Dopravní web

Informace a publicistika
z oboru dopravy,
se zvláštním zřetelem
na dopravu veřejnou


Úterý  18. září 2018
Nemůžete využívat veškerý servis Dopravního webu, přihlašte se prosím.


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře
Zapomenuté heslo
742.397
Lok. 742.397 při manipulaci v žst. Blatno u J. Květen 2005
zobrazení: 1460
známka: 2.00


Poslední komentáře

 • خدمات نقل العفش ت . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • تعتبر العنود اكب . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • <a href="https://www.el3nod.com/3/company-cleani ng-moquette-carpet-sofas-mecca">& . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Zkoušky nadrozměrných souprav provázejí bouřlivé diskuse)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Katarínka)
 • adida s nmd real jordans for sale cheap pandor a jewelry cheap jordans nike foamposite michael . . . (Cestující nemohou očekávat, že si budou moci sednout)
 • yeezy boost 500 golden goose sneakers gol den goose outlet nike air max 2018 lebron 15 authent . . . (Plzeň, zavádí v tramvajích dětský koutek)
 • yeezy boost 500 golden goose sneakers gol den goose outlet nike air max 2018 lebron 15 authent . . . (Dráhy potrestají strojvůdce, jenž pustil do kabiny děti)
 • Vyhledávání


  Motto:
  Význam dopravního systému zpravidla pochopíme až v době,
  kdy díky našemu nezájmu zanikne.

  Komentáře

  ke článku: Jak je to s „nesjízdnosti“ Koziny?
  ze dne 07.06.2008, autor článku: Reg. čtenář

  Komentář ze dne: 07.06.2008 11:24:45     Reagovat
  Autor: [Děčínský] -
  Titulek: Poděkování
  Díky Vám přátelé. Toto jsou důležité informace. Aktivisté s odkazem i na tyto informace budou dále jednat. Píšou to aspoň na svém webu, resp. blogu.

  Komentář ze dne: 07.06.2008 15:43:54     Reagovat
  Autor: [hyjacint] - hyjacint (hyjacint.kid@atlas.cz)
  Titulek: Re: Poděkování
  Ano díky za tento článek, díky za tento WEB!
  Celá ta kauza o 132 je prasárna to je jasný tady všem. Ty koleje jsou nařezaný schválně, aby tam nic neprojelo, případně aby je někdo ukradl a ještě jim zato poděkují. Jinak tohle je sjízdný a mnohé úseky po kterých se jezdí jsou horší.Chce to společnými silami mediálně zveličit a jít po RZC-SŽDC Ústí n/L.

  Komentář ze dne: 07.06.2008 11:47:37     Reagovat
  Autor: [PjP] - PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek:
  Ty koleje demontovane jsou proc ? Jako upoyorneni pro aktivisticke sberatele, nebo proto, ze to chteji opravovat, ci jako jistota, ze tam opravdu nic neprojede ?
  Prijde me to tak trosku cele na hlavu ...
  Pavel

  Komentář ze dne: 07.06.2008 17:35:42     Reagovat
  Autor: [Ministr] - - bez portfeje -
  Titulek: Re:
  Ty koleje byly demontovány údajně proto, aby se tomu mohli podívat "na střeva" - respektive, aby mohli zjistit, zda jsou pražce skutečně shnilé. Jak je vidět na detailu, tak prohnilý pražec na mostě je jen JEDEN ze zhruba počtu 11. Dalších přibližně 5 na každé straně od mostu jsou ve výborném stavu. Dále na obě strany jsou na trati už jen betonové pražce, tam problém není.

  A proč to nechali tak? Domnívám se, že vzhledem k tomu, že SŽDC je státní podnik, tak se zaměstnanci chovají jak v době před 20 lety. Prostě ve 14:00 zahoukala siréna a jim prostě „padla“, tak nechali práci rozdělanou a šli domů s heslem "však zítra je taky den".

  Přesto, že by stačilo vyměnit 1 a nebo rovnou 11 mostních pražců, aby se dalších 20 let mohlo bez problému v daném úseku jezdit, to ale zřejmě jistí vlivní (moci)pánové nechtějí. A co bude dále – to nikdo neví, neboť zlé jazyky hovoří o tom, že se pro malý provoz trať nevyplatí udržovat. (viz. na konci článku: http://www.ct24.cz/doprava/zeleznicni-doprava/1759 3-vyletni-vlaky-nevyjedou-na-trat-mezi-decinem-a-o ldrichovem-u-duchcova/)

  Komentář ze dne: 07.06.2008 17:59:27     Reagovat
  Autor: [PjP] - PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re: Re:
  Me tak napadlo, je v prislusnych predpisech, zrejme SZDC, vubec neco o povinnosti zkoumat ekonomickou navratnost oprav trati, ktere maji ve sprave ? Ja mam za to, ze tam maj akorat povinnost to udrzovat ve sjizdnem stavu, jinak je jim potom vcelku prd .. eee .. nic, nebo se pletu ? Anebo ze by to bylo zase ono oblibene ceske, ze do toho keca, s odpusteni ... a vlastne proc, kazdy kdo ma v prdeli diru ?
  Me nevyjimaje ... ;-)
  Akorat by me zajimala jeste jedna vec, kdo pripadnou skodu od samosberatelu zaplati, protoze prilezitost dela zlodeje a uz v CZ obecnem pravu je neco o povinosti prevence, coz tohle je spis rovnou nepokryta pobidka k cinu ...
  Pavel

  Komentář ze dne: 07.06.2008 13:59:03     Reagovat
  Autor: [přerovák] - orlík (prerovacik@seznam.cz)
  Titulek:
  Ty koleje vytrhali asi schválně tak rychle, aby je někdo mohl ukrást. Pak se řekne, že oprava díky odcizeným částem mostu bude moc drahá a proto se nic dělat nebude. Samotný způsob ,,náhodou,, zjištěného havarijníjho stavu je podezřelý. Udělala by tohle traťovka taky na hlavním tahu, kde jezdí třeba 100 vlaků za den? Určitě ne, dala by tam pomalou jízdu.

  Komentář ze dne: 07.06.2008 14:17:34     Reagovat
  Autor: [Děčínský] -
  Titulek: Zvůle
  Existuje někdo nebo něco, co ty lidi zastaví v tom plenění. Vždyť ta účelovost a teatralita postupu je očividná. Co ale dělat v takové situaci?

  Komentář ze dne: 07.06.2008 14:41:26     Reagovat
  Autor: [Vypravce] - Miloslav Zítka (mzitka@centrum.cz)
  Titulek: co s nimi?
  Já bych věděl,co s těmi, co tohle objednali. Ale to není na publikování.....

  Komentář ze dne: 07.06.2008 15:23:45     Reagovat
  Autor: [chlum] - chlum (subrt.happy@seznam.cz)
  Titulek:
  To se od těch všech mafiánců dalo čekat, že se budou snažit provoz zastavit za jakoukoliv cenu. Jak dlouho bude ještě trvat jejich hrabání do svých koryt!

  Komentář ze dne: 07.06.2008 16:50:28     Reagovat
  Autor: [pajik] - Pavel Purkart (Pavel.Purkart@seznam.cz)
  Titulek:
  To, co se děje v Ústeckém kraji, se neděje nejen v celé ČR, ale i na celém světě, snad kromě Maďarska. Potřebovali by vyprášit kožich a vykopnout z těch míst, kde sedí, protože kraji jenom škodí.

  Komentář ze dne: 07.06.2008 17:33:09     Reagovat
  Autor: [PjP] - PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re:
  Jsou chvile, kdy me ceska politika a jeji predstavitele nepripominaji demokracii, na kterou se ale dost odvolavaji, ale spise feudalismus s jeho lenim a dedicnym systemem ...
  Ale co s tim ? Dalsi defenestraci ? A pomohlo by to ?
  Pavel

  Komentář ze dne: 08.06.2008 08:47:06     Reagovat
  Autor: [matysek111] - Matej Konvalina (Matej.Konvalina@seznam.cz)
  Titulek:
  Mohl by tu někdo seriozně napsat kolik bude stát případná oprava? Třeba autor článku by to zřejmě měl vědět, jestli je takový odborník...

  Komentář ze dne: 08.06.2008 10:15:37     Reagovat
  Autor: [-TM-] - Tomáš Mykl (webmaster@dopravni.net)
  Titulek: Re:
  Asi nemohl, protože SDC nejprve zadá žádost o opravu na SŽDC, to pak vypíše výběrové řízení - samozřejmě v případě, že bude rozhodnuto finance přidělit - a na základě toho pak lze hovořit o ceně. Termín se prý pohybuje v rozsahu min 1,5-2 měsíce. Zdá se Vám to nekonkrétní? Mě také, ale tak zní vyjádření SDC ... Na jiných tratích cena obdobné opravy se pohybuje v řádech desítek tisíc a provádí se bez VŘ ... Konkrétně na jiné trati v tuto dobu, byl obdobný problém vyřešen během 24 hodin ...

  Komentář ze dne: 08.06.2008 18:23:40     Reagovat
  Autor: [Marek_HK] - Marek Štefanik (marek.stefanik@gmail.com)
  Titulek:
  Nedalo mi to a hledal jsem informace, na kolik by přišla oprava mostnic. Cena dřevěného pražce je na této adrese: [url]http://www.technicke-normy-csn.cz/technicke-n ormy/prumysl-drevozpracujici-49/prazce,-mostnice-a pod.-4914 [/url] Cena mostnice bude nejspíš o něco vyšší. Dále počítejme práci cca 6 hodin práce á 200-250Kč/h a 4 lidi. Nepíši cenu za dopravu. Tu bohužel nevím. Ale věřím, že by se našli i lidé, kteří by si osobně pro pražce dojeli a výměnu sami udělali. Podle fotek stavu mostnic to není na okamžité uzavření. Kdo jezdí na Moravu, tak si určitě vzpomene na stav mostů přes Orlici, kde byly několik let pomalé jízdy 30km/h. To s e propálilo energie...Kozina není o stavu svršku, ale o tom, že prostě překáží. Pozemky v centru města, kde má radnice úplně jiné plány s bývalým pivovarem. Centrum obchodu a zábavy budu pro občany jistě větším přínosem, než nějaká Kozina pro turisty a dopravu nákladu po ní. Od toho je přece silnice...Ale o tu jde až na druhém místě. Je potřeba to lidem správně podat.

  Komentář ze dne: 08.06.2008 19:41:39     Reagovat
  Autor: [PjP] - PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re:
  Pokud tahle trat ma zaniknout kvuli "centru obchodu a (zejmena) zabavy", tak hold nezbyva nez konstatovat, ze komu neni s hury dano, (politickou) funkci neziska. Protoze by me zajimalo, jak do tohoto novodobeho chramu bude nasledne dostavat potencialni zajemce s teto lokality ? Schvalne jaka je spadovsot teto trati ? O tento potencial se chce pripravit svoji bl.. eee .. neprozretelnosti ? Protoze predstava, ze nekdo pro tuto cestu i s rodinou, zejmena jiste !socialni! skupiny, auto je proste blbost, bo kde by jej vzali ? A autobus ? At se nenecha vysmat, tu by posleze proste platilo ono ze je nekdo blbej, jak daleko vidi. Takze predpokladam, ze se mu pripadny investor po zhodnoceni tohoto pripadneho "uspechu" ve vztahu ke svemu zisku na to ... a s vysoka a zcela pravem ...
  Chjo, opravdu, nekteri lidi maji hlavu opravdu jen akorat jako spunt, aby jim do krku neprselo ...
  Ostatne to same plati i pro dotcenou prumyslovou zonu, vona ostatne potreba vlastni a pro cestu do prace pouzivat adekvatni dopravni prostredek mimo jine vede k prodrazovani prace techto lidi ...
  Ale co, kajiji se za sve kacirske myslenky a jdu dobrovolne hrach na stenu hazet, to bude treba mit vetsi uspech ...
  Pavel

  Komentář ze dne: 08.06.2008 23:07:57     Reagovat
  Autor: [-TM-] - Tomáš Mykl (webmaster@dopravni.net)
  Titulek: Re: Re:
  Pavle, tak toto je omyl. Investoři těchto komplexů jsou přesvědčeni, že zcela každý jede autem, naopak si nejsou ochotni připustit, že někdo autem nejezdí. Na tuto zcela mylnou představu již dojelo několik takových center ...
  Za další. Sociálně slabí na auto typu Š120 mají a velmi hojně ho používají i při spotřebě 15l/100km. Veřejná doprava začíná spíš být doménou střední třídy.
  Takže suma sumárum: Centrum se postaví, zákazníci z řad sociálně slabších tam budou chodit a utrácet poslední korunky ze sociálních dávek. Čím bude v objektu více naleštěných ploch a světelných efektů, tím více návštěv této skupiny. Ostatní tam sice nejspíš zajdou jen semtam, ale k uživení podniku to postačí.
  Z toho tedy plyne, že podnik po zániku koziny o budoucnost postaráno má.

  Komentář ze dne: 09.06.2008 12:33:26     Reagovat
  Autor: [Domažličák] - Domažličák (petrherbrik@centrum.cz)
  Titulek: Re: Re: Re:
  Zábavní centrum bude mít o zákazníky postaráno hlavně tím, že u něj bude ústit zmíněný přivaděč, který slibuje přínos hlavně německých zábavochtivých turistů nalákaných na něco, co je v Německu vzácné. Například bylo spočteno, že na našem území je 4 x více výherních automatů než na celém území Německa a to nemluvím o pohraničních kasínech, které jsou velkým magnetem pro Němce. Suma sumárum, počítá se s denním obratem až několik set tisíc korun a to už stojí za podplacení kdekoho, ne?

  Komentář ze dne: 09.06.2008 18:42:35     Reagovat
  Autor: [PjP] - PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re: Re: Re: Re:
  Muze te me prozradit, kde jste tohle o tech Nemcich vzal ? Uprime - neverim s toho ani pismenko. Jasne, najdou se tu takovy, ale aby jich bylo az tolik, to je blbost.
  Pavel

  Komentář ze dne: 09.06.2008 19:20:46     Reagovat
  Autor: [Domažličák] - Domažličák (petrherbrik@centrum.cz)
  Titulek: Re: Re: Re: Re: Re:
  Jedna má známá dělá v jednom z mnoha pohraničních kasín, které žijí převážně na německé klientele. Ale to neznamená, že v tom zábavním centru musí být zrovna kasíno. Já jeho projekt neviděl, jen uvažuji nad tím, co může být tak lukrativní, aby se kvůli tomu investorům vyplatilo podplácet tolik lidí. Pořád to ještě může být třeba jen truc nebo obyčejná hloupost a omezenost.

  Komentář ze dne: 09.06.2008 18:40:29     Reagovat
  Autor: [PjP] - PjP (pjp@pjp.cz)
  Titulek: Re: Re: Re:
  Omyl, neomyl, ci omyl ? ;-)
  Bohuzel, znam situaci s Prahy a nejsem az tak presvedcen o omylu (mem), i kdyz verim, ze v retorice nekterych pripadu i nezdar muze byt neuveritelnym vitezstvi. Ostatne co by to bylo za podnikatele/manazera, kdyby se priznal, ze mu neco nevyslo tak uplne, jak melo ? Schvalne, upozornuji ze to nevim, ale ktere s tech prazskych zarizeni, nejlepe pribuzne k tomu, co tam chteji pachat je na tom dobre s tech, co tam je a proc ? Osobne podle vizualnich pocitu tipuji Zlaty Andel a ze by se tam dalo jezdit autem ? Zkusil to tam nekdo ? Des ...
  Je jasne, ze to neni jen o nejakem paru koleji, ale o necem s pohledu obycejneho kastanstva zajimaveho. Vetsinou to byva prestupni uzel + moznost provest bezny nakup (na vesnici a mensich mestech docela problem, ze), cim to ?
  Ostatne, spolehat na klientelu socialne slabych, no nevim, ale radsi to komentovat nebudu.
  A dalsi poznamka, co me tak napadla. Pokud nejaky podnikatel stavi na potrebe zakazniku a pracovniku ve vetsi mire pouzivat auta, neokrada se ? Prece jenom, musi to nekde umoznit zaparkovat a pak je to mrtva plocha (ve meste ne zrovna levna), ktera mu, krome toho, ze umoni priject zakaznikum/pracovnikum, vlastne nic nevydelava. A parkovaci domy taky neco stoji, nejen postavit, ale i udrzba.
  A zase, pokud se mam odvolat na Hamburg, tak na takovehle predstavy, vcelku uspesne zapomente, ze do zabavnich center se jezdi autem, nejezdi, hezky MHD ci na kole, pripadne pesky. Bo proste neni kde zaparkovat, proc taky ? Kdo to ma platit, skoda penez ...
  Takze opet, ci je to omyl ? :-/
  Na druhou stranu, u nadrazi a i vcelku mensich tu neni problem zaparkovat, nebo jsou u nich zadarmo parkovaci domy (samozrejme pod kamerami, ze). Ale to uz je dalsi problematika.
  Pavel

  Komentář ze dne: 08.06.2008 23:05:09     Reagovat
  Autor: [martin kubík] - martin kubík
  Titulek: Libouchec
  Tato "akce" má patrně za účel vypudit posledního (?) zákazníka železniční přepravy v Libouchci,zatím je mu nabízena náhradní stanice Jílové,to je patrně alibismus.Proč není Libouchec obsluhován přes Malé Chvojno?

  Komentář ze dne: 09.06.2008 09:02:31     Reagovat
  Autor: [-TM-] - Tomáš Mykl (webmaster@dopravni.net)
  Titulek: Re: Libouchec
  Je. V pátek jel manipulák z Oldřichova a teď se bude tak jezdit pravidelně.

  Komentář ze dne: 09.06.2008 16:19:27     Reagovat
  Autor: [martin kubík] - martin kubík
  Titulek: Re: Re: Libouchec
  Aspoň,že tak,ale prý byl vydán do Libouchce ZAN,že by byl odvolán?

  Komentář ze dne: 09.06.2008 20:48:55     Reagovat
  Autor: [Děčínský] -
  Titulek: O darmoužroutech státních peněz
  Děčínský deník, který má vždy první informace z druhé strany uvádí, že Kozí dráha má být odstavena minimálně do konce srpna t.r. To znamená, že turistické vlaky objednané obcemi nepojedou. Koláře a podobné bych vykopl, dal jim lopatu, aby makali někde na stavbě. To, co se nyní děje, nemá obdobu. Dělají si co chtějí. A armáda darmoužroutů placených z peněz daňových poplatníků jim v tom dělá úřední křoví. Za*raná připos***ost zdejší...
  http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/ kozi-draha---je-to-vyluka20080609.html


  Komentář ze dne: 11.06.2008 20:32:13     Reagovat
  Autor: [Děčínský] -
  Titulek: vyjádření ochránce dr. Motejla k trati č. 132
  z www.sho.nazory.cz, resp.
  http://www.sed2008.blogspot.com/


  Veřejný ochránce práv
  JUDr. Otakar Motejl


  V Brně dne 9. června 2008
  Sp. zn.: 2937/2007/VOP/MH
  Vážený pane předsedo,
  oznamuji Vám, že jsem dne 20. 5. 2008 obdržel vyjádření ministra životního prostředí ke zprávě o šetření ve věci podnětu Občanského sdružení pro ekologickou dopravu na Děčínsku (dále sdružení), který se týká zrušení regionální železniční tratě č. 132 Děčín-Oldřichov u Duchcova následným využitím jejího tělesa pro umístění přivaděče k dálnici D8 v úseku Děčín-Knínice. Současně potvrzuji, že jsem dne 26. 5. 2008 a 30. 5. 2008 obdržel emailová podání, jimiž jste doplnil svůj podnět.
  Z odpovědi ministra životního prostředí vyplývá, že dosud nebyl ukončen proces posuzování vlivů na životní prostředí záměru přeložky silnice I/13 Děčín – D 8 na životní prostředí podle zákona č. 100/2001 Sb., ve znění pozdějších předpisů (dále jen „EIA“). Ministr se zmínil o tom, že jednou z technických variant řešení v tomto procesu je varianta VB vedoucí zcela, ve své subvariantě u Dolního Oldřichova převážně, na tělese železniční tratě č. 132, která by v této variantě byla zrušena a snesena. Na řešení této problematiky se podílí sekce ochrany přírody, sekce technické ochrany životního prostředí (odbor posuzování vlivů a IPPC) a sekce ochrany klimatu a ovzduší MŽP (odbor udržitelné energetiky a dopravy), jakož i Agentura ochrany přírody a krajiny a Správy chráněných krajinných oblastí (České středohoří a Labské pískovce).
  Ministr životního prostředí potvrdil, že v dané věci nadále platí jeho stanovisko z hlediska Státní politiky životního prostředí (dále jen „SPŽP“), které se shoduje s mým právním hodnocením uvedeným ve zprávě o šetření. Ministr uvedl, že z hlediska plnění SPŽP v případě trati č. 132 podporuje její zachování, modernizaci na nejvyšší možnou rychlost, kterou její stávající stopa umožňuje, její přímé zapojení do hlavního nádraží v Teplicích, a pokud možno i v Děčíně, doplnění chybějících zastávek tam, kde je to účelné, a provozování osobní dopravy na ní moderními jednotkami v hustém intervalu. Toto stanovisko sdělil náměstek ministra životního prostředí Mgr. Aleš Kuták také generálnímu řediteli Správy železniční a dopravní cesty, s.o. (dále jen „SŽDP“), a radnímu Ústeckého kraje a města Děčína JUDr. Francovi (osobně). K tomu ministr životního prostředí doplnil, že součástí tohoto stanoviska je podmínka, že v případě, že stanovisko EIA bude odůvodněně souhlasné k variantě VB v koridoru železniční tratě, pak ve stanovisku musí být uvedena podmínka, že v případě vybudování přeložky silnice I/13 v koridoru varianty VB musí být železniční trať zachována v provozuschopném stavu v celé délce.
  Ministr životního prostředí zdůraznil, že závěry veškerých odborných posouzení k dokumentaci a posudku EIA není oprávněn předjímat, neboť dne 17. 4. 2008 proběhlo v Děčíně veřejné projednání a lhůta k připomínkování posudku dotčenými územními samosprávnými celky a dotčenými správními úřady i veřejnosti uplynula dne 2. května 2008, takže obdržené připomínky se ke dni, kdy jste připravoval odpověď na můj dopis, teprve zpracovávaly. Závěrem ministr životního prostředí poznamenal, že další výběr variant z hlediska životního prostředí lidského i přírodního je součástí procesu EIA, který ke dni zpracování jeho odpovědi stále probíhá.
  Za poskytnuté informace jsem ministrovi životního prostředí poděkoval, současně jsem mu však tlumočil znepokojení občanského sdružení S-E-D nad dalším vývojem v uvedené záležitosti. Ministra jsem seznámil s tím, že občanské sdružení poukazuje zejména na prodlevy s vydáním stanoviska jeho ministerstva v procesu EIA, které mělo být dle informací prezentovaných občanským sdružením vydáno do dne 2. 6. 2008, což se nestalo. Navíc jsem ministra upozornil na to, že SŽDP v těchto dnech oznámila uzavření trati z důvodu jejího špatného technického stavu, přičemž se tak stalo v době před uzavřením smlouvy mezi obcemi a Česk

  Komentář ze dne: 18.11.2010 07:05:07     Reagovat
  Autor: [xiaolin] - xiaolin (xiang5905@gmail.com)
  Titulek:  Komentář ze dne: 26.09.2017 08:57:54     Reagovat
  Autor: [jeje222] - chenjeje8@gmail.com (chenjeje8@gmail.com)
  Titulek:  Komentář ze dne: 15.11.2017 08:34:56     Reagovat
  Autor: [wwwww] - wwwww (yezi20160620@163.com)
  Titulek: http://www.baidu.com
  nike air max 90
  mlb jerseys
  jor dan shoes
  t rue religion outlet
  tory burch shoes
  yeezy boost
  baseball jerseys
  nmd
  < a href="http://www.adidasstansmith.us.com">adidas stan smith
  curry shoes
  pandora bracelet
  louboutin shoes
  ultra boost
  hermes birkin
  adidas yeezy boost
  adi das outlet online
  jordan 4
  nike roshe run
  michael kors purses
  yeezy
  t rue religion jeans
  ba sketball shoes
  harden shoes
  chrome hearts
  baske tball shoes
  nike polo
  jordan retro
  adidas yeezy boost
  new england patriots jerseys
  huarache shoes
  tom ford sunglasses
  convers e shoes
  nike huarache sale
  links of london sale
  gucci belts
  vans outlet
  fitflops sale
  adidas gazelle sale
  golden goose sneakers
  kobe 11
  adidas eqt support adv
  cheap jordans
  hermes bag
  kobe sneakers
  jordan retro
  cartier love bracelet
  supreme clothing
  kobe basketball shoes
  hermes belts
  nhl jerseys
  yeezy boost 350
  mi chael kors outlet
  hogan outlet online
  kevi n durant shoes
  adidas stan smith uk
  nike air force
  nike roshe run
  Komentář ze dne: 27.12.2017 06:38:12     Reagovat
  Autor: [xukaimin] - xukaimin (xukaimin123@yahoo.com)
  Titulek:  Vytvořeno pomocí redakčho systému phpRS  
  Toto je svobodný web. Uveřejněné texty jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, kteří odpovídají za jejich obsah. Názory přispěvatelů se nemusí shodovat s názorem redakce.

  RSS feed Bezptičnyj produkt