo Meklenburska prostě ani hodinovým taktem nevyřeší nikdo nic, protože tam prostě nejsou lidi.

  Komentář ze dne: 16.07.2008 02:52:07     Reagovat
  Autor: [mj81] - Martin J.
  Titulek: DR
  Jeden zajímavý odkaz: http://hometown.aol.de/KretzschmarR/dr1990.htm

  Komentář ze dne: 19.07.2008 08:48:18     Reagovat
  Autor: [BRam] - Lubor P. (tatra163jamal@seznam.cz)
  Titulek: Už je pozdě
  Bohužel pánové, pozdě už v Německu je. Teď ale trochu odbočím a zase se k tématu vrátím. Nepleťte si prosím tratě se zastaveným veškerým provozem a tratě zrušené. Na trati se zastaveným provozem lze po provedení oprav začít jezdit okamžitě, kdežto trať zrušená se musí znovu zkolaudovat a jak známo, normy se mění a celou akci to dost prodražuje. Co vyhovovalo před padesáti lety, nemusí vyhovovat dnes.


  Ale teď zpět k věci. To, co vyvedla DB v 90. letech fakt snad nemělo v té době nikde obdobu. A bylo to dost krátkozraké. Teď se jim to nakrásně vymstilo, vypadly jim velké přepravy, protože se uvolnil trh, což je dobře. Pokud by byly zachovány vlečky a nákladiště, šlo by ještě s celou situací pohnout a za cenu podbízení mnohé zákazníky zpět přitáhnout. Jenže mnoho železničních tratí prošlo "rekonstrukcí", kdy se o nákladní dopravě vůbec neuvažovalo, což nemá žádnou logiku! Manipulační koleje se vytrhly a vlečky odpojily. Co teď? Za mnoho peněz to zase měnit? Asi nic jiného nezbyde............ Prostě kdykoliv jedu do Německa, tak vidím mnoho odpojených vleček. Stačí se pro ilustraci podívat jen mezi Pirnu a Drážďany, tam z několika desítek vleček funguje snad jen jedna! I to je ovšem úspěch, zákazník tlaky DB přežil!


  Jo a pro nákladní dopravu jsou tím pádem využitelnější tratě, kde žáadná osobní doprava již třeba deset let nefunguje, protože DB je nestihla opravit a upravit výše uvedeným způsobem. Sem tam je sice nějaké křoví, tu a tam zaasfaltovaný přejezd, ale v zásadě infrastruktura zůstala netknutá. Už proběhlo také několik informací, kdy na takových tratích si našel zákazníky soukromý dopravce a trať opět ožila. Moc jich sice není, ale jsou. Tratě, kde se DB vyřádila, mají asi holt smůlu........... Žádná manipulační kolej, žádná vlečka a kapacita trati nastavená pouze pro hodinový takt os. vlaků mluví za vše............

  Jo a netahejte sem různé příklady s umírající osobní dopravou, to je jiné, samostatné téma. S nákladní dopravou to má snad společné jen využívání kapacity tratí. Nic víc.

  Komentář ze dne: 19.07.2008 10:07:28     Reagovat
  Autor: [PjP] - PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re: Už je pozdě
  Dovolil bych si par poznamek, drze ...
  1. Nelze srovnavat DE a CZ, bo co a kam byl Nemec schopen v minulosti a jakym zpusobem polozit jakekoliv koleje, to s pohledu ceskych znalosti rozum nebere ...
  2. Likvidace a ruseni trati probihalo v nekolika vlnach - valka (bez komentare), po valce (kdo a kde a procpak ? Vi to nekdo ;-))polovina 50tych let (proc asi ?), prvni ropna a zaroven hospodarska krize let 70tych (1973, nasledovala dalsi hospodarska krize 1979, samozrejme beru jen "zapad" a taky to nebylo jen o lokalkach) a nasledne ty devadesate leta.
  3. Vychod versus zapad, na zapade sice taky doslo v devadesatych k propadu, ale s ohledem na vytrvalou existenci soukromych dopravci x "lokalek" DB tito prevzali .. a nasledne zavreli, bo proste nejak najednou nebyl ten druhy konec prepravy. Lec lokalky existuji stale. Ostatne dotcene zeleznice od cca 1995 trvale zvysuji vykony svych siti a to rychleji nez byl predesly propad. Samozrejme po jakesi stagnaci.
  4. Premena x trati "bezuzitku" na museumbahn, samozrejme zase "zapad".
  5. Cili bych to zase az tak prilis nezjednodusoval ... ;-)
  6. Mozna by nebylo odveci ignorovat ruzne divne a "jine" vizionare, verozvesti a jine blby v ekonomice a to zejmena v dopravni ... a proste tomu nechat prirozeny vyvoj, coz rozhodne v CZ asi moc nehrozi s ohledem na ruzne "ekonomicke" zajmy ruznych podivnych lidi na jeste podivnejsich mistech teto spolecnosti ...
  Pavel

  Komentář ze dne: 19.07.2008 11:06:03     Reagovat
  Autor: [BRam] - Lubor P. (tatra163jamal@seznam.cz)
  Titulek: Ad Pjp:
  Ty nám píšeš mnohé, ale má to jednu vadu - není to k věci. Tady jde o vyjádření se k situaci a jejím následkům, která nastaly v 90. letech v Německu. Že se v Německu postavilo mnoho tratí s pochybným významem již v době svého otevření, je věc obecně známá, tyto tratě postupně také již odumřely. A není mi jich nějak líto. Tady jde o negativní následky naprosto nežádoucí obchodní politiky státního podniku, později akciové společnosti vlastněné státem. A nejen obchodní politiky, ale i obtížně a draze vratných změn v železniční infrastruktuře. Čili systém, když ne DB, tak nikdo. To jen abychom si rozuměli.

  Komentář ze dne: 19.07.2008 11:54:19     Reagovat
  Autor: [PjP] - PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re: Ad Pjp:
  Mam obavy, ze to po me ani nectete ...
  To jen tak na okraj ...
  Pavel

  Komentář ze dne: 19.07.2008 13:12:07     Reagovat
  Autor: [BRam] - Lubor P. (tatra163jamal@seznam.cz)
  Titulek: Re:Pjp
  Ale čtu, leč nicméně to, o čem se tu diskutuje, tam opravdu téměř není obsaženo. Nelze jen vše svalovat na vnější politickoekonomické vlivy v průběhu předchozích destiletí. To prostě nejde, existuje totiž obchodní politika firmy. Tento pojem a jeho smysl Vám vtomto případě asi nepatrně uniká..............

  Komentář ze dne: 19.07.2008 14:50:39     Reagovat
  Autor: [PjP] - PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re: Re:Pjp
  A jste si tim naprosto jist ?
  Anebo sam netusite co ten pojem vlastne v realu znamena ? Zrejme ne, protoze to jsou ty Vase politickoekonomicke vlivy, ale to nema smysl ...
  Pavel

  Komentář ze dne: 19.07.2008 15:03:18     Reagovat
  Autor: [PjP] - PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re: Re: Re:Pjp
  A abych to doplnil, i kdyz se me moc nechce.
  Unitarni zeleznice, a potazmo jejich "pohrobci", nemuzou s principu byt mimo politicke vlivy. Ostatne proc ? Je to statni podnik a je prece resit predvolebni sliby, minimalne v nezamestnanosti. S ohledem na mnozstvi lidu, nelze pominout i vlivy odboru. A ted si vemte, ze Vam do toho vleze takova "hovadina" jako sjednoceni zeme a s tim spojene zcelovani zeleznicni a jine site. Nebo si vazne myslite, ze ten napad v tech 90tych letech prisel jen tak, bo se nekdo nudil ? A nebo si Vazne myslite, ze ty "uzasne" reko stanic a trati jsou zadarmo, ci aspon skoro ? Ach jo ...
  Ostatne si vemte s CZ jen akci "regionova", je treba modernizovat vozidlovy park, fajn, ale jak a aby to moc nestalo, bo nejsou penize ? A vysledek ? To asi s ohledem na dopad do Os dopravy neni problem odhadnout, nebo ano ? Dalsi takova prkotina, vozidla pro nakladni vozbu, co tam maj CDC ? A ted si vemte, v pripade tazenych vozidel, jejich napravove tlaky a projdete si mapu ohledne napravovych tlaku v CZ. O tazenych nema smysl asi moc to rozpatlavat. O odborarich nemluve ...
  A asi by se dalo psat i dale a i dost, rekneme, "rejpavym" zpusobem o jinych vlivech a to vcetne jakesi "personalni" unie ... :-/ :-(
  ale cert to vem, stejne tyhle pindy nic nevyresi ...
  Pavel

  Komentář ze dne: 19.07.2008 22:04:33     Reagovat
  Autor: [BRam] - Lubor P. (tatra163jamal@seznam.cz)
  Titulek: Re:Pjp
  Nemá cenu s tebou diskutovat, ty máš svojí pravdu a brát jí nebudu. Žij si v ní a nemusíš mne dokazovat, že jsem prost znalostí německých poměrů. Ostatně jsou zde další diskutující, kteří by s tebou absolutně nesouhlasili. Mne jen mrzí, že v Německu je to s nákladní dopravou dost bída. A opravdu nemám potřebu to svalovat jen na politickoekonomické vlivy. Také bych podtrhl slovo jen, protože jejich vliv nepopírám. Na rozdíl od tebe, který asi evidentně pojem obchodní politika firmy nezná.

  Komentář ze dne: 20.07.2008 19:28:18     Reagovat
  Autor: [PjP] - PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re: Re:Pjp
  Aha, tak to sorry ze dejcham ..
  Ale aspon precist by si to Vase velicenstvo mohlo, to by urcite jej nezabilo ... :-/
  Pavel

  Komentář ze dne: 21.07.2008 08:58:48     Reagovat
  Autor: [Domažličák] - Domažličák (petrherbrik@centrum.cz)
  Titulek: Re: Re: Re:Pjp
  Ale pánové ... Oba o voze, ale jeden o oji a druhej o kolech. Jednoduše řečeno: oba máte pravdu. Mnoho vlivů zavinilo situaci, která nastala.
  1) nesmyslné tratě ... žádná nebyla nesmyslná. Pokud ty krátký camcoury považujete jako tratě nesmyslný, zkuste se ta ně podívat jako na vlečky s osobním provozem. U nás takovejch vleček bylo taky hodně a nikdo jejich význam nezpochybňuje. Rozdíl mezi námi a Němci je ten, že Němci ty "vlečkový" tratě měli v JŘ a posvětili jim status tratě. A to taky předurčilo jejich zánik. Zanikl podnik, ke kterému vedly, tak logicky zanikly i vlečky (tratě) k nim vedoucí. Jen pro osobní dopravu se prostě nevyplatilo je provozovat. A to byla první vlna rušení po válce. Tahle žádný velký problém a propad dráhy nepřinesla, zmizely nepoužívané tratě s nulovou budoucností.

  Komentář ze dne: 22.07.2008 17:24:21     Reagovat
  Autor: [chlum] - chlum
  Titulek: Připomínka ke dnešku
  Český rozhlas 6 - úterý 22.7. 2008 - beseda o Kozí dráze

  Český rozhlas 6 by měl dne 22.7. 2008 ve 21.10 hod. odvysílat (v rámci pořadu Zeměžluč) besedu, která se uskutečnila na téma: Musí skončit kozí dráha? Tímto se všem omlouváme za původně poskytnutou informaci, že vysílání na uvedené téma proběhně již 15.7. 2008. Více informací na: http://www.rozhlas.cz/cro6/porady/_zprava/102314
  v 23:58 0 komentářů

  Komentář ze dne: 27.07.2008 23:17:47     Reagovat
  Autor: [chlum] - chlum
  Titulek: Re: Připomínka ke dnešku
  Duchcova - o zjištěných poměrech v kauze tzv. dálničního přivaděče

  Pátek, 25. červenec 2008
  Ministr dopravy by měl okamžitě z funkce odvolat náměstka Jiřího Hodače

  Aktivistům se dostala do rukou důležitá listina, která prokazuje lobbování 1. náměstka ministra dopravy Jiřího Hodače v kauze dálničního přivaděče. V situaci, kdy Ministerstvo životního prostředí mělo mít již vyhoten závěr stanoviska k záměru "Přeložka silnice I/13 Děčín - D8", kdy v době "uzavření" celého procesu regionální dráha Děčín hl.n. - Oldřichov u Duchcova zrušena nebyla, se 1. náměstek Jiří Hodač z Proboštova, člen ODS, občan, který podle našich informací jen několik desítek metrů od zmíněné dráhy vlastní nemovitost (domek), snaží prodloužit proces EIA a MŽP tlumočí, že v nejbližších dnech Správa železniční dopravní cesty, s.o. podá Ministerstvu dopravy návrh na zrušení zmíněné dráhy (To jako už bylo nějak předjednáno s generálním ředitelem Ing. Komárkem??!!). Náměstka Hodače vůbec nezajímá, že takovýmto způsobem nemá co vůči MŽP intervenovat. Vůbec jej nezajímá, že jeho dosavadní postupy jsou v přímém rozporu s vládním dokumentem - Dopravní politikou ČR pro léta 2005-2013. Vůbec jej nezajímá, že proti správnímu rozhodnutí o zrušení osobní veřejné dopravy (na základě podané žaloby sdružení SED) probíhá již několik měsíců soudní řízení správní, kde žalobce navrhuje zrušení nezákonných rozhodnutí Drážního úřadu i Ministerstva dopravy. Tohoto člověka absolutně nezajímá, že obce podél železniční tratě č. 132, vyjma Děčína (neboť zde primátor Raška a zastupitel a krajský radní Franc - všichni zase z ODS - navrhovali tuto trať zrušit a využít pro nesmyslnou stavbu dálničního přivaděče), se již několik měsíců snaží zajistit drážní provoz na této trati a usilují, aby vlaky v roce 2009 na této trati jezdily v rozsahu turistických spojů (prozatím alespoň o víkendech). Totoho člověka také vůbec nezajímá, že další náměstek téhož ministerstva Ing. Jiří Kocourek uvedené iniciativy obcí a občanů o znovuobnovení provozu na trati vítá.
  Z tohoto pohledu můžeme tedy konstatovat, že náměstek Hodač postupuje v rozporu s Dopravní politikou, snaží se o to, aby trať byla zrušena a aby výsledek tohoto úsilí se odrazil nezákonným způsobem v procesu EIA. Nezákonným způsobem z toho důvodu, že veškeré připomínky byly již učiněny a MŽP zákonitě musí vycházet ze stavu v době uzavření těchto připomínek při veřejném projednání posudku, což bylo před několika měsíci., tedy za situace, kdy dráha zrušen nebyla. Náměstek Hodač to vědět musí, ale stejně se uvedeným přípisem pokouší ovlivnit proces EIA.
  Vyzýváme tímto veřejně orgány činné v trestním řízení, aby konečně konaly, když trestní oznámení v kauze dálničního přivaděče jsme podali již před několika měsíci!!! Vyzýváme tímto ministra dopravy, aby okamžitě za uvedený exces odvolal ze své funkce 1. náměstka Jiřího Hodače. Nechť na místo Jiřího Hodače je přijat odborník, který bude respektovat Dopravní politiku ČR, která je postavena na privilegování žel. dopravy, nikoliv na ničení trati v situaci, kdy obce a občané usilují o její provoz ze svých vlastních finančních prostředků, a je zřejmé, že tato trať bude lemovat jednu z největších průmyslových zón v kraji, kde má najít pracovní uplatnění až 3 000 občanů, což je naopak na zřízení železniční zastavávky (možná s názvem "Žďárek - průmyslová zóna").
  Nedopusťme, aby vlivem takových osob, jako je náměstek Jiří Hodač, došlo ke zrušení trati č. 132 a stavbě silničního průtahu přes centrum Děčína - Podmokly!!!
  Občanské sdružení SED

  Komentář ze dne: 28.07.2008 15:28:00     Reagovat
  Autor: [arj] - arj (arj@centrum.cz)
  Titulek: Jaká je vazba SEDů?
  Občanské sdružení SED ... Zkušenosti z Německa varují

  Několikrát jsem přemýšlel nad tím, co vlastně zkratka názvu občanského sdružení znamená. Konečně se mi to vyjasňuje - vzhledem k tomu, že se sami přihlásili ke "zkušenostem z Německa", je zřejmě ve vazbě na bývalou vládnoucí stranu (rovněž se zkratkou SED) bývalého státu zvaného Německá demokratická republika. Jak se ovšem ukazuje, přes slovo "demokratická" v názvu to byl stát značně totalitní, kde se také za vyjádření jiného názoru - v nejlepším případě - odvolávalo z funkce.

  Komentář ze dne: 29.07.2008 02:45:33     Reagovat
  Autor: [Vozka] - Antonín Minařík (minarik43@seznam.cz)
  Titulek: Re: Jaká je vazba SEDů?
  Nechápu, jakou to má vše souvislost. tady jste asi ujel velmi hodně. Podstata věci je přeci jasná. A již delší dobu. A argumentů bylo sneseno k celé kauze více než dosta. A kdo má máslo na hlavě je víc než jasné.

  Komentář ze dne: 23.08.2010 04:12:00     Reagovat
  Autor: [xhming] - xhming (xhming63@gmail.com)
  Titulek:
  depending up on cert designer fashion jewelrY depending up on cert cartier jewelry chEap depending up on cert lInks of london jewelry cheap depending up on cert chanel knOckoffs


  Komentář ze dne: 10.05.2016 10:57:24     Reagovat
  Autor: [cai20160510] - cai20160510 (qing1212120@gmail.com)
  Titulek: cai20160510

  Komentář ze dne: 04.07.2017 15:23:01     Reagovat
  Autor: [xiaozheng6] - xiaozheng6666 (xiaozhengsen89@yahoo.com)
  Titulek: xiaozheng6666
  Komentář ze dne: 28.07.2017 07:14:01     Reagovat
  Autor: [chanyuan12] - chanyuan12 (daigege6@gmail.com)
  Titulek:
  chanyuan2017.07.28
  ra lph lauren outlet
  nike air huarache
  adidas shoes
  herve leger dresses
  po lo outlet
  r alph lauren?uk
  lo uis vuitton outlet
  ray ban sunglasses
  oakley sunglasses wholesale
  polo ralph lauren
  mic hael kors outlet online
  ra lph lauren
  coach outlet store online
  louis vuitton outlet online
  ralp h lauren outlet
  jer seys wholesale
  basket ball shoes,basketball sneakers,lebron james shoes,sports shoes,kobe bryant shoes,kobe sneakers,nike basketball shoes,running shoes,mens sport shoes,nike shoes
  true religion jeans
  michael kors outlet online
  louis vuitton
  mi chael kors handbags
  che ap jordans for sale
  rol ex watches outlet
  nike trainers
  michael kors outlet online
  mcm backpacks
  michael kors outlet online
  c oach outlet online
  coach factory outlet
  michael kors outlet
  gucci bags
  nba jerseys
  che ap jerseys wholesale
  gucci outlet
  c oach outlet online
  longchamp handbags
  thoma s sabo charms
  cheap  uggs
  bu rberry outlet store
  christian louboutin uk
  mi chael kors uk
  Basketball Shoes
  m lb jerseys
  tory burch outlet online
  chea p jordan shoes
  cheap oakley sunglasses
  coach outlet
  cheap jordans
  Komentář ze dne: 19.08.2017 03:10:13     Reagovat
  Autor: [wanglili] - wanglili (wanglili258@hotmail.com)
  Titulek:
  Komentář ze dne: 22.11.2017 07:37:33     Reagovat
  Autor: [Roger Taylor] - Roger J. Taylor (crownwallproperty@gmail.com)
  Titulek:
  http://www.3homeimprovement.us
  http://www.abouthe althcare.us
  http://www.aboutproperty.us
  http://w ww.aboutservices.us
  http://www.abouttechnology.us
  http://www.attorneyslaw.us
  http://www.automotiv eexpo.us
  http://www.autovehicle.us
  http://www.be autynstyle.us
  http://www.besttraveladvisor.us
  ht tp://www.budgetshopping.us
  http://www.businessinv estment.us
  http://www.businesstypes.us
  http://ww w.deltainsurance.us
  http://www.diyhomes.us
  http: //www.fashiontalent.us
  http://www.financeexpert.u s
  http://www.financelevel.us
  http://www.financeo ffer.us
  http://www.financeplan.us
  http://www.fin ancialbusiness.us
  http://www.forrealestate.us
  ht tp://www.generalinfo.us
  http://www.gymhealthdiet. us
  http://www.healthiesfoods.us
  http://www.healt hsaftey.us
  http://www.healthvet.us
  http://www.in surancebenifits.us
  http://www.InteriorDesignTrend s.us
  http://www.lawyerneed.us
  http://www.legalbu siness.us
  http://www.legallaw.us
  http://www.Leis ureTravel.us
  http://www.livinglifestyle.us
  http: //www.LuxuryHomeSecurity.us
  http://www.modernhome care.us
  http://www.petsgift.us
  http://www.petssa ftey.us
  http://www.safteyinsurance.us
  http://www .scienceandtech.us
  http://www.servicescircle.us
  http://www.shoppinghabit.us
  http://www.shoppingid eas.us
  http://www.shoppingstyle.us
  http://www.tr avelandtours.us
  http://www.travelkey.us
  http://w ww.travelvacations.us
  http://www.uniquefashion.us
  http://www.valleyhome.us
  http://www.viewrealest ate.us
  http://www.business401k.us
  http://www.diy homeimprovement.us
  http://www.healthandglow.us
  h ttp://www.travelup.us
  http://www.thefashionstyles .us
  http://www.financeplanner.us
  http://www.tope ducations.us
  http://www.sportsfusion.us
  http://w ww.royalproperty.us
  http://www.vacationsplan.us


  Komentář ze dne: 05.12.2017 04:46:16     Reagovat
  Autor: [dsad] - xx (623875367l@gmail.com)
  Titulek: xxx

  dior sunglasses
  adidas stan smith
  yeezy boost
  ferragamo belt
  jordan retro 6
  kyri e irving shoes
  roshe shoes
  prada glasses
  kobe 9
  kobe byrant shoes
  golden goose
  air max 2018
  longch amps
  real jordans for sale cheap
  ba sketball shoes
  gucci belt
  retro jordans
  supreme hoodie
  air jordan 13
  michael kors uk
  < b>longchamp handbags
  adida s ultra boost uncaged
  prada sunglasses
  chrome hearts online
  hogan outlet online
  nfl jerseys
  kobe 11
  yeezy boost 350
  adidas tubular
  michael kors handbags
  yeezy boost 350 v2
  kevi n durant shoes
  yeezy boost
  yeezy
  cheap basketball shoes
  lebron 14 shoes
  retro jordans
  hermes belt
  nike roshe run
  michael kors factory outlet
  kyrie 3
  ysl handbags
  long champ
  adidas yeezy boost
  nike huarache
  pandora jewelry
  jordan shoes
  adida s outlet
  vans shoes
  goyard bags
  convers e outlet
  air force 1
  nmd
  < a href="http://www.airjordan.us.com">air jordan
  asic s running shoes
  yeezy
  < a href="http://www.nikerosheone.us.com">nike roshe run
  louboutin shoes uk
  Komentář ze dne: 03.02.2018 14:15:59     Reagovat
  Autor: [karin] - karin (karjohan123@gmail.com)
  Titulek: Nice
  181southhomes.net< /a> | <br>
  1healthreport.com< /a> | <br>
  50plustours.com | <br>
  8mmweddings.net | <br>
  99automotive.com | <br>
  afirmfitness.net | <br>
  agilebusiness value.com | <br>
  altechnology.net | <br>
  alwarhotels.net | <br>
  ameefarmwedding s.net | <br>
  asheborohomecar e.com | <br>
  ashtravels.net | <br>
  assistmedi techclients.com | <br>
  auditmyhometoda y.com | <br>
  autoinjurywis.com< /a> | <br>
  automobil-kau fmann.com | <br>
  automotiveafter.u s | <br>
  automotiveavatar .us | <br>
  automotiveback.us< /a> | <br>
  automotiveblast er.us | <br>
  automotiveblend er.us | <br>
  automotiveblod.us< /a> | <br>
  automotivebou levard.us | <br>
  automotivebrite.u s | <br>
  automotivebrows er.us | <br>
  automotivecellar .us | <br>
  automotiveclient .us | <br>
  automotivecolle ct.us | <br>
  automotivec ollections.us | <br>
  automotivecounty .us | <br>
  automotivecrown.u s | <br>
  automotivecryst al.us | <br>
  automotivecurio us.us | <br>
  automotived estination.us | <br>
  automotivedish.us< /a> | <br>
  automotivedollar .us | <br>
  automotivedown town.us | <br>
  automotivedraw.us< /a> | <br>
  automotiveepic.us< /a> | <br>
  automotiveescrow .us | <br>
  automotivefeatu re.us | <br>
  automotivefeed back.us | <br>
  automotivefight er.us | <br>
  automotiveflag.us< /a> | <br>
  automotiveflower .us | <br>
  automotiveformu la.us | <br>
  automotivegang.us< /a> | <br>
  automotivegrabb er.us | <br>
  automotivegrace.u s | <br>
  automotivegratis .us | <br>
  automotivegroove .us | <br>
  automotivegue rrilla.us | <br>
  automotivehands.u s | <br>
  a

  Komentář ze dne: 11.02.2018 02:05:58     Reagovat
  Autor: [qq666] - qq666 (villevfcegjar@gmail.com)
  Titulek: qq123
  moncler jackets
  birkin bag
  lebron 13
  nike sneakers
  nike football boots
  t rue religion
  ch ristian louboutin shoes
  chrome hearts
  adidas zx flux
  af1
  hogan outlet online
  bape hoodie
  nike air force
  adida s ultra boost
  yeezy boost 350 v2
  roshe run
  retro jordans
  nhl jerseys
  air jordan 13
  louboutin shoes uk
  yeezy boost
  dam ian lillard shoes
  cheap jordans
  cartier bracelet
  adidas nmd
  kate spade outlet
  kobe 9
  nike roshe run
  real jordans for sale cheap
  nike flyknit racer
  hermes belts for men
  kobe 11
  nike roshe
  nike dunks
  mlb jerseys
  jordan 11
  nike outlet
  kyrie 4
  kobe byrant shoes
  paul george shoes
  balenc iaga shoes
  goyard handbags
  baske tball shoes
  adidas stan smith sneakers
  air jordan
  michae l jordan shoes
  jordan shoes
  long champ handbags
  yeezy shoes
  gold en goose
  vibr am five fingers
  adidas nmd r1
  adida s pure boost
  gucci belts
  jordan 13
  adidas tubular
  vans shoes
  < b>michael kors outlet
  Komentář ze dne: 27.02.2018 02:17:15     Reagovat
  Autor: [zzzzz] - zzzzz (raybanoutlet001@gmail.com)
  Titulek:


  Komentář ze dne: 22.03.2018 01:48:29     Reagovat
  Autor: [chenlinab] - chenlina (chenlina1231@outlook.com)
  Titulek:


  Komentář ze dne: 03.05.2018 09:10:01     Reagovat
  Autor: [zzzzz] - zzzzz (ncjdkshjvjk@163.com)
  Titulek: 111


  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt