Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Pondělí  3. srpna 2020
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
842.008
R 991 projíždí Oborou u Kaznějova.
zobrazení: 2192
známka: 2.60


Poslední komentáře

 • Kami adalah Agen BandarQ Online paling menjanjikan dengan winrate terbesar saat ini. Mainkan permain . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Di Depocasino. Keuntungan tersebut adalah berupa layanan transaksi yang cepat dan customer slot serv . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Excellent topic and exceptionally useful details. Thank you for the wonderful share. You have given . . . (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • Thanks for the Fantastic effort you have made in composing this wonderful post. I am hoping I'll see . . . (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • Thanks for the Fantastic effort you have made in composing this wonderful post. I am hoping I'll see . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • Tiền sảnh hành lang giữa thiết kế thông thoáng từ trư& . . . (V neděli 28. května 2006 vstoupila v platnost druhá změna jízdního řádu Českých drah, a. s.)
 • Hi Gentleman Great article post, I really interesting the way you highlighted some important points. . . . (Na krakovské Letiště se půjde pod nádraží)
 • progre sshomeloans.com.au (Bukurešťské nízkopodlažní tramvaje (2))
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Dopravce trápí drahá nafta, úřad ale zdražení nepovoluje
  ze dne 12.06.2008, autor článku: Pavel Kuzebauch

  Komentář ze dne: 12.06.2008 12:34:17     Reagovat
  Autor: [-TM-] - Tomáš Mykl (webmaster@dopravni.net)
  Titulek: Levnost autobusů
  No koukám, že asi nakonec pro kraj nebude ta úžasná autobusová doprava tak ekonomicky výhodná, jak se snaží lidem namluvit ....

  Komentář ze dne: 12.06.2008 13:16:22     Reagovat
  Autor: [-FN-] - František Nyklíček (frantanyklicek@volny.cz)
  Titulek: Re: Levnost autobusů
  Bohužel na naftu jezdí i většina regionálních vlaků, které by ji sice mohly oproti autobusům teoreticky šetřit, ale do nákupu novějších než 30 let starých vozů se s tím nedá počítat. ČD ovšem nepotřebují mimořádně zvyšovat dotaci, pouze zruší některé výhody a trochu zdraží jízdné. Ostatní dopravci nevím.

  Komentář ze dne: 14.06.2008 03:09:58     Reagovat
  Autor: [Vozka] - Antonín Minařík (minarik43@seznam.cz)
  Titulek:
  Tím spíš by se mělo uvažovat o změně koncepce. Tzn. převést dporavu na koleje, řada tratí je elektrifikovaných, jednoduchými přestupy na lokálky v uzlech je snadné zajistit dopravu do okolí a koncentrací takto zvýšit využití motoráčků, případně lze pak přidat i vleky. A autobusy pak využít jen pro malé zátěže do míst, kam koleje nevedou, opět touto koncentrací lze zlepšit efektivitu a vytíženost a lepší organizací dostat více lidí na veřejnou dopravu. To vidím jako cestu než navyšování dotací (to bude spíš potřeba ke zvýšení počtu spojů a zlepšení celkové dopravní oblsuhy) nebo snižování DPH či rušní spojů. To ještě více platí v nákladní dopravě, kde si všichni naříkají, ale že by se přešlo na železnici, to nikoho nenapadne.
  A jinak to tak zle s tou cenou PHM nevidím, protože silnice jsou zasekané čím dál víc a jezdí se vesele, stejně jako kamiony a nákladní suta vůbec. kfyby to opravdu někoho to trápilo a chtěl něco řešit, asi by se snažil něco v dopravě a její organizaci změnit. Stejně jako s požadavky a náročností na dopravu obecně.  Komentář ze dne: 15.10.2016 06:32:01     Reagovat
  Autor: [chenlinaa] - chenlina (chenlina1231@outlook.com)
  Titulek: Re: 7970 ugg for kids outlet 5837

  Komentář ze dne: 15.11.2017 08:34:23     Reagovat
  Autor: [wwwww] - wwwww (yezi20160620@163.com)
  Titulek: http://www.baidu.com


  Komentář ze dne: 07.09.2018 02:46:15     Reagovat
  Autor: [Keystone1] - Keystonegroup (keystoneconsultinggroup10@gmail.com)
  Titulek: Very nice post
  Really very nice post and also very interesting too. Thanks for sharing here. Also visit the link : Com mercial real estate appraisal

  Komentář ze dne: 07.03.2020 09:13:01     Reagovat
  Autor: [minidental] - Eastbay Mini Dental Implant Center (leonardkruggles@gmail.com)
  Titulek:
  I am really happy to say it’s an interesting post to read. I learn new information from your article; you are doing a great job. Keep it up. <a href="https://eastbayminidentalimplantcenter. com">Dental Implant Emeryville</a>

  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt